DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Na portalu Index pisalo je prije nekoliko dana da Ameri inzistiraju na gradnji plovećeg terminala na Krku a Plinacrou ne žele ni pomišljati a kamoli ulaziti u gradnju, bez čvrstih garancija(love), za takav ploveći terminal, koji danas može plutati pored Krka a sutra negdje drugdje.

E sad .. nasa predsjednica je nedavno opet isla na odmor u USA?

http://www.novilist.hr/Vijesti/Gospodarstvo/Odgodena-odluka-o-obustavi-stecaja-Dina-Petrokemije

Trakavica je pocela negdje pred kraj 2011…?

Eastern Europe anxious for Congress to expedite LNG exports

By Guest Columnist
Sunday, February 7, 2016

By H.E. Joško Paro
Vaš link …
Vaš link …

meni se čini da je stečajna čvrsto odlučila da raščisti Dinu na komadiće i izbriše petrokemiju za svagda.već je i izračunala koliko to košta.sada me više ne bi iznenadilo da od dioničara i radnika traži naplatu troškova.a ako se na tom mjestu sjeti raditi nogometni stadion moguć je i ropski rad.nahe…. smo kao žuti.

A meni se čini da je za LNG terminal koncesija, zemljište i obrada otpadnih voda u rukama Dina Petrokemije tj HETA-e, pa tko kupi potraživanja…….
Vaš link …

obrada otpadnih voda

Sava koja obrada otpadnih voda od LNG terminala???

Vaš link …

do početka svibnja nirvana.


do početka svibnja nirvana.

Koje godine?

ne radi se o godinama već o tome da netko želi kupiti što jeftinije Dinu (a i Dioki).
ako mu za to treba vrijeme on ga ima na pretek-ne nedostaje mu novca pa ni vremena.

Dioki više doslovno ne postoji, nema se tu šta čekati da se jeftinije ili skuplje kupi.

New Report

Close