DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Umjesto da prijave svoju ljubljenu Upravu zbog neisplate plaća.

Očito im ne trebaju plaće.

Zbog čega se prvo ne prodaju zemljišta na Krku, a prodaju se proizvodna postrojenja?

Vidim da se "pošteni ljudi Primorci" nisu previše uzbudili kad Vas je HEP (država) i Zagrebački HOLDING poslali u stečaj.

Bar da su jedan dan štrajkali u potpori kolegama u Zagrebu.

Ne, oni delaju (pošteno rade) pa nemaju vremena za to.

I primaju plaće za to, pa su u dvije godine (kažu da im se duguje 22 plaće) štrajkali koliko dana?
Stavite x kod toćnog odgovora.

1 dan
1 mjesec
2 mjeseca
dvije godine?

Štrajk!

To Vam je ono kad na posao dolazite u svom trošku (inače i ja na posao dolazim u svojem trošku kao i svi zaposleni u ovoj zemlji) ali ne radite, već prosvjedujete i borite se za svoja prava kod poslodavca.

I da, ne bi vjerovali, za to Vam ne daju plaću.

Lp

Radnici Dine su taoci agonije koja traje već skoro 3 godine. Nikakve koristi da se prijavi uprava zbog neisplate plaća…

Nekome ili nekima je u interesu da prodaju proizvodna postrojenja (rezanje), a kad im to bude odgovaralo prodati će i zemljište na Krku.

Kad su kolege iz Zagreba otišli u stečaj Dinaši su već odavno bili na čekanju bez ikakvih informacija o tome što se dešava…

I dug radnicima Dine se popeo na 23 plaće. I ne možeš govoriti da te plaće radnici nisu zaradili jer su još uvijek u radnom odnosu i dalje bez ikakvih informacija o svemu što se događa s firmom koja zjapi napuštena.

Idoljeb kaže:
“Nama u DINI neka agencija mjesečno uplaćuje 3200kn na tekući račun”
“Od kud novci i koja agencija…..neznam pitaj Janisku ili stecajnu…”
“Nemogu vjerovati….kakvi ljudi….na kojoj planeti vi zivite…!!!!
agencija…..DINAMARIN…”
Idoljeb – trol kao Sava u svojim najboljim danima…
BTW, ajde pošto si , prvo sebi a potom i nama neukima konačno objasnio o kojoj se agenciji radi, nek ti ne bude teško da nam još objasniš i zašto izmišljaš priče o uplatama ili ako ti stvarno dobijaš te novce , reci nam čime si to zaslužio. Nitko iz DINE koga poznam (a znam ih jako puno) nije dobio ni lipe već skoro godinu dana, pa me baš zanima da li samo “pališ vatru” ili stvarno ima onih koji su “jednakiji od drugih”.


..

Radnici Dine su taoci agonije koja traje već skoro 3 godine. Nikakve koristi da se prijavi uprava zbog neisplate plaća…

Nekome ili nekima je u interesu da prodaju proizvodna postrojenja (rezanje), a kad im to bude odgovaralo prodati će i zemljište na Krku.

Kad su kolege iz Zagreba otišli u stečaj Dinaši su već odavno bili na čekanju bez ikakvih informacija o tome što se dešava…

I dug radnicima Dine se popeo na 23 plaće. I ne možeš govoriti da te plaće radnici nisu zaradili jer su još uvijek u radnom odnosu i dalje bez ikakvih informacija o svemu što se događa s firmom koja zjapi napuštena.

[/quote]

Vidim da ću morati stavku po stavku objašnjavati što sam napisao.

Pa da krenemo.

Svima ću ljubazno odgovoriti, pa se strpite bar da odgovorim,prije nego me i dalje pljujete.

Sve je počelo s tim, što sam napisao da Uprava krši zakon jer Vam ne isplaćuje plaće.

Kažete da nema smisla prijavljivati Upravu.

Pa prije možda nije bilo, ali sada Uprava MORA isplaćivati plaće ljudima u radnom odnosu.

Ili mora kazneno odgovarati. Ako ne može isplaćivati plaće, dužna je pokrenuti stečaj.

Taj su zakon i donijeli da bi stalo lo.povluku, da radnici rade a ne dobivaju plaću.
Prijavili Vi njih ili ne, oni su u prekršaju i očekujem da gospodin Mršić pošalje u Dinu inspekciju rada.

Što se tiče rezanja pogona u Zagrebu, a nakon toga i na Krku, tu se u potpunosti slažem s Vama.

