DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ne nasjedajte. dobro je rekao kerefek76. određena ekipica želi prodati dioki na oko 500 kuna i namjerno lupaju s malim količinama po ask-u da vas navuku. tek je počela rasprava, daleko smo od odluke. a da će dioki gore nakon odluke, tu nema spora. samo što je to još dosta daleko pa zato ne napucavajte cijenu uzalud jer se istresaju neki..

...povijest se ponavlja...

Slušaj priču, pa trend je okrenuo u pozitivu, cijena je preniska pa nek ljudi kupuju a ko izlazi daleko mu kuća ,nije pri pameti skroz, dajte ljudi malo pozitive. [cool]

pozdrav

nisam danas bio online i sad kad sam vidio cijenu i komentare sam se malo iznenadio
naime, vec od prije se govori da bi vlada konacnu odluku trebala donijeti u kolovozu za LNG, tako da ne znam zasto toliko euforije kad je tek otvorena javna rasprava…
cini mi se da ce ovdje oni iskusniji i "pametniji" samo surfati na valovima

U cast kolegi Mreichu: bez straha, pohlepe i sentimentalnosti

Bit će kad bude, ali uteć neće!
LNG terminal. I plin, i etan i kogeneracija i sl.
Još tih dvadesetak dana a onda bumo videli. Inače, za burzu trebaš imati ribičke živce.


Čini mi se da je ovo više bila prilika nekima za izlaz.
Malo magle od vijesti i najava i već se stvara mogućnost za istresanje.


ne nasjedajte. dobro je rekao kerefek76. određena ekipica želi prodati dioki na oko 500 kuna i namjerno lupaju s malim količinama po ask-u da vas navuku. tek je počela rasprava, daleko smo od odluke. a da će dioki gore nakon odluke, tu nema spora. samo što je to još dosta daleko pa zato ne napucavajte cijenu uzalud jer se istresaju neki..

Ne kužim ove izraze – istresanje, prodaja na 500 kuna i sl. Pa ako su svi koji su prodavali na cca 500 kn kupovali po 450 (tj. za 10%) inkasirali cca 1100 komx50,00 kn=55.000,00 kn – neka su!
A bilo je tu svakakvih trgovaca …
As I said … uvijek netko mora prodati, ali neka vas to ne zavara i stvori drugačiju sliku na tržištu.
Kako se iz posta zfaina može vidjeti Dina je bogom dana lokacija za LNG. Nema bolje solucije!
Čuvajte svoje bisere jer sutra će mnogo, mnogo više vrijediti!

domaci 7, gosti 6
5minuta do kraja utakmice.

http://www.poslovni.hr/86546.aspx

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Neki nikad da se nauče pameti, nisu mi jasni likovi koji kupuju ko danas na +10% ili čak
+12%. Pa kaj nemaju ni malo iskustva, pa ak baš hočeš uzet postaviš se na max +5% ili +6% i mora proč hočeš nećeš. Neka sutra skoči opet ali zakaj bacat 5% u smeće.
No dobro kad pogledaš amere i slične kaj u danu skaču gore dole 30% nemam kaj zamjerit.

Pozdrav gospodo!
Pratim taj DIOKI već neko vrijeme, ali nikako da se odlučim za kupnju. Ne znam zašto. Mislim,perspektiva mu je OK, ali nikako neki "realni" target za upad da nađem…

Da li se isplati ulaziti na ovim razinama? (470-500 kn)

Mislim da je dosta ljudi ulazilo na 500+, tako da ove razine nisu lose.
Neki dan je bilo cca440,00kn sto mislim da je vrlo dobro.
Malo sam pogledaj nemoj ulaziti na temelju preporuka, to ti moze pomoci 1-5%, drugo sam odredi.
Ja ovdje imam 30% portfelja, ali to opet ovisi svakome o strategiji.
I sam vidis sto je bilo nakon malo spekulacije o objavi, vec blokada, a sto ce biti nakon objave pojma nemam.
Moje misljenje da ako mislis ulaziti, da je do objave zadnji vlak, nakon objave ne znam koliko je pametno, ako ne mislis na duzi rok (2-3 god)
Moje razmisljanje…

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.


Pozdrav gospodo!
Pratim taj DIOKI već neko vrijeme, ali nikako da se odlučim za kupnju. Ne znam zašto. Mislim,perspektiva mu je OK, ali nikako neki "realni" target za upad da nađem…

Da li se isplati ulaziti na ovim razinama? (470-500 kn)

Ne znam koja ti je taktika. Ja sam običavao ulaziti lagano s nekim manjim količinama tako da nisam u bedu ako popušim Istovremeno sam i pratio događanja uz tu dionicu. Na ovom topicu imaš svašta napisano, neke stvari su jako dobre pa ako ti se dopadaju, odluka je na tebi. Moj osobni stav o Diokiju je jako pozitivan.

Stevice, a za kol`ko bi ti brzo ili dugo mazno pare? Ako misliš dignut pristojnu pinku unutar sljedećih 3 mjeseca uđi sad jer će po objavi konačne lokacije cijena vjerojatno negdje blizu već dosegnute ATH iz 10.mj. 2007. Dakle 715 +/-15 hrka. Kaj ti je cca 50% u odnosu na danas trgovano.
Naravno sve ovo je jako slobodna procjena i nije nagovor ni na kaj.

bogat čovjek nema briga, samo zadovoljstva

Uživajte!!!
http://www.poslovni.hr/86553.aspx
[thumbsup]

New Report

Close