DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

K-PAX pa ne ljutim se ja! Otkud ti ta pomisao. Ja sam u stvari sa ponosom obrazložila zbog čega ima toliko ljudi više. Nisam se upuštala u analize jer mi trenutno podaci nisu dostupni a i neda mi se [embarass] ali kada bi analizirali profil novo primljenih ljudi bilo bi ti jasno da se prima stručan, mladi kadar sposoban uključiti se u očekivani uzlet DIOKI-a. [rolleyes] A ljutnje nema.

Samo siromašni znaju da ima i siromašnijih od njih. Bogati vide samo bogatije od sebe.


smanjenje kapitala uz rezultat poslovanja nikako mi ne ide ruku pod ruku. nije mi jasna ova odluka.

…meni je vrlo jasna…lovu sam pripremio…samo čekam trenutak za ulet…

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...

Neznam da li je netko prije postao ovaj intervju s gospodinom Beloševićem, ali nije zgorega ponoviti…

Također, kao korisna informacija je i ova jedna kratka analiza koja predviđa daljni rast potražnje za PS-E do 2011. godine po prosječnoj stopi rasta za rusko tržište od 11%, a prema kvaliteti ne zaostajemo za BASF-om i Nova-om.

Mene zanima da li netko ima podatke po kojoj cijeni mi prodajemo svoj PS-E u odnosu na BASF s obzirom da smo skoro iste kvalitete


Također, kao korisna informacija je i ova jedna kratka analiza koja predviđa daljni rast potražnje za PS-E do 2011. godine po prosječnoj stopi rasta za rusko tržište od 11%, a prema kvaliteti ne zaostajemo za BASF-om i Nova-om.

Mene zanima da li netko ima podatke po kojoj cijeni mi prodajemo svoj PS-E u odnosu na BASF s obzirom da smo skoro iste kvalitete

Znam da je kvaliteta odlična, ali ne znam cijene. Ako se ne varam u planu je da se na Krku napravi postrojenje za proizvodnju 50 000 tona EPS-a, zna li netko nesto vise o tome?

uskoro ide studija utjecaja na okoliš,i radi sa novo postrojenje

Nekoliko pitanja za diskusiju:
Kad se ispegla temeljni i nestane taj tzv. vječni rep gubitka oće odma doć do iskazivanja dobiti sličnoj onoj iz 1 kvartala? Mislim već na 3 kvartal pa onda i na kraj cijele godine.
Hoće li se potom kad se, ako se, priključi LNG na proizvodju ić na strateško povezivanje sa nekim jakim globalnim igračem?
Slijedom svega jel moguće povezivanje sa Borealisom ili sam bubnuo?

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim

Pitanje je kakvi su igrači (kapital)iza Ježića,kakvi interesi su kod njih,dali postati još veći ili zadovoljiti se sa postignutim.U svakom slučaju opcija preuzimanja ,,kako se kaže "GDJE IMA VATRE IMA I DIMA.

Evo sad nam je svima jasnije zakaj onakvi istovari od po cca 2000 do 3000 kom dnevno dok
je cijena lagano probijala sa 450 prema 500 kn. Imale su se sve ove odluke i izvještaje
unaprijed i malo se to kapitaliziralo, barem za sad tako izgleda……


Nekoliko pitanja za diskusiju:
Kad se ispegla temeljni i nestane taj tzv. vječni rep gubitka oće odma doć do iskazivanja dobiti sličnoj onoj iz 1 kvartala? Mislim već na 3 kvartal pa onda i na kraj cijele godine.

Ne bih rekao, moje misljenje je da ce to jos neko vrijeme kao i do sada – oko nule, malo plus, malo minus.


Hoće li se potom kad se, ako se, priključi LNG na proizvodju ić na strateško povezivanje sa nekim jakim globalnim igračem?
Slijedom svega jel moguće povezivanje sa Borealisom ili sam bubnuo?

Kada se jednog dana to sve sredi s LNG-om tada ce Dioki biti doslovno zlatna koka. Sta ce se tada dogoditi tesko je to reci, no po meni sve opcije su u igri.


uskoro ide studija utjecaja na okoliš,i radi sa novo postrojenje

Janko Studija je davno dovršena. Na javnom uvidu je do 31.08.2008.
Uskoro se ide u realizaciju projekta.

Znam da je kvaliteta odlična, ali ne znam cijene. Ako se ne varam u planu je da se na Krku napravi postrojenje za proizvodnju 50 000 tona EPS-a, zna li netko nesto vise o tome?

Za 7. mjesec ugovaralo se po 1.520,00 eura/toni.
Cijene u Aziji padaju dok su u Europi rasle.

New Report

Close