Stečaj se vodi u tom smjeru da se proizvodnja nikad više ne pokrene ni u Zagrebu, ni na Krku.

Što se tiče kolega u Zagrebu ( a zbog njih sam se i bio uključio u ovu priču s Diokijem) oni su stečajem u 4. mjesecu ostali bez posla i radnog odnosa.

Na burzi će jedno vrijeme dobivati pomoć za nezaposlene.
Nažalost gašenjem Žitnjaka i prodajom proizvodnih postrojenja, umrla je i zadnja nada za Dinu.

Jedino kaj je dobro za ljude iz Zagreba je to što su prvi u potraživanju prema Diokiju, pa će vjerovatno i uspjeti ih naplatiti.

Što se tiče Dine, Vi ste u radnom odnosu.
Znači vlasnik tvrtke je zadovoljan kako radite i ide Vam puna plaća.
Tako da je moje mišljenje kako DINA posluje potpuno nevažno.
Uostalom Vi najbolje znate da li ste zaslužili ili ne plaću.

Ja ću Vam samo iskreno reći da se bojim da Vi nikad te plaće vidjeti nećete.

Za 3-4 godine kada će im pasati da pošalju Dinu u stečaj, nećete se imati više od čega naplatiti.

I da, još jednom ću izraziti žaljenje što je još jedna tvornica koja je proizvodila, iz moje kemijske branše nestala.
Na kraju i dosta sam novca i vremena uložio u ovu firmu da je spasim.
Sve je započelo s tri hrabre kolege koji su se uspeli na one dimnjake.
Zbog njih mi nije žao što sam bar pokušao.

Nažalost, dobrih ljudi ima jako malo u Hrvatskoj.
Ali ima jako puno guzičara i uvlakača, koji su jako zadovoljni svako jutro onim što vide u ogledalu.

Lp

[b]black magic[/b]

[/quote]
Kaže Lula :
…očekujem da gospodin Mršić pošalje u Dinu inspekciju rada.

Nažalost gašenjem Žitnjaka i prodajom proizvodnih postrojenja, umrla je i zadnja nada za Dinu.

Na kraju i dosta sam novca i vremena uložio u ovu firmu da je spasim.

[/quote]

Nažalost, trenutno nemam vremena za opširniji odgovor, ali moram reći da sam skoro umro od smijeha kad sam pročitao ove 3 rečenice. Respect!

lacoste10….051..lula….buzde…..!
nemogu vjerovati….kakvi ljudi….na kojoj planeti vi zivite…!!!!
agencija…..DINAMARIN…[emo_beztona]Vaš link …

I tko je vlasnik DINAMARIN???

I tko je vlasnik DINAMARIN???

koski? sava?


I tko je vlasnik DINAMARIN???

koski? sava?
[/quote]

i tko još???


I tko je vlasnik DINAMARIN???

koski? sava?
[/quote]

http://www.dinamarin.hr/index.html



..

Radnici Dine su taoci agonije koja traje već skoro 3 godine. Nikakve koristi da se prijavi uprava zbog neisplate plaća…

Nekome ili nekima je u interesu da prodaju proizvodna postrojenja (rezanje), a kad im to bude odgovaralo prodati će i zemljište na Krku.

Kad su kolege iz Zagreba otišli u stečaj Dinaši su već odavno bili na čekanju bez ikakvih informacija o tome što se dešava…

I dug radnicima Dine se popeo na 23 plaće. I ne možeš govoriti da te plaće radnici nisu zaradili jer su još uvijek u radnom odnosu i dalje bez ikakvih informacija o svemu što se događa s firmom koja zjapi napuštena.

[/quote]

Vidim da ću morati stavku po stavku objašnjavati što sam napisao.

Pa da krenemo.

Svima ću ljubazno odgovoriti, pa se strpite bar da odgovorim,prije nego me i dalje pljujete.

Sve je počelo s tim, što sam napisao da Uprava krši zakon jer Vam ne isplaćuje plaće.

Kažete da nema smisla prijavljivati Upravu.

Pa prije možda nije bilo, ali sada Uprava MORA isplaćivati plaće ljudima u radnom odnosu.

Ili mora kazneno odgovarati. Ako ne može isplaćivati plaće, dužna je pokrenuti stečaj.

Taj su zakon i donijeli da bi stalo lo.povluku, da radnici rade a ne dobivaju plaću.
Prijavili Vi njih ili ne, oni su u prekršaju i očekujem da gospodin Mršić pošalje u Dinu inspekciju rada.

Što se tiče rezanja pogona u Zagrebu, a nakon toga i na Krku, tu se u potpunosti slažem s Vama.

