DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Izgleda da Europu ipak zanima gradnja LNG terminala.

Vaš link …[/url]


Izgleda da Europu ipak zanima gradnja LNG terminala.

To smo konstatirali podavno, isto kao i to da LNG nema apslutno nikakve veze sa dionicom Dioka

“Linić, Šegon i Ježić lovili su lignje, samo za njih otvarale su se konobe i zatvarali restorani
Proteklog petka su mu se pridružili nekadašnji šef Slavko Linić i Robert Ježić. Na Korčulu su došli, kako i priliči takvim uglednicima, avionom.
Šegon, Linić i Ježić subotu su dobro iskoristili. Prvo su jutro proveli loveći ribu, a onda su se počastili dobrim ručkom konobi Mate u Pupnatu koja je vrata otvorila samo za njih. Tamo su se zadržali preko tri sata. kraj teksta.”
Ima se, može se.
Ovo je ruganje “pravnoj” državi. Drago mi je samo što sam na vrijeme skužio ovog Linića.

Ovo je ruganje “pravnoj” državi. Drago mi je samo što sam na vrijeme skužio ovog Linića.

Sjecas se odlaska u Zagreb, prosvjeda na Markovom trgu? Tada je Angelina izjavila da mu se Linic najprije nije htio javiti, a na ponovljene pozive se javio i rekao mu lopove! E sad te ja pitam…. odkud Angelini broj moba ministra u vladi RH? Zasto ja ili ti neznamo taj broj moba? Cijelo vrijeme igrala se igra u kojoj je aktivno ucestvovao ministar u vladi HR. Jasno sve su to indicije, a poznavajuci nase pravosuđe koje nije u stanju osuditi lopova sa 5 mil $ u koferu netreba se cuditi opcem stanju u drzavi.

kada je novo ročište za Dioki-Dinu?… na proljeće ili iduću jesen ?…
…Heta ništa ne govori o tome da je nekome prodala svoj dio a trebala je reći još krajem listopada-pa pretpostavljam da ga i nije prodala…
… prije su se spominjali neki kupci a sad se sve umrtvilo…

Načekati ćemo se dok se pape pretvorbe Diokija (a la g.Gregurić) ne odluče hoće li Dina postati ledina (razmontirati infrastrukturu i poslati u staro željezo), na kojoj će se graditi apartmani, ili će se,ipak, prodati stranom investitoru koji je voljan nastaviti sa radom.

pošto je za početak stečaja u Dini potrebna intervencija države od 10 ME ,da se kemikalije počiste moguća su 2 scenarija
Prvi da država da 10 miliona i da se sve pošisti kako bi se moglo ići u rasprodaju i obeštećenje vjerovnika-po meni manje jerojatan, pogotovo ako se misli nastaviti proizvodnja.
Drugi, da se stečaj poništi i krene u proizvodnju pod uvjetima novog investitora-kad se taj pronađe.
u prilog tome jest dolazak novog mandatara vlade koji u odnosu na bivše, doista jeste poduzetnik.

sve ide prema planu i programu

Trebala bi se sanacija naplatiti od dioničara Diokija.

sve ide prema beskonačnim žalbama ili vjerovnika ili dužnika i sudovanju do sudnjeg dana
Dina je velika mišolovka koju može razbiti samo sposoban investitor inače zaboravite,,,

ah da i ono što je nužno to je da se za stečajnog upravitelja stavi jedan inteligentan muškarac -jer slušati izjave ove robot žene- izaziva mi žgaravicu.roboti će u budućnosti voziti autobuse, pa možda će biti ne samo upravitelji Luna-parka već i stečajni upravitelji, ali ovaj stečaj nije za nekoga tko je sljep, poslušan i plitak kao ova žena koja će,očigledno samo još više zakomplicirati stvari.pa nisu ljudi (čitaj muškarci)bedasti.može ona pričati pričice,prodavati šminku i bacati kao svisac prašinu u oči zbunjenim zmijicama no prevelik je ovdje ulog u igri da bi se varali praznim rječima.


pošto je za početak stečaja u Dini potrebna intervencija države od 10 ME ,da se kemikalije počiste moguća su 2 scenarija
Prvi da država da 10 miliona i da se sve pošisti kako bi se moglo ići u rasprodaju i obeštećenje vjerovnika-po meni manje jerojatan, pogotovo ako se misli nastaviti proizvodnja.
Drugi, da se stečaj poništi i krene u proizvodnju pod uvjetima novog investitora-kad se taj pronađe.
u prilog tome jest dolazak novog mandatara vlade koji u odnosu na bivše, doista jeste poduzetnik.

AKo se ostvari prvi scenario da li se moze ocekivati kakva izvanredna dividenda za dionicare??

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

New Report

Close