DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kako se bude ispuhao građevinski “balončić”, vraćamo se mi u “žarište”….Dioki.


Kako se bude ispuhao građevinski “balončić”, vraćamo se mi u “žarište”….Dioki.

Kaje to, ćim malo stane, na forumu splasne raspoloženje? Kad je par posto plus informacije samo frcaju.[bye]


meni su uza specijalnost polimeri i tocno je da je to grana koja ce se drasticno razvijati, ali cisto sumnjam da ce na Omislju napraviti takav proizvodni pogon. ali kao sto rekoh, Dioki zaista ima sansu da postane dragulj. a i nije Marijan Filopović dzabe unutra i kupuje.[wink]

marijan prodaje a ne kupuje…moraš bolje pratiti. on je unutra već jako dugo i sada polako prodaje, ali naravno da neće sve prodati.

...povijest se ponavlja...

…u emisiji Brisani prostor razgovor o LNG iu…Omišalj lokacija najizglednija…odluka najvjerojatnije slijedeći tjedan…[thumbsup]

Upravo u Brisanom porstoru bio prilog o lokaciji LNG-a.
Rekli su sve ono što mi već znamo: struka zna koju lokaciju želi, odluka se donosi slijedeći tjedan. [thumbsup]

La vita e bella!

Brza si Bakice! [smiley]

La vita e bella!

…Posejdone…stariš…kasniš…[smiley]

U brisanom “brisanom prostoru” tema LNG terminal. Za prilog Milića i sugovornike[thumbsup].Konkretni, Šunić., Mertl, Popović “rumeni” diskretan, ali i njegova izjava puno govori.[thumbsup]

Ti bokca, koje brze reakcije.[smiley]

Izgleda da se i Milić nakrcao.[lol] [lol] [lol]


…u emisiji Brisani prostor razgovor o LNG iu…Omišalj lokacija najizglednija…odluka najvjerojatnije slijedeći tjedan…[thumbsup]

Stara…ideš u Peking!
Discipline 100 i 200m!


…je je idem na štafetu sa oklagijom…[wink]

New Report

Close