DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Da li stvarno još itko vjeruje onome što Fabio kaže? Ajde da se strpimo još tjedan dana. 26.3. je odlučujući "Dan D". Po stoti put.

Čekajući odlučujuće dane dočekali smo 31 neisplaćenu plaću! Tko još može vjerovati Fabiu? Nit će netko otkupiti dugove Diokija nit će se pokrenuti stečaj. Vjerovatno će biti nova odgoda…
[/quote]

Nema Dine na stupu srama, badava nabrajaš.

Još dva dana za ponude?




Da li stvarno još itko vjeruje onome što Fabio kaže? Ajde da se strpimo još tjedan dana. 26.3. je odlučujući "Dan D". Po stoti put.

Čekajući odlučujuće dane dočekali smo 31 neisplaćenu plaću! Tko još može vjerovati Fabiu? Nit će netko otkupiti dugove Diokija nit će se pokrenuti stečaj. Vjerovatno će biti nova odgoda…
[/quote]

Nema Dine na stupu srama, badava nabrajaš.

Još dva dana za ponude?

[/quote]

Pa nešto će morati napraviti.

Zemljište mogu oduzeti, ali luku ne.

A onda uzaludan trud HNS-ovcima.





Da li stvarno još itko vjeruje onome što Fabio kaže? Ajde da se strpimo još tjedan dana. 26.3. je odlučujući "Dan D". Po stoti put.

Čekajući odlučujuće dane dočekali smo 31 neisplaćenu plaću! Tko još može vjerovati Fabiu? Nit će netko otkupiti dugove Diokija nit će se pokrenuti stečaj. Vjerovatno će biti nova odgoda…
[/quote]

Nema Dine na stupu srama, badava nabrajaš.

Još dva dana za ponude?

[/quote]

Pa nešto će morati napraviti.

Zemljište mogu oduzeti, ali luku ne.

A onda uzaludan trud HNS-ovcima.
[/quote]

hns,hns!da,da!i bivši i sadašnji[emo_bijesan]samo mi nije jasno odakle crpe svoju moć(novac)?ovo prevazilazi političku moć!laik sam ali je tako vidljivo!






Da li stvarno još itko vjeruje onome što Fabio kaže? Ajde da se strpimo još tjedan dana. 26.3. je odlučujući "Dan D". Po stoti put.

Čekajući odlučujuće dane dočekali smo 31 neisplaćenu plaću! Tko još može vjerovati Fabiu? Nit će netko otkupiti dugove Diokija nit će se pokrenuti stečaj. Vjerovatno će biti nova odgoda…
[/quote]

Nema Dine na stupu srama, badava nabrajaš.

Još dva dana za ponude?

[/quote]

Pa nešto će morati napraviti.

Zemljište mogu oduzeti, ali luku ne.

A onda uzaludan trud HNS-ovcima.
[/quote]

hns,hns!da,da!i bivši i sadašnji[emo_bijesan]samo mi nije jasno odakle crpe svoju moć(novac)?ovo prevazilazi političku moć!laik sam ali je tako vidljivo!
[/quote]

kada pogledate tko je glasao protiv PSN za Dioki, onda je sve jasno.

hep- kadrovi od HNS-a.
grad zagreb-SDP
LNG HR- kadrovi od HNS-a

a pitanje je tko blokira potvrdu PSN za DINU- tko vodi taj sektor, iako se zna da postotak glasova od ZABA ionako ne utječe na pozitivno riješenje PSN.

a gdje je pripćenje za javnost od strane uprave i stečajne, koja je obećala da će obavjestiti javnost o rezultatima pregovora sa investitorima.

imate i zjave Vrdoljaka da su ponude i kontakti ostvareni sa ministarstvom gospodarstva i mistarstvom vanjskih poslova , jedino pitanje ostaje zašto se ne objavljuju.

I što je tome razlog, pokušaj otuđenja zemljišta ili što???

ako investitor postoji i kupnja mu se isplati on će reagirati do petka i kupiti dugove Hypa.Predstečajna nagodba bez investitora je nemoguća.
sačekajmo još par dana i s[emo_palacd][emo_smijesak]aznajmo[emoili_palacg]

[emo_palacg]


Bravo 051!
Stvarno mu u nabrajanju fali HDZ, Jež i ekipa. A što je on napravio? Pa isto što i sindikalac Anđelina u suknjici.

politika nema veze sa mojim razmišljanjem, neglede na stranku, nego dajte vi pojasnite kad je doišao kod vas Milanović,Vrdoljak ,Pusićka, ili netko iz te stranke na Krk , da vam pojasni situaciju, nije nikada , dali je tako , jer vam nemaju što ni reći , na vaše pitanje , zašto blokiraju riješenje za Dioki.







Da li stvarno još itko vjeruje onome što Fabio kaže? Ajde da se strpimo još tjedan dana. 26.3. je odlučujući "Dan D". Po stoti put.

