DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


koje li razlike od prošle godine kada je Čermak bio igrač u predstečajnoj i tv i Jut. i Več. pisali su i izvještavali o Dini i Diokiju.
sada kao da je netko sakrio Dinu i Dioki.Potpuni muk. zaborav. I tu igru da vodi Jež? Ne znam….
p.s. Savo, javi se,daj komentar.l.p.

trebali su pustit Čermaka da preuzme DIOKI i DINU i riješena stvar,


https://www.facebook.com/pages/Udruga-radnika-i-biv%C5%A1ih-radnika-Dioki-dd/224008957771881?hc_location=timeline

Pitanje je gdje je ovaj sastanak održan,prije bih rekao na nekoj tajnoj lokaciji u zagrebu, a ovaj sastanak se nebi niti najavljivao za 07.10.2014 da nije upućen službeni zahtjev za njime.

Stoga neka stečajna objavi pojedinosti pregovora i konačno obavjesti javnost o detaljima, koja je ponuda za DIOKI i DINU i koja potraživanja su otkupljena.

Po zadnjim vijestima, izgleda da se ni “investoru” naročito ne žuri. Tko bi se tome nadao – dogovoreni, jaaako važni sastanci koji su se trebali održati krajem tjedna su odgođeni jer investitor nažalost nije mogao doći. Ali nema razloga za brigu, jer se očekuje da se pojavi – vjerovali ili ne – IDUĆI TJEDAN i da riješi stvari. Kakva je ovo postala sprdačina…

budimo strpljivi.Možda se Kazahstanci i Ježić ipak dogovore(ukoliko Khazari postoje).
Iako mi nije jasno,što je primijetio i Mister -čemu se Khazahstanci tako nametljivo cijenkaju ako su u stanju uložiti preko Miljardu eura u čitav projekt.
no onda opet nije jasno gdje je u svemu vlada RH-radi se o takvom novcu i investiciji -ukoliko sve nije pista fikcija dakako i kupovanje vremena u potrazi za pravim investitorom-da bi vlada morala pronaći svoj interes…itd…itd.,,[emo_beztona][emo_palacg][emo_palacg][emo_ooooo][emo_zacudjen][emo_smijeh]


Ali nema razloga za brigu, jer se očekuje da se pojavi – vjerovali ili ne – IDUĆI TJEDAN i da riješi stvari. Kakva je ovo postala sprdačina…

hehe, to je kao ono kad dođeš u birtiju a tamo piše – sutra besplatno piće. Tak i ovdje, stvari će se riješiti – idući tjedan.


budimo strpljivi.Možda se Kazahstanci i Ježić ipak dogovore(ukoliko Khazari postoje).
Iako mi nije jasno,što je primijetio i Mister -čemu se Khazahstanci tako nametljivo cijenkaju ako su u stanju uložiti preko Miljardu eura u čitav projekt.
no onda opet nije jasno gdje je u svemu vlada RH-radi se o takvom novcu i investiciji -ukoliko sve nije pista fikcija dakako i kupovanje vremena u potrazi za pravim investitorom-da bi vlada morala pronaći svoj interes…itd…itd.,,[emo_beztona][emo_palacg][emo_palacg][emo_ooooo][emo_zacudjen][emo_smijeh]

Strpljivi? Pa ako dosad nismo bili i previše strpljivi, onda stvarno… S jedne strane imaš svu silu savjetnika, eksperata i boli-glava menadžera, a s druge strane investitora koji kao leži na milijunima i koji je jako zainteresiran za posao , a onda se tko zna koliko puta ne pojavi kad je najavljeno jer je “spriječen”. I tako 3 godine očekujemo nešto, a ista fora nam se prodaje u nedogled.
Ako je istinita ona priča o cjenkanju, mislim da Kazahstanci imaju pravo. Zašto bi dozvolili da ih se prevesla? Zato što im kao par milijuna nije problem ? Pazi da nebi.
A što se tiče Vlade – pa prošli tjedan su investitori navodno trebali imati sastanak sa Vrdoljakom. Poslije se ništa o tome nije čulo – vjerojatno su opet bili “spriječeni”.



https://www.facebook.com/pages/Udruga-radnika-i-biv%C5%A1ih-radnika-Dioki-dd/224008957771881?hc_location=timeline

Pitanje je gdje je ovaj sastanak održan,prije bih rekao na nekoj tajnoj lokaciji u zagrebu, a ovaj sastanak se nebi niti najavljivao za 07.10.2014 da nije upućen službeni zahtjev za njime.

Stoga neka stečajna objavi pojedinosti pregovora i konačno obavjesti javnost o detaljima, koja je ponuda za DIOKI i DINU i koja potraživanja su otkupljena.

[/quote]
Pa i Gsn.Ježić je također na tajnoj lokaciji!a on je taj koji je “uztalasao”!pa i novine su prestale pratiti taj slučaj!tako da me uistinu ništa ne uzbuđuje u ovom slučaju!!

Danas htv1, 21:25h, emisija poslovna zona

Ako Kazahstanci žele kupiti Dinu u cjelosti a Dioki (Jež) je želi prodati postavlja se pitanje cijene koju su oni voljni platiti.
Moja procjena- do [emo_beztona]150 Miliona eura.

Moja procjena- do [emo_beztona]150 Miliona eura.


a moja je 10% od tvoje procijene [emo_zloban]

Evo gospodo, sad ste svi puno pametniji nakon večerašnje Poslovne zone jer vam je Deša sve rekao. “Drugi tjedan”. Bravo Romeo!!!! Jel ima još itko tko će mu povjerovati!?!?

Jedina istina je da radnici Diokija spremaju prosvjed. I pozivamo kolege s Krka da nam se pridruže.


Danas htv1, 21:25h, emisija poslovna zona

Još jedna od bezveznih reportaža kakve smo gledali sto puta. Opet se po tko zna koji put ponavlja isto, a rješenja nema ni na vidiku. Opet su tu prazne priče o LNGu, sindikat koji se i dalje čudom čudi što se to događa i sve je to opet začinjeno mantrom o dolasku investitora “idući tjedan”. Ni riječi o krivcima ni o tome što se misli poduzeti da se ovo ne metilja još tri godine.

New Report

Close