Stečaj se vodi u tom smjeru da se proizvodnja nikad više ne pokrene ni u Zagrebu, ni na Krku.

Što se tiče kolega u Zagrebu ( a zbog njih sam se i bio uključio u ovu priču s Diokijem) oni su stečajem u 4. mjesecu ostali bez posla i radnog odnosa.

Na burzi će jedno vrijeme dobivati pomoć za nezaposlene.
Nažalost gašenjem Žitnjaka i prodajom proizvodnih postrojenja, umrla je i zadnja nada za Dinu.

Jedino kaj je dobro za ljude iz Zagreba je to što su prvi u potraživanju prema Diokiju, pa će vjerovatno i uspjeti ih naplatiti.

Što se tiče Dine, Vi ste u radnom odnosu.
Znači vlasnik tvrtke je zadovoljan kako radite i ide Vam puna plaća.
Tako da je moje mišljenje kako DINA posluje potpuno nevažno.
Uostalom Vi najbolje znate da li ste zaslužili ili ne plaću.

Ja ću Vam samo iskreno reći da se bojim da Vi nikad te plaće vidjeti nećete.

Za 3-4 godine kada će im pasati da pošalju Dinu u stečaj, nećete se imati više od čega naplatiti.

I da, još jednom ću izraziti žaljenje što je još jedna tvornica koja je proizvodila, iz moje kemijske branše nestala.
Na kraju i dosta sam novca i vremena uložio u ovu firmu da je spasim.
Sve je započelo s tri hrabre kolege koji su se uspeli na one dimnjake.
Zbog njih mi nije žao što sam bar pokušao.

Nažalost, dobrih ljudi ima jako malo u Hrvatskoj.
Ali ima jako puno guzičara i uvlakača, koji su jako zadovoljni svako jutro onim što vide u ogledalu.

Lp
[/quote]

kada će država prodavati dionice-5 milijuna eura ,koje je RJ dao TS ,i na koji način i po kojoj cjeni će ih prodavati -preko ZSE ili???

pa nije presuda pravomoćna.Dioki se žalio.

Lacoste pokusaj prodati srecku neke lutrije od predproslog kola, i javi za koliko si je uspio utrziti [emo_zloban]


Idoljeb kaže:
"Nama u DINI neka agencija mjesečno uplaćuje 3200kn na tekući račun"
"Od kud novci i koja agencija…..neznam pitaj Janisku ili stecajnu…"
"Nemogu vjerovati….kakvi ljudi….na kojoj planeti vi zivite…!!!!
agencija…..DINAMARIN…"
Idoljeb – trol kao Sava u svojim najboljim danima…
BTW, ajde pošto si , prvo sebi a potom i nama neukima konačno objasnio o kojoj se agenciji radi, nek ti ne bude teško da nam još objasniš i zašto izmišljaš priče o uplatama ili ako ti stvarno dobijaš te novce , reci nam čime si to zaslužio. Nitko iz DINE koga poznam (a znam ih jako puno) nije dobio ni lipe već skoro godinu dana, pa me baš zanima da li samo "pališ vatru" ili stvarno ima onih koji su "jednakiji od drugih".

051 Vidim da ste neuki,što i sami priznajete, a iz Vaših upisa vidim i s vrlo malo znanja.

Naravno, nedostatak znanja nadoknađujete galamom.
Vrlo česta praksa kod ljudi koji nemaju znanja, pa to kamufliraju dernjavom.

Ja za razliku od Vas nemam razloga da ne vjerujem g. Idoljebu.

Čovjek može raditi za Dinamarin i dobivati od njih plaću.

Naime Idoljeb nije nikad rekao da radi u Dini.

Dinamarin je i ove godine dobio unosan posao od INE za razvoženje naftnih derivata.

Kako je Dinamirin u 100 % vlasništvu DIOKIJA, očito je stečajna upraviteljica odlučila da se ugovor realizira.

Novac će ići za plaće zaposlenika Dinamarina i troškove ispunjenja ugovora.

Ostatak novca će ići za isplatu plaća ljudi u Zagrebu koji su u stečaju i imaju prednost pri isplati.

Taj novac nema nikakve veze s Dinom jer Dina nije u stečaju pa Vam ga stečajna upraviteljica ni ne može isplatiti.

Tako da sigurno nitko u Dini neće vidjeti taj novac, jer na njega nemate pravo, jer niste u stečaju.

Vi biste gospodine 051 kao stručnjak to morali znati.

Lp

[b]black magic[/b]

New Report

Close