DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

legendy.

Zaboravi na prošlost.

Ima li nade da mali dioničari dobiju nešto za preostale dionice?

Kune nisu problem, kuna nema


Ima li nade da mali dioničari dobiju nešto za preostale dionice?

isti odgovor kao i u prethodnom postu! zaboravi na prošlost..


Ako zahtjev bude odobren, što po meni ima šanse, i barem Dina bude ušla u predstečajnu, sada kada je Gasfin postao vlasnik 60-70 procenata njene imovine,Dina može računati samo na imovinu koja joj je pod zalogom banaka i države a procjenjena je na nešto više od 50 miliona eura-dakle na jednu trećinu.

Dina Petrokemija kao pravni subjekt više ne postoji.
No isto tako činjenica je da je Dioki preuzeo na sebe sva dugovanja Dine putem jamstava, pa je shodno tome najveći vjerovnik na ono što je ostalo iza Dine Petrokemije. Mislim da su i plaće radnika u nadležnosti Diokija.

GASFIN je navodno platio HAR-u i H-Abduco oko 102m eura – zašto ako su njihova potraživanja oko 50-60m eura?
U toj razlici leži odgovor na pitanje što se tu ustvari odigralo.

Sami poslovni plan koji je izložio GASFIN je 100% isti kakav je planirao provesti Dioki.
I nema dvojbe da onaj tko ulazi u sve to radi odlično i na koncu će dobro i zaraditi.
Sinergija lokacije, postrojenja i LNG-a je jamac uspjeha.

Sava
Hvala na infu.



Ako zahtjev bude odobren, što po meni ima šanse, i barem Dina bude ušla u predstečajnu, sada kada je Gasfin postao vlasnik 60-70 procenata njene imovine,Dina može računati samo na imovinu koja joj je pod zalogom banaka i države a procjenjena je na nešto više od 50 miliona eura-dakle na jednu trećinu.

Dina Petrokemija kao pravni subjekt više ne postoji.
No isto tako činjenica je da je Dioki preuzeo na sebe sva dugovanja Dine putem jamstava, pa je shodno tome najveći vjerovnik na ono što je ostalo iza Dine Petrokemije. Mislim da su i plaće radnika u nadležnosti Diokija.

GASFIN je navodno platio HAR-u i H-Abduco oko 102m eura – zašto ako su njihova potraživanja oko 50-60m eura?
U toj razlici leži odgovor na pitanje što se tu ustvari odigralo.

Sami poslovni plan koji je izložio GASFIN je 100% isti kakav je planirao provesti Dioki.
I nema dvojbe da onaj tko ulazi u sve to radi odlično i na koncu će dobro i zaraditi.
Sinergija lokacije, postrojenja i LNG-a je jamac uspjeha.

[/quote]

Sa tom razlikom je isplaćen jedan dio dionica gos: Ježiću po cjeni od 30 eura / dionica , ili 200 kn




Ako zahtjev bude odobren, što po meni ima šanse, i barem Dina bude ušla u predstečajnu, sada kada je Gasfin postao vlasnik 60-70 procenata njene imovine,Dina može računati samo na imovinu koja joj je pod zalogom banaka i države a procjenjena je na nešto više od 50 miliona eura-dakle na jednu trećinu.

Dina Petrokemija kao pravni subjekt više ne postoji.
No isto tako činjenica je da je Dioki preuzeo na sebe sva dugovanja Dine putem jamstava, pa je shodno tome najveći vjerovnik na ono što je ostalo iza Dine Petrokemije. Mislim da su i plaće radnika u nadležnosti Diokija.

GASFIN je navodno platio HAR-u i H-Abduco oko 102m eura – zašto ako su njihova potraživanja oko 50-60m eura?
U toj razlici leži odgovor na pitanje što se tu ustvari odigralo.

Sami poslovni plan koji je izložio GASFIN je 100% isti kakav je planirao provesti Dioki.
I nema dvojbe da onaj tko ulazi u sve to radi odlično i na koncu će dobro i zaraditi.
Sinergija lokacije, postrojenja i LNG-a je jamac uspjeha.

[/quote]

Sa tom razlikom je isplaćen jedan dio dionica gos: Ježiću po cjeni od 30 eura / dionica , ili 200 kn
[/quote]

“Bogati se i tako za sebe pobrinu” koliki je ovdje novac izvucen i niko za nis nece orgovarat..ali vjerujmo mi i dalje u nase pravosude.. mozda docekamo dan kad jedan od sudaca ustane kao ovaj drzavni tajnik danas pa kaze dosta je bilo.. salim se naravno da to nećemo dočekati..

Od kuda vam ta ideja da je vlasnik dobio novce a da su vjerovnici za to nezainteresirani.Pa Dioki je prepun dugova.

TVRTKA O KOJOJ OVISI GRADNJA LNG-a ‘Kupili smo za 100 milijuna eura lokaciju u Omišlju i želimo sudjelovati u gradnji terminala’

22.02.2018. u 16:23

Vaš link …[/url]


Od kuda vam ta ideja da je vlasnik dobio novce a da su vjerovnici za to nezainteresirani.Pa Dioki je prepun dugova.

da, i mene ovo zanima



Od kuda vam ta ideja da je vlasnik dobio novce a da su vjerovnici za to nezainteresirani.Pa Dioki je prepun dugova.

da, i mene ovo zanima
[/quote]

Mozda Jezic to sto je dobio uplati za radnike …:-))

Pema izjavi Antunovića GASFIN je od HAR-a otkupio potraživanja za preko 100m eura.
Potraživanja HAR-a prema Dioki Holdingu bili su oko 60m eura, pa je razlika od 40m eura.
Kome, zašto……….to ja n znam.
Ali ako su točni navodi pojavljuje se višak od preko 40m eura.

New Report

Close