Čekajući odlučujuće dane dočekali smo 31 neisplaćenu plaću! Tko još može vjerovati Fabiu? Nit će netko otkupiti dugove Diokija nit će se pokrenuti stečaj. Vjerovatno će biti nova odgoda…
[/quote]

Nema Dine na stupu srama, badava nabrajaš.

Još dva dana za ponude?

[/quote]

Pa nešto će morati napraviti.

Zemljište mogu oduzeti, ali luku ne.

A onda uzaludan trud HNS-ovcima.
[/quote]

hns,hns!da,da!i bivši i sadašnji[emo_bijesan]samo mi nije jasno odakle crpe svoju moć(novac)?ovo prevazilazi političku moć!laik sam ali je tako vidljivo!
[/quote]

kada pogledate tko je glasao protiv PSN za Dioki, onda je sve jasno.

hep- kadrovi od HNS-a.
grad zagreb-SDP
LNG HR- kadrovi od HNS-a

a pitanje je tko blokira potvrdu PSN za DINU- tko vodi taj sektor, iako se zna da postotak glasova od ZABA ionako ne utječe na pozitivno riješenje PSN.

a gdje je pripćenje za javnost od strane uprave i stečajne, koja je obećala da će obavjestiti javnost o rezultatima pregovora sa investitorima.

imate i zjave Vrdoljaka da su ponude i kontakti ostvareni sa ministarstvom gospodarstva i mistarstvom vanjskih poslova , jedino pitanje ostaje zašto se ne objavljuju.

I što je tome razlog, pokušaj otuđenja zemljišta ili što???

[/quote]

Sve si točno napisao osim grada Zagreba.

Nije bio SDP već Bandić i Zagrebački Holding.
Znači Bandić, Kojić i Ljubičić.

Trebalo bi se postaviti pitanje zašto je Radnička cesta koja je oduvijek industrijska zona, izmjenama GUPA preimenovana u mješovito poslovnu stambenu.

Gdje se mogu graditi trgovački centri, poslovne zgrade, stambene zgrade, ali industrijski pogoni, kao i nove tehnologije više ne mogu.

Ne možete više ni rezervoar izgraditi.

Kakva je to politika koju vodi grad Zagreb koji gasi svoju industriju?

Ps. S time ne mislim da je SDP nešto bolji. Dopustili su da Dioki propadne bez pokušaja da se uopće spasi.

A što su dozvoljavali u Zagrebu da radi Bandić zadnjih deset godina.

Zato su i izgubili izbore u Zagrebu.

Lp

051

Vidim da moja molba da me se izostavi iz vašeg mlaćenja prazne slame i vrijeđanja nije uslišana.

Kao prvo, drago mi je da ste potvrdili da sam bio u pravu i da zadnje tri godine niste ništa radili. Znači nije baš točno da nisam znao što se radi u firmi.

I uopće nije stvar da li sam ja znao, već da li je javnost znala.
Lako za mene. Da tu nema nekog foruma o Diokiju ljudi ne bi ni znali za Dioki.

O tome govorim, o radničkom pravima i plaćama.
To uopće nema veze s malim dioničarima i uopće ne vidim razloga da nas ovdje prozivate.
Da bi se išao boriti za Vaše plaće i otpremnine.
Zašto? Kad Vas nije briga za to?

I mogli ste se maknuti od ovog i tražiti novi posao.

Majstore, kad nešto napišeš na forumu, onda budi spreman i na odgovor. Nije dovoljno nalupetati svašta i napisati da je time rasprava završena. Tim više što se svako malo uvrijeđeno pokupiš jer nitko ne poštuje “ulagače” tvog kalibra.
Očito je sve što znaš o firmi u koju si investirao je to da tri godine ne radi. Wow. Sačuvaj nas bože ovakvih investitora. Nitko ne očekuje da se ti boriš za radničke plaće i otpremnine. Još bi im samo to trebalo. Prije bi se očekivalo da se boriš za svoje ulaganje i da se malo raspitaš npr kod stečajne šta se dešava sa tvojim vlasništvom umjesto da tu histeriziraš i optužuješ radnike za neaktivnost.

I hvala na savjetu da potražim novi posao. O tome ne trebaš brinuti. Naravno , to ne znači da se mislim odreći onog što mi duguju Diokijevi prodavači magle.

Nema Dine na stupu srama, badava nabrajaš.

Valjda nema dovoljno velikog stupa na koji bi stala sva Dinina sramota.


Nema Dine na stupu srama, badava nabrajaš.

Valjda nema dovoljno velikog stupa na koji bi stala sva Dinina sramota.
[/quote]

Logičnije je da dug prema radnica ne postoji.

Danas do 16:00.



Nema Dine na stupu srama, badava nabrajaš.

Valjda nema dovoljno velikog stupa na koji bi stala sva Dinina sramota.
[/quote]

Logičnije je da dug prema radnica ne postoji.

Danas do 16:00.
[/quote]

Boze Savo visis stalno na ovom forumu, zapravo mislim da si i admin… Kako se usuđujes provalit takvu glupost? Mislim kako te nije sram????

New Report

Close