DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

misko:

OPORTUNIST, 07.05.2008. u 21:15
Budući da idućih 2 tjedna nisam uz kompjuter, meni dosta i ovih 15% u par dana, kupovao sam od 430-440 i danas prodavao od 507-510, na uloženih 100k to je od zarade 6 komada ATPL gratis! Pozdrav Diokijevcima, gdje god LNG terminal bio!

Pozdrav i tebi miško. Međutim, čvrstog sam uvjerenja da si trebao napraviti obrnuto, prodati dio ATPL i još dokupiti DIOK , jer rasplet tek započinje. Tvoji novci, tvoja volja….


Čestitam, kolega. Svejedno mislim da ćeš sutra čupat kosu.

Možda, ali putujem i neću biti uz komp pa ne bih mogao pratit i reagirat pa prodat u pravom trenutku. U ova teška vremena na burzi meni je i ovo dosta. U svakom slučaju, sretno! Imate u rukama pravu Buffettovsku dionicu!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

kamenac:

OPORTUNIST, 07.05.2008. u 21:27
OPORTUNIST, 07.05.2008. u 21:27
OPORTUNIST:
Povremeno bacim oko na forum moj novac, onda konstatiram jednu nevjerojatnost. Naime na temu Dioki, već “stoljećima ” ni brojke ni slova , glavno da prostor zauzima cijela paleta opskurnih firmi, a tamo su kao “veleumovi” ulaganja.

prijatelju, nepravda upravo ispravljena!


[/quote]
Bravo kamenac, ti si nam tamo jedini “maneken”. Zanimljivo jednom prilikom ,slučajno dođem u kontakt s jednim od tih “veleumnih”, te ja njemu kratki brifing o Diokiju, vidim ne konta nešto, al zato će on meni kako Ingra ima veliki prostor za rast iznad 60 000……e svašta!!

@OPORTUNIST

Upravo tako. Mene isto nisu ozbiljno shvacali. A bilo je tako jednostavno da su zbrojili dva i dva. Nekad fundamenti nisu najbitniji nego vizija ili cista logika i na kraju jos kad gubitas to prestane bit kao u ovom slucaju…pepeljuga postane ona neka zena s jednom cipelom. Ne znam kako ide [lol]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

@
trotter

S Diokijem si počeo, možda je vrijeme da se vratiš matici.[wink]

Fasciniran sam tvojim poznavanjem mojeg ulagackog puta. Svaka cast! Da, dobre su to uspomene… prvi posao i prvo ulaganje[smiley]

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8


Povremeno bacim oko na forum moj novac, onda konstatiram jednu nevjerojatnost. Naime na temu Dioki, već “stoljećima ” ni brojke ni slova , glavno da prostor zauzima cijela paleta opskurnih firmi, a tamo su kao “veleumovi” ulaganja.[huh]

Ako nisi PROTJERAN ili sl. s tog opskurnog mjesta onda si stvarno u banani!

@
sava

Molim, malo više decidiranosti.


Za Dioki, najmanje povoljna varijanta je da se ugovori dobava sa
Libijom , pošto njihov ukapljeni plin je uglavnom lišen C2+ komponente(
smjesa etana, propana ,butana i težih ugljikovodika), dok je idealna
zemlja dobavljač Katar,
do njega odmah Nigerija , a i ostale zemlje
više manje mogu proći.[thumbsup]

….da svakako katar i to tvrtka Nakilat koja je krenula u proizvodnju brodova za prijevoz plina[wink]

u neznanju:

OPORTUNIST, 07.05.2008. u 22:27
OPORTUNIST:
” Za Dioki, najmanje povoljna varijanta je da se ugovori dobava sa
Libijom , pošto njihov ukapljeni plin je uglavnom lišen C2+ komponente(
smjesa etana, propana ,butana i težih ugljikovodika), dok je idealna
zemlja dobavljač Katar, do njega odmah Nigerija , a i ostale zemlje
više manje mogu proći.

….da svakako katar i to tvrtka Nakilat koja je krenula u proizvodnju brodova za prijevoz plina

Ako bi potpisali sa Katarom, može LNG terminal biti i u Istri, osobno bi bio prezadovoljan.


u neznanju:
sava, 07.05.2008. u 22:46
OPORTUNIST: ” Za Dioki, najmanje povoljna varijanta je da se ugovori dobava sa Libijom , pošto njihov ukapljeni plin je uglavnom lišen C2+ komponente( smjesa etana, propana ,butana i težih ugljikovodika), dok je idealna zemlja dobavljač Katar, do njega odmah Nigerija , a i ostale zemlje više manje mogu proći. ” ….da svakako katar i to tvrtka Nakilat koja je krenula u proizvodnju brodova za prijevoz plina
Ako bi potpisali sa Katarom, može LNG terminal biti i u Istri, osobno bi bio prezadovoljan.
[/quote]

Čudi me da ti nije poznato da s tom malom i prebogatom državom Hrvatska već dugi niz godina ima sjajan odnos!

Croatia, Qatar Sign Co-operation Agreements
18/03/2004

DOHA, Qatar — Croatian President Stipe Mesic and the Emir of Qatar, Sheikh Hamad bin Khalifa Al-Thani, signed several bilateral co-operation agreements Wednesday (17 March), including a civil aviation agreement and a plan to establish a joint business council. Mesic invited Arab companies to invest in Croatia, saying his country offered numerous opportunities and a conducive business environment. Qatar has shown interest in building a liquefied gas terminal in Croatia. Mesic’s delegation of business community representatives next visits Syria and Jordan. (HINA – 17/03/04)

@
sava

Poznato mi je, ali je pitanje kakve će prioritete imati Adria LNG konzorcij??

New Report

Close