DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Htio bih samo naglasiti (pogotovo za ove koji su se sjatili na temu sa svojim tipicnim crnim predvidanjima):
Za dioki strateski uopce nije bitna mikrolokacija LNG terminala. Tak svejedno hoce li to biti u omislju ili rasi. Ovdje je glavna prica u dobavi energenta i sirovine koja otvara ogromni horizont razvoja diokija. Upravo je to bitno, a vrijednost toga zemljista je jedna mala mizerna sitnica naspram dobiti od proizvodnje koja nas ceka u skoroj buducnosti. Eto, ljudi moji – to se ugraduje u cijenu dionice! Dioki je 5. (PETI) najveci izvoznik u hrvatskoj. A vi koji imate slicne spike o crnim presvidanjima, padovima i sl., procitajte temu od pocetka pa cete spoznati sto ce ova firma biti u bliskoj buducnosti! [thumbsup]


mise99: ” Nije mi jasan razlog rasta. Još se ne zna lokacija, a cijena u tri dana gore. Ili se zna lokacija…….? Ili se zna da se dugo neće znati? Može pojašnjenje? ” Pocni citati postove od pocetka pa ce t puno stvari biti jasnije[proud]

Čitala sam od početka pa sve do ovog naglog porasta, pa pitam a što se dogodilo dan ili minutu prije pa se tako trend promjenio. Ne znam jesam li što propustila.


Pojedini analitičari ističu da bi i dionica Diokija mogla izazvati veće zanimanje ulagača jer se očekuje skora objava mjesta gradnje LNG terminala. http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=a7c0b3fa-41c4-4c0e-ad7a-195bc331387f%5Blol%5D [lol] [lol] [thumbsup]

Ovi analitičari počeli opet navlačiti. To je samo kod nas moguće, cijena nafte poskupi, a i dionica INE iako svi znamo da INA kupuje naftu.


Čitala sam od početka pa sve do ovog naglog porasta, pa pitam a što se dogodilo dan ili minutu prije pa se tako trend promjenio. Ne znam jesam li što propustila.

Odlučili su dići DIOK, nema tu nekog razloga, dogovorno, puste, dignu, izađu i onda opet, novine su samo izlika za rast, kao i za pad.[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


PETINA: ” Pojedini analitičari ističu da bi i dionica Diokija mogla izazvati veće zanimanje ulagača jer se očekuje skora objava mjesta gradnje LNG terminala. http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=a7c0b3fa-41c4-4c0e-ad7a-195bc331387f%5Blol%5D [lol] [lol] [thumbsup] ” Ovi analitičari počeli opet navlačiti. To je samo kod nas moguće, cijena nafte poskupi, a i dionica INE iako svi znamo da INA kupuje naftu.

Ej čovječe, daj se spameti!
Inine rezerve NAFTE i PLINA su preko 60 milijuna tona!!!!


mise99: ” Čitala sam od početka pa sve do ovog naglog porasta, pa pitam a što se dogodilo dan ili minutu prije pa se tako trend promjenio. Ne znam jesam li što propustila. ” Odlučili su dići DIOK, nema tu nekog razloga, dogovorno, puste, dignu, izađu i onda opet, novine su samo izlika za rast, kao i za pad.[thumbsup]

Nije mi jasan tvoj otpor prema rastu.Dali ti je krivo što si to propustila?

PETINA:

mise99: ” Nije mi jasan razlog rasta. Još se ne zna lokacija, a cijena u tri dana gore. Ili se zna lokacija…….? Ili se zna da se dugo neće znati? Može pojašnjenje? ” Pocni citati postove od pocetka pa ce t puno stvari biti jasnije[proud]

Čitala sam od početka pa sve do ovog naglog porasta, pa pitam a što se dogodilo dan ili minutu prije pa se tako trend promjenio. Ne znam jesam li što propustila.

Pozdrav svima.
Ja nisam ekonomski potkovan, ali čitam vas jer u obitelji smo kupovali dionice Diokija već tri puta i to prije ovog rasta, a ovdje se može štošta saznati.

Odgovor cijenjenoj forumašici bi bio taj da se dogodila Opatija i live prijenos na telki, a danas repriza. Ili se možda varam…


mise99: ” PETINA: ” Pojedini analitičari ističu da bi i dionica Diokija mogla izazvati veće zanimanje ulagača jer se očekuje skora objava mjesta gradnje LNG terminala. http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=a7c0b3fa-41c4-4c0e-ad7a-195bc331387f%5Blol%5D [lol] [lol] [thumbsup] ” Ovi analitičari počeli opet navlačiti. To je samo kod nas moguće, cijena nafte poskupi, a i dionica INE iako svi znamo da INA kupuje naftu. ” Ej čovječe, daj se spameti! Inine rezerve NAFTE i PLINA su preko 60 milijuna tona!!!!

Ispričavam se na netočnosti, radi se o cca 60 milijuna m3 ekvivalentne nafte!!!!

mise99:@
kod Ine se trenutno cijena dize i to na krilima Lukoila[thumbsup]


mise99:@ kod Ine se trenutno cijena dize i to na krilima Lukoila[thumbsup]

A rezerve po cijeni od 120 dolara za barel su 45.283.018.867,92 dolara!!!


mise99: ” Čitala sam od početka pa sve do ovog naglog porasta, pa pitam a što se dogodilo dan ili minutu prije pa se tako trend promjenio. Ne znam jesam li što propustila. ” Odlučili su dići DIOK, nema tu nekog razloga, dogovorno, puste, dignu, izađu i onda opet, novine su samo izlika za rast, kao i za pad.[thumbsup]

Dobaaar!!!
Valentine, kaj si propustio vlak?
Za ostale – ovo je doduše za sada visoko špekulativna dionica, mali free float, ali ako korisnik pažljivije pročita cijeli forum o Diokiju vidjet će da nas sve čeka svijetla budućnost. Ako lokacija LNG-a bude u Omišlju to je samo dio kolača. Kako su ostali već puno puta ovdje pisali – najveći dio ide za budućnost, tj. posredna korist od LNG-a, a to je puno jeftinija sirovina ta proizvodnju PE. [thumbsup]

Izaziti svoje mišljenje ne znači da sam nešto propustio, ali sam u pravu.[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close