DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

još samo da birokracija prikupi sva moguća mišljenja i sve moguće papire, pa će onda uskoro i objava lokacije [thumbsup]

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

Gospodo, mislim da je situacija već nekih cca 2 mjeseca potpuno jasna. Iz svih mogućih izjava i postupaka gotovo je ziher i rekao bih 99% da terminal ide u Omišalj. Mene upravo to i muči.
Kako to da taj pritisak struke, a preko njih političara i biznisa da se ipak ne zavaravamo, te otvorena podrška i medijska "kampanja" za Krk imaju tako malen učinak na cijenu. Pratim dosta tu igru i jednostavno mi nije jasno. Da se razumijemo, imam u vidu cjelokupno stanje burze doma i u svijetu te ostale otegotne okolnosti.
Očekivao sam prosječnu cijenu, nakon onog plinskog skupa iz 5mj. u Opatiji, recimo 550-hrka, ali svi vidimo da tomu nije tako nego je realnost oko 450. E pa zašto je tomu tako?
Koji su to još interesi, osim klasike da se neko pokušava ukrcat što je jeftinije moguće, ili je fakat da će prošlogodišnji ostvareni ATH biti jedva dosegnut ove godine, ali ne, da li uopće, značajno prebačen?

bogat čovjek nema briga, samo zadovoljstva

Molio bi cjenjene kolege da napišu šta će se desit kad se objavi da se LNG gradi u Omišlju; znači krenimo od toga da je to gotova stvar.


Molio bi cjenjene kolege da napišu šta će se desit kad se objavi da se LNG gradi u Omišlju; znači krenimo od toga da je to gotova stvar.

Cijenjeni kolega… daj molim te procitaj svoje pitanje… ovdje su samo dionicari ili oni koji ce to tek postati ili samo promatraci. Ovdje nema, ponavljam nema – vidovnjaka. Tko to moze znati sto ce se dogoditi, sve je moguce.

Kolega Mister, samo hoću reć da kad se objavi da je to Omišalj nikakav spektakl osim jednodnevnog neće usljedit a masa ekipe brije na ovo ko nekad na todex


Kolega Mister, samo hoću reć da kad se objavi da je to Omišalj nikakav spektakl osim jednodnevnog neće usljedit a masa ekipe brije na ovo ko nekad na todex

spektakl je to,nezapamčen na ovim prostorima.ljudi još nisu svjesni šta znači lng-terminal u hrvatskoj ovog kapacitete.treba samo pročitati postove od početka pa onda komentirati jer ovakvim upadima je teško stalno iznova ponavljati.uostalom već smo vidjeli kako diokica raste kad krene,a ako lng nije razlob za uzlet onda ne znam šta je…..

pixma

Dobro i ja onda navijam za spektakularni uzlet

Procitao sam dosta postova unazad par mjeseci ali nisam vidjeo nigdje konkretan odgovor…
Zato bih molio nekoga tko zna

LNG TERMINAL KAKVE KORISTI ( U FINANCIJSKOM SMISLU ) CE KONKRETNO DONJETI DIOKI U CIJELOJ TOJ PRICI?

jer po sadasnjim financijskim rezultatima dioki me nimalo nezanima.
Hvala!

http://seekingalpha.com/article/62511-50-lowest-relative-p-e-ratios-in

Dioki se ne zanima ni za vas[bye]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

mislim da nisi ništa pročitao,a uostalom ako ne znaš sirovina-gotovi proizvod onda ti lng terminal ne znači stvarno ništa.lijepo od prvog posta pa do kraja i naći češ više puta opisano kakve koristi ima DIOKI od terminala osim što je na njegovom zemljištu [wink]

pixma


Dioki se ne zanima ni za vas[bye]

Jel to tvoj odgovor na moje pitanje ??
Pitao sam konkretno pitanje a dobijem takav glupi odgovor ako neznas molio bih te da i ne odgovaras jer samo sebe brukas…

http://seekingalpha.com/article/62511-50-lowest-relative-p-e-ratios-in


mislim da nisi ništa pročitao,a uostalom ako ne znaš sirovina-gotovi proizvod onda ti lng terminal ne znači stvarno ništa.lijepo od prvog posta pa do kraja i naći češ više puta opisano kakve koristi ima DIOKI od terminala osim što je na njegovom zemljištu [wink]

Fala ljepa zanimljiva informacija za zemljiste.

Zanima me dali se zna koliko ce imati novih prihoda dioki od lng-a godisnje otprilike?
Hvala ljepa.

http://seekingalpha.com/article/62511-50-lowest-relative-p-e-ratios-in

New Report

Close