DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dobro se Dioki drži, al da ga zezaju s kokacijom to nije noramalno. Kod nas kada je poslovna prilika dobra onda se razvlači…mislim da je to čisti bezobrazluk.


Dobro se Dioki drži, al da ga zezaju s kokacijom to nije noramalno. Kod nas kada je poslovna prilika dobra onda se razvlači…mislim da je to čisti bezobrazluk.

Ne razvlači se dobra poslovna prilika zbog nesposobnosti ili neznanja.
To je samo u službi da se ubode što bolja "pinka".
Mi ostali na žalost moramo strpljivo pratiti te igrače.

Svi ste previse nestrpljivi i gledate stvari samo iz kuta malih dionicara. Problem je puno slozeniji i zato sve toliko dugo traje. Pa jasno je da se mora ispostovati procedura kako ne bi imali problema sa zelenim, oporbom, raznim udrugama, lokalnim vlastima…. Vidjeli smo sto se dogodilo Horvatincu na jednom malom projektu u ZG, mozete zamisliti sto bi bilo sa LNG-om da se nije islo by the book. Sad je napokon studija gotova, javna rasprava je u tijeku, slijedi odabir lokacije i potpisivanje ugovora. Sve to u narednih mjesec-dva i idemo dalje…….Oni koji imaju cash-a mogu si kupiti po 4xx i za mjesec-dva uplatiti skijanje u AU, IT….

Ne znam, ne znam…
Ja sam još malo kupila u petak, pa sam si uspjela smanjiti prosijek ulaska za još nekih tridesetak kuna. Strah me je da se ne dogodi da sa ove razine Dioki ne ode samo do 600 ili 700 (a to mi ne odgovara), što je na neki način moguće, kratkoročno naravno, upravo zbog stanja na burzi, a opet s druge strane postoji mogućnost da ode i na 1200, što bi meni svakako odgovaralo, kratkoročno naravno.

Što vi mislite o tome?

P.S. Kakv sam baksuz, biti će prva opcija, garant! [bye]

Jet: Are You Gonna Be My Girl?


Ne znam, ne znam…
Ja sam još malo kupila u petak, pa sam si uspjela smanjiti prosijek ulaska za još nekih tridesetak kuna. Strah me je da se ne dogodi da sa ove razine Dioki ne ode samo do 600 ili 700 (a to mi ne odgovara), što je na neki način moguće, kratkoročno naravno, upravo zbog stanja na burzi, a opet s druge strane postoji mogućnost da ode i na 1200, što bi meni svakako odgovaralo, kratkoročno naravno.

Što vi mislite o tome?

P.S. Kakv sam baksuz, biti će prva opcija, garant! [bye]


1200 kn u ovoj godini? Preoptimistićno,prije ova prva opcija.Bilo bi dobro i da je sredina.

Tooo much je 1200,00….
Realno po meni 700,00…
Nadam se 800,00….
A navijam za tvoj plan….

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

@šljaker & @giga
Mislim da vas ne trebaju sputavati optimistične prognoze.

Npr već sada je do cca 560 kuna jedva nešto više od 400 dionica, a danas ih je ukupno protrgovano 633.

Najbolje ponude [ DIOK-R-A ] Kupnja Cijena
10 460,00
20 457,03
50 457,02
100 457,00
53 456,00
20 455,00
34 453,98
1 453,00
40 452,01
31 451,00
Cijena Prodaja
475,00 80
477,00 5
490,00 180
499,44 15
500,00 60
532,96 25
547,00 50
550,00 30
555,00 10
556,99 8

Mislim da svi znamo kako nam se diokica kreće kad krene gore – blokade se redaju samo tako.
A ako se objavi LNG (na što mislim svi čekamo) odapet će ko iz puške.
Ne treba pritom zanemariti i glavni značaj što će LNG donijeti lokaciji DINA – jeftinija i neograničena sirovina, te time i direktan utjecaj na poslovni rezultat.

Na sadašnjem nivou je isključivo zbog kilavog tržišta i činjenice da netko uvijek mora prodati, a znalci čekaju u zasjedi (nije li tako Kameni [thumbsup])

Kaze Sanader…
Citat: "U završnoj je fazi i odabir lokacije za izgradnju LNG prihvatnog terminala, kao i definiranje međusobnih prava i obveza članica konzorcija koji će ga graditi."

Evo 90%…

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

Čitam današnji Novi List.
JPS (Marasov) nabavlja dodatna tri jaka remorkera (uz Davida) zbog LNG-a.

Baš zanimljiva informacija.

Jet: Are You Gonna Be My Girl?


Kaze Sanader…
Citat: "U završnoj je fazi i odabir lokacije za izgradnju LNG prihvatnog terminala, kao i definiranje međusobnih prava i obveza članica konzorcija koji će ga graditi."

Evo 90%…

Sanader je odabrao dobru pregovaračku taktiku. Sve dok se sve ne stavi na papir nema definitivne lokacije LNG terminala. Jest da je dioničarima muka od toga isčekivanja ali kako se sada dogovore tako će nam biti sliedećih 20-30 g0dina. Treba kao što je rekao Radošević staviti sve na papir a onda će se definirati i lokacija, naravno Omišalj. Nije lako ni Adria LNG konzorciju. Feasibility studija je najvjerojatnije gotova za Omišalj. Kod njih nema spora o lokaciji. Nakon što se sve odradi konačna odluka o gradnji terminala je samo formalnost.
Posao stoljeća za Hrvatsku!

Kako to da nema prodaje? Nadam se da više nema onih koji će jeftino prodavati?


Kako to da nema prodaje? Nadam se da više nema onih koji će jeftino prodavati?

Danas je GS u sjedištu društva na Žitnjaku.
Kako to nisi ti tamo? Bar je tebi blizu

New Report

Close