DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Vaš link …

18. Previše pričate.

19. ne mešetariti sa dionicama ako niste spremni izgubiti

počitaj današnji N.L i uvjeri se sam:
u tiskanom izdanju P.Mihaljević je rekao da je netko iz vlasti stalno spečavao zainteresirane investitore da uđu u Dinu i tako je doveo u stečaj.
osobno mislim da je taj dobro potplaćen da uništava hvatsku industriju u korist bankarskog lobija


počitaj današnji N.L i uvjeri se sam:
u tiskanom izdanju P.Mihaljević je rekao da je netko iz vlasti stalno spečavao zainteresirane investitore da uđu u Dinu i tako je doveo u stečaj.
osobno mislim da je taj dobro potplaćen da uništava hvatsku industriju u korist bankarskog lobija

pa neka uđu sada, sada imaju čistu situaciju pred sobom

ući će bez brige ali ime Dine biti će zbisano zauvijek.
a umjesto njega neće doći PloDINE već neko za nas neobično ime stranog(poduzeća

…,vidi se da će i mnogi vjeovnici Diokija pop…. i ostati bez tražbina,jer kako naplatiti 1,1 miljardu kuna iz potencialnih 110me za zemlju,a da se i ne računa nadgradnja koja odlazi u otpad …
…dok će se vjerovnici Dine,dugovanja oko 1.1 miljada kuna, najvjerojatnije uspjeti naplatiti, ili uspjeti naplatiti gotovo u cjelosti, dakako ukoliko stečajevi budu išli,kao što možemo čitati-odvojeno, bez priznanja sudužništva o čemu je govorio Giaccometi.
… ovako sumorne poruke dobivali smo još na dan Diokijeva stečaja od ljudi koji su tog dana bili na licu mjesta i prepričavali nam što je odlučeno…
bankari zamislili a naša dična vlada im služila…[emo_bijesan]

@koski

dok će se vjerovnici Dine,dugovanja oko 1.1 miljada kuna, najvjerojatnije uspjeti naplatiti, ili uspjeti naplatiti gotovo u cjelosti, dakako ukoliko stečajevi budu išli,kao što možemo čitati-odvojeno, bez priznanja sudužništva o čemu je govorio Giaccometi.

Nije mi jasan ovaj pristup……koji to sudužnik nije otpatio kredit, ako to nije mogao učiniti dužnik?

1. Zadnja pošiljka etilena na Dinu je došla iz Assaluyeha a dobava je prekinuta nakon što je Hrvatska pridružila sankcije!!!!

Ma nemoj. Ne znam odakle crpiš te informacije, ali nemaš pojma.

sava,
ne bih mpgao reći puno više,znati će se u listopadu koliko duguje Dioki a koliko Dina…

ali jasno mi je da su dugovi Diokija i Dine veliki- nešto manji od 300ME…
iako bi obje firme u punoj snazi vrijedile peterostruko,ali ovako…na koljenima…
…sve ovisi o tome za koliko će biti prodan Krk a treba se znati da je Krk centar povijesnog hrvatstva u Primorju,i prodati taj industrijski dio Kinezima ili Kazahstancima…hm,hm,ljudi su ovdje jako tradicionalni.,,mirniji su kada su svoj na svome..,a postoji li i neka razlika u tome da prodaš strancima dio Krka ili Knina?
..slažem se sa Hansef,,,država je trebala ili pomoći Ježiću ili sa njim raščistiti račune…na kraju je pogodovala bankarima i uništila industriju…
ipak, pošto se gotovo ništa neće prodati u narednih pola godine kada su izbori…sa promjenom vlasti, moguće su nove opcije…

Prva opcija je bila da Ježiću ostane 1% vlasništva a ostatak ide državi i ona će sve riješiti

Nakon današnjeg sastanka u Dini, valjda je svima jasno da je gotovo i da se više ne treba zanositi Savinim ili Fabiovim trabunjanjima. Dina je uništena, radnici su najgore prošli, a svi ti silni “investitori” su obična sprdačina. Priča je završena, a kroz stečaj će Dina pojesti samu sebe.
Sastanak je prošao vrlo mirno bez nekih uzbuđenja, drame, galame. Ljudi su već valjda toliko zgađeni zbog svega što se događalo zadnjih godina da i sami jedva čekaju da se konačno sve završi i da se maknu što dalje od te kaljuže.

Nakon današnjeg sastanka u Dini, valjda je svima jasno da je gotovo i da se više ne treba zanositi Savinim ili Fabiovim trabunjanjima.

Jasno je nama koji smo bili dole… Sava ionako nikako da sidje sa oblaka, jos cemo se mi nacitati njegovih postova [emo_vrtimise][emo_vrtimise]

pozdrav kolega!

Meni je samo krivo sta se osoba s kojom sam se okladio u rucak da ce tema DIOKI dozivit preko 2000 stranica vise ne javlja.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


… Sastanak je prošao vrlo mirno bez nekih uzbuđenja, drame, galame. Ljudi su već valjda toliko zgađeni zbog svega što se događalo zadnjih godina da i sami jedva čekaju da se konačno sve završi i da se maknu što dalje od te kaljuže.

Ipak me iznenadilo što se većina ljudi nije odrekla otkaznog roka, dakle još mjesec dana u kaljuži…

New Report

Close