DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Moram konstatirati, da bez obzira na ovaj mali porast cijene, velika večina nije svjesna nepobitne činjenice, da je Dioki ” priča bez kraja”.


cekotunjo: ” svi zaboravljaju uz čiju pomoć je Ježić došao do DIOK-ija. Malo uz Božju a puno više uz doktorsku E sad, o kojem doktoru je riječ, onome opće prakse ili onom lingvistike? Tko zna odgovor na to pitanje može predpostavit kome će Vlada dodjelit lokaciju Istri ili Ježiću ” E ovdje si u krivu što se tiče pomoći od strane doktora. Vjeruj mi bio je to neko drugi.

Ma to je sada nebitno, a i “koliko ljudi, toliko mišljenja”!
Glede Ježića, koliko je on u vlasničkoj strukturi, o tom potom!
Ali mali prst je umočio!

e na ovu dionicu sam skroz zaboravio ( još od početka korekcije), danas me ugodno izenadila a i sutra očekujem nastavak trenda
[thumbsup]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

febo:

OPORTUNIST, 07.05.2008. u 19:16
e na ovu dionicu sam skroz zaboravio ( još od početka korekcije), danas me ugodno izenadila a i sutra očekujem nastavak trenda


E, “davno” su prošla vremena kad si se pohvalio ulaskom u Dioki, ali evo dolazi i tvoje vrijeme.[thumbsup]


febo:
El Febo, 07.05.2008. u 19:25
e na ovu dionicu sam skroz zaboravio ( još od početka korekcije), danas me ugodno izenadila a i sutra očekujem nastavak trenda
E, “davno” su prošla vremena kad si se pohvalio ulaskom u Dioki, ali evo dolazi i tvoje vrijeme.[thumbsup]
[/quote]

samo dokaz da ne razmišljam uvijek skroz kratkoročno, nekad čak gledam i do pola godine unaprijed
[thumbsup]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Iako nemam DIOKI,čestitao bih svim imaocima ove dionice!Inače,umjesto u DIOKI svu lovu sam utukao u JANAF pa se nadam da ćemo i mi ubrzo gledat ovakav rast….ipak smo susjedi[wink]!

Nije mi jasan razlog rasta. Još se ne zna lokacija, a cijena u tri dana gore. Ili se zna lokacija…….? Ili se zna da se dugo neće znati? Može pojašnjenje?

evo vam skica, ako bude tu da znate di provuci cijev[undecid]

PRODAJA DIONICA PTKM JE ISTO ŠTO I PRODAJA ZEMLJIŠTA PRIJE POČETKA IZGRADNJE AUTOCESTE

Povremeno bacim oko na forum moj novac, onda konstatiram jednu nevjerojatnost. Naime na temu Dioki, već “stoljećima ” ni brojke ni slova , glavno da prostor zauzima cijela paleta opskurnih firmi, a tamo su kao “veleumovi” ulaganja.[huh]


Nije mi jasan razlog rasta. Još se ne zna lokacija, a cijena u tri dana gore. Ili se zna lokacija…….? Ili se zna da se dugo neće znati? Može pojašnjenje?

Budući da idućih 2 tjedna nisam uz kompjuter, meni dosta i ovih 15% u par dana, kupovao sam od 430-440 i danas prodavao od 507-510, na uloženih 100k to je od zarade 6 komada ATPL gratis! Pozdrav Diokijevcima, gdje god LNG terminal bio!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


Nije mi jasan razlog rasta. Još se ne zna lokacija, a cijena u tri dana gore. Ili se zna lokacija…….? Ili se zna da se dugo neće znati? Može pojašnjenje?

Pocni citati postove od pocetka pa ce t puno stvari biti jasnije[proud]


Povremeno bacim oko na forum moj novac, onda konstatiram jednu nevjerojatnost. Naime na temu Dioki, već “stoljećima ” ni brojke ni slova , glavno da prostor zauzima cijela paleta opskurnih firmi, a tamo su kao “veleumovi” ulaganja.[huh]

prijatelju, nepravda upravo ispravljena!


Budući da idućih 2 tjedna nisam uz kompjuter, meni dosta i ovih 15% u par dana, kupovao sam od 430-440 i danas prodavao od 507-510, na uloženih 100k to je od zarade 6 komada ATPL gratis! Pozdrav Diokijevcima, gdje god LNG terminal bio!

Čestitam, kolega.
Svejedno mislim da ćeš sutra čupat kosu.

hate red

New Report

Close