DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Imali ste ponovljeni prilog od jučer na Dobro jutro Hrvatska. I komentar koji je više nego istinit. Pitanje je da li uopće postoje i nadodaje se komentar da će doći neki drugi ako ovi nisu pravi…..


Evo gospodo, sad ste svi puno pametniji nakon večerašnje Poslovne zone jer vam je Deša sve rekao. "Drugi tjedan". Bravo Romeo!!!! Jel ima još itko tko će mu povjerovati!?!?

Jedina istina je da radnici Diokija spremaju prosvjed. I pozivamo kolege s Krka da nam se pridruže.

Napokon!

O tome sam Vam govorio.

Radnici INE vjerojatno s prosvjedima neće ništa promjeniti, ali kad već odlazimo u povijest neka otiđemo u eksploziji, da se čuje.

podrška radnicima Diokija

Lp,

Koje su ovo priče! Evo kazahtanci su tu, sad će, evo ih idući tjedan….Ma ko će normalan prodavati Dinu zajedno sa zemljištem a na proljeće raspisivati međunarodni natječaj za LNG i otkupljivati zemljište od kazahtanaca…A i natječaj će biti raspisan na proljeće ali 2016 a do onda će radnici Diokija i Dine skapavati od gladi. Nevjerojatno!

Da su naši pametni (što nisu), mogli su lijepo dogovoriti dolazak njihove naftne kompanije jučer na utakmicu i dogovoriti ulaganja na Krku.

Imaju investitore s zajedničkim interesima pred nosom, i opet ne vide.

Vaš link …

Ponekad se pitam da li ta naša diplomacija i HGK ikaj delaju?

Lp

ps Inače jako pametno na njima nabijati razliku. To ni Talijani nisu jer su pametniji od nas.

Poštovane kolegice i kolege Diokija i Dine

Udruga radnika i bivših radnika Diokija prijavila je prosvjed u srijedu 22.10. u 10 sati.

Okupit ćemo se na Trgu bana Jelačića, kod Manduševca u 10 sati. Molimo vas da se odazovete u što većem broju jer smo pozvali i medije i to nam je prilika da netko čuje i naše mišljenje. Pozivamo i kolege iz Dine da nam se pridruže jer su i oni u vrlo teškoj situaciji. Samo ako nas bude veliki broj, možemo nešto zajedno i postići. Obavijestite svoje kolege i neka nas bude svih 500!


Da su naši pametni (što nisu), mogli su lijepo dogovoriti dolazak njihove naftne kompanije jučer na utakmicu i dogovoriti ulaganja na Krku.

Imaju investitore s zajedničkim interesima pred nosom, i opet ne vide.

Kako? Pozvati Azerbejđance pa da se zamjere Kazahstancima koji dolaze drugi tjedan…

Nemaš pojma o poslu i poslovnij diplomaciji [emo_smijeh][emo_smijeh]


Poštovane kolegice i kolege Diokija i Dine

Udruga radnika i bivših radnika Diokija prijavila je prosvjed u srijedu 22.10. u 10 sati.

Pozivamo i kolege iz Dine da nam se pridruže jer su i oni u vrlo teškoj situaciji. Samo ako nas bude veliki broj, možemo nešto zajedno i postići. Obavijestite svoje kolege i neka nas bude svih 500!


Kazes vrlo teska situacija??? Reci mi kako da dođem u ZG, zadnja isplata je bila negdje u 07 mjesecu 2013…. da podsjetim nalazimo se na planeti zemlji, Hrvatska ( mala zemlja za veliki lopovluk) i dakako datum je 14.10 2014… i jos me pitaj kako sam [emo_bijesan][emo_naivan][emo_ljut]



Poštovane kolegice i kolege Diokija i Dine

Udruga radnika i bivših radnika Diokija prijavila je prosvjed u srijedu 22.10. u 10 sati.

Pozivamo i kolege iz Dine da nam se pridruže jer su i oni u vrlo teškoj situaciji. Samo ako nas bude veliki broj, možemo nešto zajedno i postići. Obavijestite svoje kolege i neka nas bude svih 500!


Kazes vrlo teska situacija??? Reci mi kako da dođem u ZG, zadnja isplata je bila negdje u 07 mjesecu 2013…. da podsjetim nalazimo se na planeti zemlji, Hrvatska ( mala zemlja za veliki lopovluk) i dakako datum je 14.10 2014… i jos me pitaj kako sam [emo_bijesan][emo_naivan][emo_ljut]
[/quote]

pa ako ne možete u ZG, organizirajte prosvjed u Rijeci

Baš tako! Napravite prosvjed u Rijeci ili na Krčkom mostu i pozovite medije. Ili još bolje, pred sudom u Rijeci da ona sutkinja zna da ste tu. Pa i mi idemo u Petrinjsku pred sud, I tražimo da se makne stećajna, sutkinja, Tomaškovička, svi ti Ježićevi i Linićevi ljudi i da nam daju naše. Neka znaju da smo tu i da smo gladni, bez posla i u ovrhama dok oni drže naše novce. Stećajna troši na Tomaškovićku naše novce. TO JE NAŠA IMOVINA. I OVIH 25 PLAĆA JE VAŠA IMOVINA!!! Pokažite svima da vam je stalo do tih plaća i da to nećete pustiti samo tako bez borbe.

daj prekinite pisat gluposti,da ima ikakva reda u ovoj državi , cjela uprava sa stečajnom je trebala završiti u remetincu zbog neobjave ponuda koje su došle na adresu firme,kanađani su nudili po 10 eura po dionici.

čemu uopće rasprava , dioki i dina imaju kupce , neka uprava objavi prisigle ponude
I neka se preda zahtjev na ZSE , da se može trgovati dionicama,jedina firma u RH koja ima ponude od 11 milijardi kuna a vlada ne reagira, dali netko uzima proviziju za privatni đžep ili što, i tko je ,da ga se prijavi , očito mu nije mjesto u upravi…

1. Ne postoji dogovor ključnih vjerovnika oko Dine niti je ikada postojao. Ključni vjerovnici se nisu dogovorili niti su glasali za plan predstečajne nagodbe. Plan je izglasala Ježićeva ekipa preko tvrtki kćeri Dioki grupe.
2. Nema strateškog investitora, Ježićevci stalno rade isto: ili izmišljaju investitore, ili ih mame i navlače pa ih zatim potjeraju.
3.Sutkinja Trg. suda u Rijeci gđa Jelenović treba pod hitno prestati kupovati vrijeme za Ježića i odrediti ročište za nagodbu, i onda ćemo se suočiti sa stvarnošću, tj. slijedi stečaj Dine.

New Report

Close