DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Izaziti svoje mišljenje ne znači da sam nešto propustio, ali sam u pravu.[thumbsup]

Gornju rečenicu ćeš lijepo polako ponoviti stričeku psihijatru.


Gornju rečenicu ćeš lijepo polako ponoviti stričeku psihijatru.

Imaš adresu?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

ja jucer usao sa 100 komada,jbg nisam mogao ranije[bye]

ŠPANCIR@
[thumbsup]

A što mislite o kombinaciji da LUKOIL kupi DIOKI. Možda se na tome već i radi[cool]

Kao što sam rekao u jutro – pri kraju dana ode u blokadu (blokada na 551,06), dakle još malo.
Prava ludnica će bit kad odmah ujutro zablokira, a ako je petak dan objave lokacije, to znači da bi moglo biti odmah sutra ujutro.

Top bid CIJENA KOLIČINA
548,13 17
544,00 240
541,00 90
540,20 5
540,10 36

Top ask CIJENA KOLIČINA
548,50 20
548,90 8
548,98 20
549,00 122
550,00 14

Izgledno ponavljanje jučerašnjeg scenarija.

Na kupnji ima od 540 naviše više dionica nego na prodaji do 600.

causio:

OPORTUNIST, 08.05.2008. u 14:44
A što mislite o kombinaciji da LUKOIL kupi DIOKI. Možda se na tome već i radi

Moguča varijanta, ali ipak je izglednije da će Diki postati velika meta za preuzimanje kad se iskristaliziraju budući planovi( VRLO AMBICIOZNI), te kroz neko vrijeme aspiranata će biti više.

Nego, danas je bila sjednica Vlade!
Ima li kakovih novosti, jesu li napokon što odlučili u korist LNG terminala?

jos 11 kom do blokade.

čitam malo i vidim dosta novih članova, sudeči po onome što pišu na drugim temama samo zbog njih sam siguran da nas čekaju lijepi dani, a di je još i sve ostalo, sad samo treba biti još malo strpljiv i bit će “perja”

blokade mi se nikako ne sviđaju[proud]

New Report

Close