DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Nakon Hrvata,Kanađana,Turaka,Arapa,Švicaraca,Amerikanaca,Nijemaca,Britanaca,Rusa,Kazahstanaca,Slovaka… već sam se zabrinuo gdje su Japanci. Da se nisu šta uvrijedili kad se ne javljaju?
Možemo otvoriti kladionicu – "tko je slijedeći ozbiljno zainteresirani investitor".

Slovenci! Kakva je ovo postala sprdačina…

pošto je predtečajna za Dinu još uvijek u tijeku,nadam se ne zbog kupovanja vremena (što na žalost može biti i najvažniji razlog) nije li vrijeme da Kazahstanci kažu koliko nude kso i vjerovničko vijeće.kaže. koliko traži,jer ovo gotovo jednogodišnje natjerivanje, nema smisla, ukoliko prodavatelj ne zna za koliko bi prodao-a navodno bi prodao,kao što se ne zna koliko bi kupac platio.[emo_zacudjen][emo_beztona]


http://www.vecernji.hr/gospodarstvo/veleposlanik-potvrdio-da-bi-i-slovenija-mogla-uci-u-projekt-terminala-na-krku-962875

vijesti iz budućnosti, godina 2114. Vijest na naslovnici “Urugvaj je zainteresiran za ulaganja u hrvatski LNG!!!”


pošto je predtečajna za Dinu još uvijek u tijeku,nadam se ne zbog kupovanja vremena (što na žalost može biti i najvažniji razlog) nije li vrijeme da Kazahstanci kažu koliko nude kso i vjerovničko vijeće.kaže. koliko traži,jer ovo gotovo jednogodišnje natjerivanje, nema smisla, ukoliko prodavatelj ne zna za koliko bi prodao-a navodno bi prodao,kao što se ne zna koliko bi kupac platio.[emo_zacudjen][emo_beztona]

sve se zna ,ali izgleda uprava ne želi objavu,pojedinosti pregovora,što je tome razlog??

lacoste,
vrijeme je da kažu cijenu i da odrede do kada Dinu Kazah. mogu kupiti u predstečaju!!!-i cijenu koja se nudi i ona koju se traži a ne ovako:’sve ide u lijepom smjeru’ a u stvari šipak-već godinu dana ništa od dogovora,kupovine-djelomične ili potpune Dine-nikakve akcije a i kupac je potpuno van domašaja javnosti,ostao je u potpunoj anonimnosti, što je čudno sa obzirom što želi kupiti i koji je posao i novac u igri…KARTE NA STOL dosta je odugovlačenja ,,,

Kako neće biti van domašaja javnosti ,kad se blokiraju,kao kanađani i svi ostali.

Da u ovoj državi ima ikakve političke odgovornosti ,stručnosti i pravosuđa , neki su već odavno trebali biti sankcionirani.

Ili traže provizije za privatni đžep.

a kada pogledaš i naše novinare ,izgleda da su svi dobili upozorenje da ne pišu o DIOKIU.

Ništa drugo ne preostaje nego zamolit novinare iz Italie,Austrije,Njemačke i Mađarske, da objave vjesti o Diokiu i pristupu prema investitorima,

Ovo s Dinom sve vise mirise na stecaj, Kazani navodno traze nove produzetke [emo_zacudjen] Drzava je rekla svoje dat ce zamjensko zemljiste na golome Hypu i prica je gotova. Na stranu pokretanje proizvodnje i veliko investiranje u Dinu, sve se svodi na jagmu oko zemljista![emo_bijesan][emo_bijesan]

kao što sam napisao u prethodnom postu:
vjerovnici stečajne imovine morali bi reći pošto prodaju Dinu a Kazahstanci odlučiti žele li je kupiti u cjelosti ili 40 posto.ili,pak, ne žele ništa.
ukoliko Kazahstanci odustaju od kupovine,predstelajna propada a Dina mora otići u stečaj i prodati se na (internacionalnoj)dražbi…

A moj koski.Nema tu nikakve internacionalne drazbe. Oglas ti bude na web stecaju pa tko ga je vidio,vidio.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

ako Kazahstanci,recimo,žele platiti Dinu 150 ME a ona im se ne proda već se proda nekome ‘domaćem’ za trećinu ili petinu istoga, znati ćemo od koga tražiti razliku.
prošlo je vrijeme boljševištičkih eksproporijacija i koruptivne providnosti.

osim toga ako su zainteresirani za kupovinu u stečaju: Kazani,Kanađani, Englezi ili bilo tko – bez brige,pratiti će oni Web-ne živimo u ranom srednjem vijeku.


Ovo s Dinom sve vise mirise na stecaj, Kazani navodno traze nove produzetke [emo_zacudjen] Drzava je rekla svoje dat ce zamjensko zemljiste na golome Hypu i prica je gotova. Na stranu pokretanje proizvodnje i veliko investiranje u Dinu, sve se svodi na jagmu oko zemljista![emo_bijesan][emo_bijesan]

Ne znam zašto Kazahstanci traže nove produžetke i zašto bi im to bilo u interesu. Što žele time postići? Inače , za par dana bi se navodno trebali sastati vjerovnici i nakon toga bi Kazahstanci trebali službeno – valjda – izaći s ponudom.
Iako uopće ne sumnjam da će i naši i uvozni majstori naći način da sve odgode na neki “idući tjedan”.

New Report

Close