DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Zašto bi se Jež vratio? Pa jel zemljište za lng nije dovoljno veliki razlog???

On sva ta desavanja oko dioki-a i dine mirno ( moze) promatrati iz kafane u Geneve, ispijati kappuccino i uzivati u pogledu na Ženevsko jezero. Zasto bi se sekirao i reskirao odlazak u Remetinec, kad je angazirao Hanzekovica??
[/quote]

Evo sad RJ to može i kupiti – natječaj je otvoren do 20.03.2015.
Uostalom po tekstu natječaja mi se čini da je bio išta više osim izvršitelja naloga, a tko je davao naloge…….?

mađarski premijer orban je rekao da je novim potpisivanjem plinskog ugovora s putinom uštedio za mađarsku 3B$. i još onih par B$ što su maznuli ina-i. eto tako se to radi. ne ovi kokošari sanader, ježić i ekipa. lng? eeee to je priča na dugačkom štapu. a i da bude čisto sumnjam da će dioki imati ama baš ikakve veze s tim. zemljište? pa to je bar pod 3 hipoteke…i td. i td…

who dares, wins

Sale of a non-performing loan portfolio of HETA ASSET RESOLUTION and related entity in Croatia
Notice inviting expressions of interest
HETA ASSET RESOLUTION AG in Klagenfurt/Austria (“HETA”) and H-ABDUCO d.o.o. in Zagreb/Croatia (“ABDUCO”), c/o PwC Advisory Services GmbH (“PwC”)
HETA ASSET RESOLUTION AG in Klagenfurt/Austria (“HETA”) and H-ABDUCO d.o.o. in Zagreb/Croatia (“ABDUCO”, together with HETA, the “Vendors”) intend to sell a certain non-performing loan portfolio of a defined Group of Borrowers in an open, transparent, and non-discriminatory sales process (“Sales Process”; the relevant non-performing loan portfolio is the “Object of Sale”).
The portfolio comprises ten (10) loans (secured and unsecured) towards three (3) associated companies (petrochemical industry) from Croatia and Switzerland with a total exposure of up to EUR 90 million as at 31 December 2014.
PwC acts as the exclusive sales advisor to the Vendors in the Sales Process. Expressions of Interest for the participation in the Sales Process must be submitted to the contact person below by 20 March 2015, 16:00 (CET).

Dug prema Hypu je bio oko 45m eura – odakle sada odjednom 90m eura?
Je li matica Dioki Holding AG ili Hypo Group Alpe Adria tj sada Heta Resolution AG?

O čemu više ovdje pišete, mlatite u praznu slamu. Odoh i ja iz ove jadne opljackane, ali prekrasne Cro. Sretno svima, a naročito mojim Dinasima.


O čemu više ovdje pišete, mlatite u praznu slamu. Odoh i ja iz ove jadne opljackane, ali prekrasne Cro. Sretno svima, a naročito mojim Dinasima.

sretno kolega [emo_palacg]

Vaš link …

Evo objave u Službenom glasniku europske unije.

Hoće li se LNG terminal u Omišlju moći graditi novcem iz tzv. Junckerova fonda, i u kojoj mjeri, Vlada bi sutra mogla doznati izravno od potpredsjednika Europske komisije koji stiže u Zagreb. Povjerenik za zapošljavanje otkriva da je terminal pravi projekt za Junckerov fond.

“Ako je terminal privatna investicija, trebao bi se prijaviti za kredite EFSI-ja koji preuzimaju dio rizika. Takvi projekti su vrlo dobrodošli jer su u širem europskom interesu. Naravno, primarno su u hrvatskom interesu, ali također u širem europskom interesu”, rekao je Jyrki Katainen, potpredsjednik Europske komisije.

Jedan Američki investitor zainteresiran za LNG , a drugi za Dinu, dali se njih moralo cekat?

postoje li kupac koji će otkupiti ulog(zajmove) Heta Resolution AG ili ne postoji,pitanje je sad.
Ako postoji-tko bi to mogao biti?
I da: -Je li matica Dioki Holding AG ili Hypo Group Alpe Adria tj sada Heta Resolution AG?-pitanje koje je postavio Sava.

http://www.vecernji.hr/kompanije-i-trzista/interes-postoji-no-projekt-koci-sporost-drzave-991284

placeni clanak. Dosli su na informativan razgovor kod koga? ? Kod Milice u turisticku zajednicu? Ko je dosao? osoba A i osoba B. Kako se doticna novinarka odjednom zainteresirala za Dinu? Lose, prelose

New Report

Close