DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

evo nas u blokadi [undecid]

Cemu zal? Ovo je bilo krucijalno. Kolega Gvido je objasnio zasto.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Pa dobar Vam dan strpljivi ljudi. Eto nas konačno, dočekali smo. Želim Vam ugodan dan. [proud]

Samo siromašni znaju da ima i siromašnijih od njih. Bogati vide samo bogatije od sebe.

Danas u 10:00 Javna rasprava u MZOPU a nakon toga na Vladu, ako ne danas onda slijedeći četvrtak. Projekt nema oponenata a Investitori su itekako zagrijani za Omišalj.


Cemu zal? Ovo je bilo krucijalno. Kolega Gvido je objasnio zasto.

malo sarkazma nije na odmet pogotovo u ova vremena [thumbsup]
mada bih volio da je veci promet ali je to nemoguce kad se prodaja povukla. [cool]

Tko nema pametnijeg posla nedo dijeli 1%…
Nema obicaj dijeliti 100%, vec onako 50-70-90 kako ko zasluzuje po tipu posta,ali sam sada svima bacio 100% pa neka se misli netko tko je ljubomoran…
Sori za OT….

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.


Cemu zal? Ovo je bilo krucijalno. Kolega Gvido je objasnio zasto.

A čemu protiv?
Mislim da je svima jasno da nivo cijene od 450 kn nije realan, ali molim te prolistaj samo nekoliko stranica unatrag…
Vjerujem da pratiš ovu temu i dionicu i duže vrijeme. Jako mi je žao što nisi uspio dokupiti ili ući na razini 45x kn, ali si zadnjih dana mogao raspaliti ko frajer i ući do 47x.
Zašto blokada … pa nema naglog rasta bez toga. A nagli rast nas samo vraća u razine 6xx gdje nam je mjesto. Moj osobni target je 1yyy i vjerujem da će brzo biti dosegnut.
Što zbog oporavka globalnog tržišta koje će podići cijenu svih dionica, što zbog objave LNG-a koje će podići cijenu Diokice, što zbog rasta Diokice vezano za posredne efekte LNG-a na proizvodnju, što zbog novih kapaciteta …
Enough?
PS. Znam da ćeš mi sad opalit sulju, al’ neka. Pleasure is all mine [thumbsup]

Jel tko zna najnovije vijesti sa sjednice?

Mislim da si me krivo razumio. Petina je shvatio. Mislio sam da je kolega Petina zalostan sto je otislo u blokadu jer je stavio onog tuznog smajlia umjesto da je sretan.
Ja sam Dioki kupio po 260kn jos 2006. godine i znam kakav je potencijal ove dionice i koliko je ova cijena nikakva. Sad drzimo palceve krece sjednica!

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Kliring@
Sad drzimo palceve krece sjednica!

nema razloga da drzimo palceve,molimo…….Vise manje se sve zna i ova sjednica se mora odrzati da se zadovolji forma. [thumbsup]

Baš nešto i nema gužve na bidu.
475 i niko ne da više… izgleda da je čorak ovaj put….bumo još pričekali…šteta [undecid].
Ulijeću jedino nadobudni po asku.

http://www.vecernji.hr/home/manager/3127953/index.do
JAVNA RASPRAVA O IZBORU LOKACIJE TERMINALA ZA UKAPLJENI PLIN
Eko – Kvarner: Ne birajte lokaciju za LNG terminal u vrijeme godišnjih odmora
….
Nakon danas održane rasprave kroz nekoliko dana slijedi i odabir lokacije budućeg terminala, a potom izrada prve studije o utjecaju na okoliš prije nego što investitori prionu na izgradnju terminala.

New Report

Close