DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Može li netko objasniti i rizike malog free float-a u Diokiju? Da ne drukamo stalno bezveze up up. Da se razumijemo, pun sam Diokija ko šipak i itekako bi želio da ide gore. Proizlazi li i nedostatak fondova, velika volatilonost i manji promet zbog malog free float-a? Koji su ostali rizici? Koje su možebitne prednosti?

Najprije bi trebalo utvrditi da li je cca 360.000 dionica malo!!!

dečki, nemojte se ljutiti, ali malo sam dulje u dioki-u od vas, od samog početka njegovog listanja na burzi tako da mislim da sam ga doktorirao. znam što pričam i zato već jednom stanite s tim suludim pisanjem koje će vas prije dovesti na 390 kuna nego na moj target – iznad 1000 kuna….dakle, smirite se, pričekajte i bit će sve ok. ovako neće biti ok jer tjerate ozbiljne ulagače u druge dionice.

...povijest se ponavlja...


[color=black][/color] Ako je taj spreman pokupiti sve na 555 znači da vjeruje da će ju prodavati puno skuplje.

Taj nalog se stvarao desetak minuta,slučajno sam pratio,i nije nalog od jednog ulagača već od njih više,usput ima i mojih 100ak komada u tom nalogu.
[thumbsup]

Oko tog naloga rasprela se priča, niz teorija, po meni nebitno!
Iako nije loše imati toliko komada u potpori.
Ako su iznesene sve teorije o tom nalogu, red bi bio da se vratimo Diokiju.
Ako ima što nova.
Ili barem Novom listu koji je jučer dobio novog direktora iz Diokijeve Uprave.


bpyxfosa: ” [color=black][/color] Ako je taj spreman pokupiti sve na 555 znači da vjeruje da će ju prodavati puno skuplje. ” Taj nalog se stvarao desetak minuta,slučajno sam pratio,i nije nalog od jednog ulagača već od njih više,usput ima i mojih 100ak komada u tom nalogu. [thumbsup]

to uopče nije važno jel jedan ili više njih, još bollje da ih je više jer bar znamo da nije lažnjak…bitno je to da DIOKI ima potporu i to dosta visoko…psihološki to dobro djeluje..
tvojih 100 komada u tom nalogu od više od 2000 komada…???ako nisi prvi na redu na toj cijeni, bojim se da bi mogao izvisit[smiley]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

morat ćeš dignuti letvicu više ako želiš preskočiti [thumbsup]

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

Imate veliki intervju sa Ježićem u novom broju Globusa.

La vita e bella!

Reci nam…

Jet: Are You Gonna Be My Girl?


Reci nam…

Ništa o diokiju. Malo o novom listu i tome zakaj više ne fura ferari nego mercedesov džip.Jako zanimljivo


Reci nam…

…….
– Potrošnja plastike po glavi stanovnika u Europi iznosi oko 80kg. U Hrvatskoj i Istočnoj Europi još je na nivou od 7kg po stanovniku što znači da je riječ o industrijskoj grani koja ima veliku perspektivu…..
To je ono što je najbitnije iz intervjua, a vezano na Dioki.
Za uspjeh Ježića osim škole zaslužan je i šport pa svim mladima preporučam bavljenje športom!


to uopče nije važno jel jedan ili više njih, još bollje da ih je više jer bar znamo da nije lažnjak…bitno je to da DIOKI ima potporu i to dosta visoko…psihološki to dobro djeluje.. tvojih 100 komada u tom nalogu od više od 2000 komada…???ako nisi prvi na redu na toj cijeni, bojim se da bi mogao izvisit[smiley]

Ostavi se ti drukanja. Vidiš da ti to, kao niti meni, ne leži.[smiley]
@Jovici niti nije cilj kupiti dionicu. Da je, zna on kako bi to učinio.[wink]

da Jovica nisam baš siguran da se tebi nekaj silno kupuje Dioki[lol]

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

New Report

Close