DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pozdrav bogu mora,drago mi je da si opet tu,znam da predosjećaj kod tebe donosi plus [rolleyes]

pixma



Ako neće, neće.
Zašto ga nagovarate?
A i zašto se branite?
Mi znamo zašto volimo DIOKI, zar ne? [proud]

Zato što je smisao foruma proširivanje vidika kroz razmjenu informacija i konfrontiranje argumenata!
Besmisleni postovi tipa "Mi znamo zašto ga volimo" nikog ne zanimaju. Čak ni vlasnike dionice!
[/quote]
OOO hvala! Sad mi je puno jasnije. Vidik mi se proširio………. i gle!! DIOKI [lol]

Samo siromašni znaju da ima i siromašnijih od njih. Bogati vide samo bogatije od sebe.

[/quote]

Zato što je smisao foruma proširivanje vidika kroz razmjenu informacija i konfrontiranje argumenata!
Besmisleni postovi tipa "Mi znamo zašto ga volimo" nikog ne zanimaju. Čak ni vlasnike dionice!
[/quote]

Svaka cast na komentaru i ja samo pitao kakve koristi ce imati u financijskom smislu diok od terminala i samo mi je Sava odgovorio konkretno da ce povecati prihode za 6 milijardi kuna a vecina na forumu niti cita financijska izvjesca niti zna ali fala bogu drukaju s besmislenim komentarima katastrofa pa nije ni cudo sto pada burza kada imamo ovake novopecene "pametne" dionicare…

http://seekingalpha.com/article/62511-50-lowest-relative-p-e-ratios-in

Je, da. Ima nas svakakvih. Mi "pametni" se ne raspitujemo. Odemo lijepo na http://www.dioki.hr. Tamo sve piše. Osim toga da nema nas "pametnih" na kome bi vi drugi zarađivali? Možda nismo najpametniji ali svijet se i od takvih sastoji, zar ne?
A ja osobno volim u tu strogoću i ozbiljnost unijeti i malo ležerniji štih. Pa sad……..još se nije rodio ko bi svima ugodio, zar ne!

Samo siromašni znaju da ima i siromašnijih od njih. Bogati vide samo bogatije od sebe.


Zato što je smisao foruma proširivanje vidika kroz razmjenu informacija i konfrontiranje argumenata!
Besmisleni postovi tipa "Mi znamo zašto ga volimo" nikog ne zanimaju. Čak ni vlasnike dionice!
[/quote]

Svaka cast na komentaru i ja samo pitao kakve koristi ce imati u financijskom smislu diok od terminala i samo mi je Sava odgovorio konkretno da ce povecati prihode za 6 milijardi kuna a vecina na forumu niti cita financijska izvjesca niti zna ali fala bogu drukaju s besmislenim komentarima katastrofa pa nije ni cudo sto pada burza kada imamo ovake novopecene "pametne" dionicare…

[/quote]

Nisam misli "za" nego na 1,2 – 1,5 milijardi US$ i to s projektima koji su u tijeku. Plus smanjenje troškova energije i plus zarada od isporuke el. energije potrošačima. LNG je samo garancija da Dioki nikad više neće imati problema s energijom i sirovinom. I drago mi je da je nakon mnogih lutanja DINA vratila svoje izvorno ime. D(OW)INA.

Pixice nemojte zahebavat ljude koji lijepo pitaju nego one partizane ko "tip top" koji blebnu tek provokacije radi.
A za LNG – DIOK-R-A financijsku korist predlažem da se na :
http://www.zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=DIOK-R-A
pogleda malo kretanje cijene unazad 3 godine i onda potraži na mreži kakve su poveznice. Obratiti pažnju na vijesti o trakavici zvanoj natucanje donošenja odluke odabira lokacije za gradnju LNG terminala. Glavne uloge u zadnjoj i predzadnjoj sezoni:Povjerenstvo za odabir lokacije za izgradnju LNG terminala i predsjednik RH.

Informacije moraju kolati.

bogat čovjek nema briga, samo zadovoljstva

Dakle nakon konstatacije da informacije moraju kolati – nitko ništa. Pa gdje ste? Što se dešava? Zašto šutite? [undecid]

Samo siromašni znaju da ima i siromašnijih od njih. Bogati vide samo bogatije od sebe.

U Rujnu mjesecu konačna odluka i o koageneraciji.Uz terminal i ovo bi moglo dati lijepu pozitivu na burzi,naravno ako se prihvati plan izgradnje plinske turbine i ostalog. [wink]

pixma

Prije dva dana sam, nakon dosta vremena, napisao da me šiba neki čudni osjećaj da će se nešto dogoditi. Posejdonov osjećaj ipak ne vara!

Svi diokiljupci i oni koji će to tek postati – kupite si današnji Nacional (str. 30 – 32). Uživati ćete!

Opisuje se vjerojatnost Omišlja kao lokacije, korist koju bi Dioki imao od cijelog posla (neki su se na forumu o tome raspitivali),a kako kažu, Dioki će zatražiti i udio u vlasništvu LNG terminala – Hrvatska…..
Bez obzira hoće li to dobiti (u što sumnjam), pred nama je prekrasno razdoblje!

ŽIVILI!!!!

[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

Vaš link

La vita e bella!

posejdone,svaka cast i idem kupit Nacional .Od mene cista 100% [thumbsup]

Hvala na postu Posejdon! Koja je lova tu u igri… a tek kad ostali shvate…
Pozdrav i Caymanu ako prati!

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

otvorim post i citam sta nam posejdon prenosi kad pogledam u ocijenu kad ono 1%!!!!!!!!! Nevjerovatno kako je neko moga opce takvu informaciju ocijeniti sa 1%.
To dokazuje kako ima "svakakvih" medju nama koji ulazemo na trzistu kapitala.

New Report

Close