DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


451,01 11 4.961,11 6.5.2008 14:05:28——odkud ovaj dolutao, ….

E Janko,Janko….Tko bi tebe znao; jel prodaješ ili kupuješ?

Opa, velika ofanziva u završnici.

Lijepo! ma sve lagano ide svojim tokom… sad ce lagano netko sa 2-3 dionice spustiti cijenu pa nakon toga opet skok, pa spustiti pa skok…. tako cemo lagano dok ne pukne skroz… a tad plač onih koji su prodali.

Dijokijevci, drz’ te se – docekati cemo mi svoje vrijeme sa lijepim rezultatima

janko66:

451,01 11 4.961,11 6.5.2008 14:05:28——odkud ovaj dolutao, ….”

E Janko,Janko….Tko bi tebe znao; jel prodaješ ili kupuješ?


Jankeze je jučer dokupio,nisam ti ja od onih što jučer kupe pa danas utope;,,,a osim toga ja sam dugoročni ulagač znam u što ulažem …..i žao mi što nisam prikupio još malo bingili pa sve u DIOKI,,[thumbsup][thumbsup]

Zadnje transakcije
Cijena Količina Iznos Datum
470,00 100 47.000,00 6.5.2008 15:35:43
469,99 40 18.799,60 6.5.2008 15:35:43
470,00 25 11.750,00 6.5.2008 15:35:43
475,00 200 95.000,00 6.5.2008 15:35:43
474,00 100 47.400,00 6.5.2008 15:35:43
Solidna kupovina za kraj danas na diokici…počelo je skupljanje…[thumbsup]

Nekako me drži dojam da bi sutra moglo biti: “magarac bio, tko se nije skrio”.

nisam bas siguran….[smiley]


Nekako me drži dojam da bi sutra moglo biti: “magarac bio, tko se nije skrio”.


nisam bas siguran….[smiley]

Župan PGŽ Zlatko Komadina traži od Polančeca objavu lokacije LNG-a!
Ako sam dobro shvatio njegove zahtjeve, njegov izbor je Omišalj!
I nije jedini koji je za to rješenje. SvI relevantnI, osim, ZA SADA, Vlade RH, koja se još ne izjašnjava su za Omišalj! Jedino tako se mogu držati zacrtani rokovi. Bitan čimbenik je i Mesić, koji se već više puta izjasnio za Omišalj, a sada se u INI pozvao i na žurno rješenje opskrbnih pravaca kako se ne bi ugrozila energetska neovisnost RH, kao i stabilnost INE!

U petak odluka: LNG terminal u Omišlju ili u Raši
Analizirano je pet lokacija, a u igri su ostale dvije. Potpredsjednik Vlade i predsjednik Povjerenstva za plinofikaciju Hrvatske Damir Polančec nije želio spekulirati o tome koja je bolja, dok župani Zlatko Komadina i Ivan Jakovčić zazivaju da LNG terminal dođe upravo u njihovu županiju
Na Krku se već nalaze energetska i industrijska postrojenja – moguća lokacija budućeg LNG terminala u OmišljuZAGREB – Vladino povjerenstvo za plinofikaciju Hrvatske u petak bi konačno moglo objaviti koja je lokacija u Hrvatskoj najpogodnija za gradnju LNG terminala, te će vjerojatno odrediti i gdje će se on graditi. Povjerenstvo će u petak dobiti preliminarne studije o tome gdje bi bilo najbolje graditi LNG i nakon toga bi i javnost mogla biti …
KOMENTIRAJ ČLANAK POŠALJI LINK ISPIS

ovo je iz Novog lista,nemam daljni sadržaj ako ko ima neka copy.

Župan Komadina izjavio je da nikad nije bio protiv gradnje LNG a nego samo protiv Odluke,a bez stručne podloge.
Sada to imamo i važno je da znamo da gradimo i za Europu,a ne samo za Hrvatsku…
Priznaje da će konačna Odluka biti Odluka Vlade…
Investitori su više pokazali interesa za Omišalj…,a ne za Rašu,što posebno veseli župana Komadinu…

Izvor:N.list

Možda nekog iznenadi moj stav, ali za Dioki je od same lokacije važniji odabir zemlje dobavljača ukapljenog plina s kojok će Adria LNG konzorcij potpisati ugovor.

New Report

Close