DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



mislim da nisi ništa pročitao,a uostalom ako ne znaš sirovina-gotovi proizvod onda ti lng terminal ne znači stvarno ništa.lijepo od prvog posta pa do kraja i naći češ više puta opisano kakve koristi ima DIOKI od terminala osim što je na njegovom zemljištu [wink]

Fala ljepa zanimljiva informacija za zemljiste.

Zanima me dali se zna koliko ce imati novih prihoda dioki od lng-a godisnje otprilike?
Hvala ljepa.
[/quote]
to niti Ježić ne može točno znati,ali da se radi o milijunskim iznosima je sigurno.

pixma



mislim da nisi ništa pročitao,a uostalom ako ne znaš sirovina-gotovi proizvod onda ti lng terminal ne znači stvarno ništa.lijepo od prvog posta pa do kraja i naći češ više puta opisano kakve koristi ima DIOKI od terminala osim što je na njegovom zemljištu [wink]

Fala ljepa zanimljiva informacija za zemljiste.

Zanima me dali se zna koliko ce imati novih prihoda dioki od lng-a godisnje otprilike?
Hvala ljepa.
[/quote]
Trebao si postaviti pitanje;KOLIKO ĆE ETILENA IZVUĆI IZ PLINA I KOLIKA JE TO UŠTEDA ZA DIOKI…..a sad da ti napišemo koliko je to nula nebi bilo konstruktivno.Nego kreni od prve stranice čitajući ćeš doći do zaključka koliko ćeš se vezati za ovu dionicu,sve ostaje na tebi.. [lol]


Procitao sam dosta postova unazad par mjeseci ali nisam vidjeo nigdje konkretan odgovor…
Zato bih molio nekoga tko zna

LNG TERMINAL KAKVE KORISTI ( U FINANCIJSKOM SMISLU ) CE KONKRETNO DONJETI DIOKI U CIJELOJ TOJ PRICI?

jer po sadasnjim financijskim rezultatima dioki me nimalo nezanima.
Hvala!

Možda se iz ove sličice može dosta naučiti.
Dakle plin je i energija a u slučaju Diokija i energija i jeftina sirovina.



Dioki se ne zanima ni za vas[bye]

Jel to tvoj odgovor na moje pitanje ??
Pitao sam konkretno pitanje a dobijem takav glupi odgovor ako neznas molio bih te da i ne odgovaras jer samo sebe brukas…

[/quote]
glupo pitanje, glup odgovor. i jos gluplja konstatacija : "po sadasnjim financijskim rezultatima dioki me nimalo nezanima".

http://www.poslovni.hr/83046.aspx

da si citao nasao bi da je prije dioki bio teski gubitas

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich



Procitao sam dosta postova unazad par mjeseci ali nisam vidjeo nigdje konkretan odgovor…
Zato bih molio nekoga tko zna

LNG TERMINAL KAKVE KORISTI ( U FINANCIJSKOM SMISLU ) CE KONKRETNO DONJETI DIOKI U CIJELOJ TOJ PRICI?

jer po sadasnjim financijskim rezultatima dioki me nimalo nezanima.
Hvala!

Možda se iz ove sličice može dosta naučiti.
Dakle plin je i energija a u slučaju Diokija i energija i jeftina sirovina.

[/quote]

To je samo dio priče.

U Diokiju se trenutno puno investira.
Za 2Q2009 predviđa se povećanje proizvodnje LDPE za 20.000 tona.
Po sadašnjim cijenama to je +40.000.000,00 us$.
Za 3Q2009 pokreće se proizvodnja VCM-a; 200.000 tona godišnje.
Po sadašnjim cijenama to je 200.000.000,00 US$, ali nakon što u pogon uđe PVC za tržište će ostati cca 80.000 tona tj 80.000.000,00 US$.
Za 4Q2009 predviđa se početak proizvodnje PVC-a; 120.000 tona godišnje.
Po sadašnjim cijenama to je 156.000.000,00 US$.

40.000.000,00 + 80.000.000,00 + 156.000.000,00 = 276.000.000,00 US$.
Ima li tko ovoj državi nešto slično za ponuditi?

Sava hvala [thumbsup]

Dobro jutro,

Ako neće, neće.
Zašto ga nagovarate?
A i zašto se branite?
Mi znamo zašto volimo DIOKI, zar ne? [proud]

Samo siromašni znaju da ima i siromašnijih od njih. Bogati vide samo bogatije od sebe.

netko sprema iskrcaj na diokiju….pumpanje cjene…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

dobro jutro kolege…molim vas dali mi netko može reći kad će biti donesena odluka o terminalu…zna li se okvirno bar termin objave?unaprjed hvala

Pozdrav mojim Diokičarima! [thumbsup]

Vidim da su sva prava lica još uvijek ovdje, a pojavili su se neki novi.
Nešto je čudno u zraku…
Neki predosjećaj me lovi.
Mislim da smo blizu….

Ili kako bi Pixica rekla: Mi znamo zašto volimo Dioki… [wink]

Držte se prijatelji!

La vita e bella!

Ili kako bi Pixica rekla: Mi znamo zašto volimo Dioki… [wink]

Ili u varijaciji: "Mi znamo zašto ga konstantno pomalo dokupljujemo!"


Ako neće, neće.
Zašto ga nagovarate?
A i zašto se branite?
Mi znamo zašto volimo DIOKI, zar ne? [proud]

Zato što je smisao foruma proširivanje vidika kroz razmjenu informacija i konfrontiranje argumenata!
Besmisleni postovi tipa "Mi znamo zašto ga volimo" nikog ne zanimaju. Čak ni vlasnike dionice!

New Report

Close