DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

………..
Iz MZOPUG smo primili i sljedeću informaciju:
Ministarstvo zaštite okoliša, prostornog uređenja i graditeljstva donijelo je dana od 30. svibnja 2007. godine Odluku o imenovanju Povjerenstva za ocjenu Studije izbora lokacije terminala za ukapljeni prirodni plin. Članovi Povjerenstva imenovani su na prijedlog tijela državne uprave koji na temelju posebnih propisa daju suglasnost i uvjete u vezi sa zaštitom okoliša, te na prijedlog jedinica područne
(regionalne) samouprave. Također, članovi Povjerenstva imenovani su i iz redova znanstvenika i stručnjaka na prijedlog istaknutih znanstvenih institucija. Dana 03. lipnja 2008. održan je sastanak Povjerenstva i predstavnika nositelja izrade Studije, tvrtke Ekonerg d.o.o. iz Zagreba, na kojem je
Povjerenstvo raspravljalo o Studiji na način da su članovi iznijeli prijedloge i mišljenja koji se odnose na bitna pitanja zaštite okoliša i prema kojima je potrebno dopuniti predmetnu Studiju.

U daljnjem tijeku postupka prethodne procjene provest će se postupak konzultacija s javnošću održavanjem okruglog stola na kojem će se raspraviti cjelokupna dokumentacija i nakon čega će Ministarstvo na prijedlog mišljenja Povjerenstva donijeti konačno mišljenje o Studiju izbora lokacije terminala za ukapljeni prirodni plin (UPP).

Nakon provedene prethodne procjene provest će se temeljem Zakona o zaštiti okoliša (NN, br.110/07) postupak procjene utjecaja na okoliš odabrane lokacije terminala za ukapljeni prirodni plin (UPP).

Ministarstvo poziva na javnu raspravu o Studiji izbora lokacije terminala koja će se održati u četvrtak, 17. srpnja 2008. godine u 10:00 sati u prostorijama Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva, Ul. grada Vukovara 78, Zagreb.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Hvala kolege .
Potrudio sam se i provjerio vaše tvrdnje .
U 90% su se složile s mojim analizama , te sam nakon dužeg odsustva ponovo ušao
u ovu dionicu . Smatram da je ovo pravo vrijeme i da ako se neki od vaših predviđanja ostvare
ima veliki prostor za rast . Uskoro će vrijeme to i pokazati ili me opovrgnuti .

July 10 , 2008
7:22 AM Dow Chemical (DOW) is buying specialty materials firm Rohm and Haas (ROH) for $78/share in cash ($18.8B) – a 74% premium
July 11 , 2008
7:48 AM In the second major chemical deal in as many days, Ashland (ASH) is buying Hercules (HPC) for $2.6B. The cash and stock $23.01/share deal is a 38% premium to HPC’s Thursday close.

Ministarstvo poziva na javnu raspravu o Studiji izbora lokacije terminala koja će se održati u četvrtak, 17. srpnja 2008. godine u 10:00 sati u prostorijama Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva, Ul. grada Vukovara 78, Zagreb.

Sava mislim da bi i ti trebao otići na ovo da im malo pojasniš stvar [thumbsup] [thumbsup]

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius


Ministarstvo poziva na javnu raspravu o Studiji izbora lokacije terminala koja će se održati u četvrtak, 17. srpnja 2008. godine u 10:00 sati u prostorijama Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva, Ul. grada Vukovara 78, Zagreb.

Sava mislim da bi i ti trebao otići na ovo da im malo pojasniš stvar [thumbsup] [thumbsup]

Bit će akademik Zelić i prof. dr. Šunić, a znamo kako oni dišu……ili ako netko ne zna neka malo prošvrlja po netu. Šunić je već iznio stav da se ne može graditi na Ubcu jer se treba mijenjati dio magistralnog plinovoda Pula – Karlovac od Ubca do Rijeke. I to je krivo vrednovano u studiji.
Alkar Malbaša u ništa!

Ma nije Niko loš.

A i Radošević iz hrvatskog operatera plinskog sustava Plinacro-a indirektno potvrđuje tezu o LNG terminalu u Omišlju. I ne samo nego potvrđoje tezu da će se 100% graditi. I ne samo to nego i da u svojim razvojnim planovima, iza 2011 Plinacro namjerava graditi sasvim novi plinski sustav, predpostavljam DN 1000/100, a koji će služiti povezivanju Bliskog istoka i Kaspijske regije s potrošačima u Europi.

Dobro jutro, tjedan odluke….. ha?!

Samo siromašni znaju da ima i siromašnijih od njih. Bogati vide samo bogatije od sebe.

Ne bih se bas slozio, ja ipak mislim da do kraja ljeta nece nista biti od objave. U biti se vise nadam tome da tako bude…
Nece to naici previse na plodno tlo u ovakvom crvenilu(lazno crvenilo), ali posto je u Europi malo zeleno i futuresi se zelene,mozda i bude sta zelenoga ovaj tjedan…
Ni sam ne znam…

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

Sobzirom da tu objavu čekamo već u više navrata,meni svejedno mogu još čekati.Vidljivo je da se DIOKI ustabilo na 440,450 pa malo skok,pa malo u rikverc i čini mi se da je ovo odskočna daska,naravno da bi povoljnija situacija(amerikanosi)znatno više utjecala na DIOKI,ali šta je tu je.Čitajući druge postove,neshvatljivo je koliko je negativnih(CRNJAKA)NAVLAKAČA na pad burze,svaka čast kolegi ;SAVA;koji ih pokušava razuvjeriti i koji ulijeva povjerenje na ovom postu.


Ne bih se bas slozio, ja ipak mislim da do kraja ljeta nece nista biti od objave. U biti se vise nadam tome da tako bude…
Nece to naici previse na plodno tlo u ovakvom crvenilu(lazno crvenilo), ali posto je u Europi malo zeleno i futuresi se zelene,mozda i bude sta zelenoga ovaj tjedan…
Ni sam ne znam…

Ja se također toplo nadam da objave ne bude bar do jeseni. Ta vijest bi imala odjeka u
bikovskom tržištu dok bi sad proizvela vrlo mali skok i opet vraćanje na staro.
Bolje se strpiti još koji mjesec. Strpljen, spašen.



Ne bih se bas slozio, ja ipak mislim da do kraja ljeta nece nista biti od objave. U biti se vise nadam tome da tako bude…
Nece to naici previse na plodno tlo u ovakvom crvenilu(lazno crvenilo), ali posto je u Europi malo zeleno i futuresi se zelene,mozda i bude sta zelenoga ovaj tjedan…
Ni sam ne znam…

Ja se također toplo nadam da objave ne bude bar do jeseni. Ta vijest bi imala odjeka u
bikovskom tržištu dok bi sad proizvela vrlo mali skok i opet vraćanje na staro.
Bolje se strpiti još koji mjesec. Strpljen, spašen.
[/quote]

sta nisi ti prodao sve dionice jer dolazi smak svijeta ?

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

New Report

Close