DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

neće nam platiti,izgubiti ćemo novac ili pravo na rad ali ipak znatiželjni smo tko je egzekutor ili redatelj farse.


ne shvaćam kako to da niste pročitali niti jedan zakon, a ulažete novac. žao mi je.

I meni je žao što nisi ništa shvatio.

opssss, ispričavam se, ne radi se o običnoj lakrdiji ili farsi, već o životinjskoj lakrdiji u čijoj je glavnoj ulozi hobotnica a mi trebamo samo pratiti tko je njezina glava a tko čini njezine krakove.
da treba slijediti tragove novca kako bi došli do glave ili važnog kraka hobotnice to bi zaključio i petogodišnjak[emo_namigusa].

6.10.2016
Kazanstanci se sastaju sa vladom i vjerovnicima…… preuzimanja DINE … HYPO….LNG…radnici ocekuju….
48 placu………-))))))

Nadam se da nitko od radnika neće umrijeti od gladi dok se ovo ne riješi. Veća je opasnost da umru od smijeha što imaju ovakve sindikate.

Zašto Dina nije otišla u stečaj?Kome se to pogoduje?Zbog čijih interesa?Diokija ili nekog drugog ili trećeg?
Ježić i kompani.

Dinaši, jeste li se ustečajili? Ili ste još među “živima”

Još nema vijesti…
Možda se još nisu dogovorili koga da ovog puta “okrive” za odgodu.


Zašto Dina nije otišla u stečaj?Kome se to pogoduje?Zbog čijih interesa?Diokija ili nekog drugog ili trećeg?
Ježić i kompani.

Da bi delboy mogao napisati:ne shvaćam kako to da niste pročitali niti jedan zakon, a ulažete novac. žao mi je.

Kao da je ovoj zemlji išta važno što piše u zakonu.

Važno je kako se ti zakoni provode, ili još bolje ne provode.
A čim nema zaštite privatnog vlasništva…..ćorak[emo_palacd]

Po tome delboy, ne bi se smjelo ulagati ni u jednu dionicu na ZSE.

Napisao bi i da se ne bi isplatilo ni jednu tvrtku otvoriti u Hrvatskoj.
Ali, to ne bi bilo potpuno točno.

Mnogi su otvorili tvrtke, zadužili ih, a onda tvrtku u bankrot bacili.

Drugi je par rukava, što su iz tog posla izašli puno bogatiji i druge firme otvorili.
A ovršiti ih ne možeš jer nemaju imovine.

Oni su isto pažljivo čitali hrvatske zakone.

Lp

ps. Isprika svim poduzetnicima koji poštuje hrvatske zakone i pune hrvatski proračun. Njima se stvarno počinjem diviti.

dali je istina da je sindikat prijavio dorhu i uskoku upravu i steajnu

Sindikat čuda radi, oduvijek, pa zašto ne bi i sad!? Uvijek su bili agilni!

zaprudjanec


dali je istina da je sindikat prijavio dorhu i uskoku upravu i steajnu

koji sindikat? Zagrebački ili omišaljski?

New Report

Close