DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.novilist.hr/Vijesti/Rijeka/Nastavlja-se-stecaj-Dina-Petrokemije-Ukupne-trazbine-510-vjerovnika-su-2-5-milijarde-kuna-radn

Krajem mjeseca bi Heta trebala objaviti kome je prodala-ukoliko je prodala-svoj udio vrijedan 80 M Eura.
zanimljivo,Heta (Hypo) prodaje svoj udio za 80 me a Dina vrijedi kao stečajna masa manje od 70 me.


Krajem mjeseca bi Heta trebala objaviti kome je prodala-ukoliko je prodala-svoj udio vrijedan 80 M Eura.
zanimljivo,Heta (Hypo) prodaje svoj udio za 80 me a Dina vrijedi kao stečajna masa manje od 70 me.

Da. baš je to zanimljivo. Da su izračunali da Dina duguje novaca, skoro u kunu, koliko joj vrijedi imovina.

Naravno, polovina dugova je prema Diokiju.

Jedinu su nisu dobro izračunali vrijednost zemljišta.

Vrijednost Remidijacije navedenog područja je ogromna. Po meni pojesti će 50% vrijednosti same DINE.
Ne zaboravimo da i nakon sanacije,tamo se više od dvadeset godina neće moći ništa graditi.

Radnici imaju pravo prvenstva, a za metala postrojenja i rezervoara možete dobiti nekoliko miliona kuna.

Iz toga se naplatite.

Samo rezanje i zbrinjavanje tih postrojenja košta puno manje od vrijednosti samih sirovina.

Lp

ps. Nekom se počelo žuriti za LNG. Kasno Marko na[emo_zloban]stiže.


Ukupno potrazivanje 2,5 miljardi kuna,a vrijednost imovine 467 milijuna.Ostat ce ovdje dosta mesa i za radnike,a pogotovo dionicare.

Samo ulaganja u LDPE, VDCM i PVC su veća od toga!
Povećanje kapaciteta LDPE – 149 mi. kn,
ponovni start VCM-a – 276 mil. kn,
Gradnja PVC postrojenja – 160 mil. kn.

Ukupna potraživanja prema PSN-u su bila 1,964m plus 393m razlučnih vjerovnika.
Od toga su potraživanja AdriaOil, Ćuf, Dioki, Kijac i Piros 1,524m.
Netto dug je lako izračunati – ne preporučam da to radi Grčić![emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

Na listi dužnika početkom godine bio je i Robert Ježić, bivši prijatelj Ive Sanadera i čelnik petrokemijskih divova Dioki i Dina. Ježić je dugovao 44,1 milijun kuna bankama. Sada ga više nema među dužnicima, odnosno čini se da je dug vratio. S druge strane, prije više od dvije i pol godine, Ježić je bio glavni svjedok protiv Sanadera da je primio mito od MOL-a. Nakon što se pokajao i svjedočio, trebao je vratiti 5 milijuna eura u proračun. Obećao je “za koji dan”, dosad to nije učinio.

@ Tonebrod

To Vam je “hrvatsko pravosuđe”.
Ispada da je Ježić bio pametan čovjek.

Naime poništenjem suđenja (a on se cijelo vrijeme kleo da će vratiti novac kada presuda bude pravomoćna), Ježić više nije dužan platiti te novce jer je suđenje poništeno.

Očito je imao dobre informacije, da je ovo suđenje samo predstava za hrvatsku javnost.

Naravno time se gasi Dioki, Dina i INA.

Pa što je Ježiću 50 miliona kuna.

Sića u odnosu što je izvukao iz Diokija i Dine uz pomoć banaka i njihovih kredita.

Ovako će završiti i stečajevi u Dioki-u i Dina-i, da ne bi bilo zabune i velikih očekivanja. Svi bivši radnici moraju znati da je ovo ipak samo Hrvatska. Mali dioničari su gotova priča.
http://www.telegram.hr/politika-kriminal/velika-hrvatska-stecajna-prevara-kako-su-stecajni-upravitelji-zaradili-68-milijardi-kuna-na-unistenim-firmama/



Ukupno potrazivanje 2,5 miljardi kuna,a vrijednost imovine 467 milijuna.Ostat ce ovdje dosta mesa i za radnike,a pogotovo dionicare.

Samo ulaganja u LDPE, VDCM i PVC su veća od toga!
Povećanje kapaciteta LDPE – 149 mi. kn,
ponovni start VCM-a – 276 mil. kn,
Gradnja PVC postrojenja – 160 mil. kn.

Ukupna potraživanja prema PSN-u su bila 1,964m plus 393m razlučnih vjerovnika.
Od toga su potraživanja AdriaOil, Ćuf, Dioki, Kijac i Piros 1,524m.
Netto dug je lako izračunati – ne preporučam da to radi Grčić![emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]
[/quote]

sve što si napisao je potpuno nebitno iz sadašnje situacije, kada ćeš to shvatiti?

Sve što sam napisao je istinito.

Rješenje – utvrđene i osporene tražbine St-74/2015-86 DINA – Petrokemija d.d. Omišalj / ULOGA: Dužnik 89209113164 12.10.2015. 14:34:26 Preuzmi

na poveznici prazan list papira – koji je razlog, nije da nema dugova????[emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

http://www.index.hr/vijesti/clanak/sad-podupire-gradnju-lng-terminala-u-hrvatskoj-europa-ne-smije-ovisiti-o-plinu-iz-rusije/847877.aspx


Sve što sam napisao je istinito.

Ali još uvijek nisi naučio zašto je to nebitno tj. šta stečaj znači.

Hint – pogledaj malo kako se stvari u ZG razvijaju i koji je tu lopovluk na djelu. Misliš da će u Dini biti drugčije?

St-74/2015 Rješenje – utvrđene i osporene tražbine St-74/2015-92 DINA – Petrokemija d.d. Omišalj / ULOGA: Dužnik 89209113164 13.10.2015. 12:33:52 Preuzmi

New Report

Close