DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne razumijem zašto ovdje neki lažu i izmišljaju nekakve agencije preko kojih se fol isplaćuju plaće Dinašima. Ljudi su se u ove skoro 3 godine agonije naslušali svakakvih laži i izmišljotina, a eto nisu bili ni svjesni da “dobijaju 3200kn mjesečno” preko agencije. “Agencija” se vjerojatno zove “Idući tjedan”, ali drago mi je da Idoljeb redovito prima uplate. Sigurno je zaslužio. Inače, za vašu informaciju, zadnja uplata koju su dobili Dinaši bila je 18.10.2013. kad im je uplaćeno cca 1000kn. a Dina im je dužna 22 ili 23 plaće koje će dobiti – nikad.

A sviđa mi se i ovo što je Lula napisao : “Radnici u stečaju imaju prednost i morali bi dobiti sve plaće (nije da su ih zaslužili) i otpremnine.
Ja ću se zadovoljiti i sa 100 kn po dionici, makar mislim da će biti više.”
Eto, radnici koji su donedavno dolazili svakodnevno na posao o vlastitom trošku , “nisu zaslužili svoje plaće”. Glavno da bi Lula bio zadovoljan da dionica dođe do 100kn. On je to sigurno zaslužio.
Ponekad me je stvarno sram među kakvim ljudima živim…
I još jedna informacija za one jadne ljude koji još vjeruju Upravi : priča se da je ovaj petak trebala konačno biti neka uplata. Ali, gle čuda – kakva slučajnost, ovaj petak je praznik, pa će uplata vjerojatno biti “idući tjedan”. Naravno, nitko pojma nema tko bi trebao uplatiti, odakle novci i slične sitnice. Možda “Agencija”?

TO SU TI MOJ 051 LJUDI KOJI SE U ŽIVOTU NISU TOPLI VODE NAPILI NEGO SE ŠLEPALI NA TUĐIM GRBAČAMA PA ZAPRAVO NEZNAJU ŠTO JE TO POŠTEN RAD,DJECA KOJEKAKVIH DA TI NENABRAJAM ZNAŠ ŠTO MISLIM.NJIMA JE NESHVATLJIVO DA SU PRIMORCI DOSTOJANSTVENI I POŠTENI LJUDI KOJI ŽELE SAMO RADIT I OD TOG RADA PRISTOJNO ŽIVIT.


Ne razumijem zašto ovdje neki lažu i izmišljaju nekakve agencije preko kojih se fol isplaćuju plaće Dinašima. Ljudi su se u ove skoro 3 godine agonije naslušali svakakvih laži i izmišljotina, a eto nisu bili ni svjesni da "dobijaju 3200kn mjesečno" preko agencije. "Agencija" se vjerojatno zove "Idući tjedan", ali drago mi je da Idoljeb redovito prima uplate. Sigurno je zaslužio. Inače, za vašu informaciju, zadnja uplata koju su dobili Dinaši bila je 18.10.2013. kad im je uplaćeno cca 1000kn. a Dina im je dužna 22 ili 23 plaće koje će dobiti – nikad.

A sviđa mi se i ovo što je Lula napisao : "Radnici u stečaju imaju prednost i morali bi dobiti sve plaće (nije da su ih zaslužili) i otpremnine.
Ja ću se zadovoljiti i sa 100 kn po dionici, makar mislim da će biti više."
Eto, radnici koji su donedavno dolazili svakodnevno na posao o vlastitom trošku , "nisu zaslužili svoje plaće". Glavno da bi Lula bio zadovoljan da dionica dođe do 100kn. On je to sigurno zaslužio.
Ponekad me je stvarno sram među kakvim ljudima živim…
I još jedna informacija za one jadne ljude koji još vjeruju Upravi : priča se da je ovaj petak trebala konačno biti neka uplata. Ali, gle čuda – kakva slučajnost, ovaj petak je praznik, pa će uplata vjerojatno biti "idući tjedan". Naravno, nitko pojma nema tko bi trebao uplatiti, odakle novci i slične sitnice. Možda "Agencija"?

da nije ta agencija vlasništvo od DIOKIA???


TO SU TI MOJ 051 LJUDI KOJI SE U ŽIVOTU NISU TOPLI VODE NAPILI NEGO SE ŠLEPALI NA TUĐIM GRBAČAMA PA ZAPRAVO NEZNAJU ŠTO JE TO POŠTEN RAD,DJECA KOJEKAKVIH DA TI NENABRAJAM ZNAŠ ŠTO MISLIM.NJIMA JE NESHVATLJIVO DA SU PRIMORCI DOSTOJANSTVENI I POŠTENI LJUDI KOJI ŽELE SAMO RADIT I OD TOG RADA PRISTOJNO ŽIVIT.

to nitko ne dovodi u pitanje, već me zanima kako će država naplatit svojih 5 meura ,i prodat dionice preko ZSE,???


još nema odgovora od radnika ,tko im uplaćuje novce i ime agencije???

nema nikakve agencije a nema ni plaća…

da nije ta agencija vlasništvo od DIOKIA???
[/quote]
Da lacoste agencija je vlasnistvo Diokia[emo_bijesan] I samo od tebe ce otkupiti pozamasan paket dionica koje jos uvijek posjedujes[emo_vrtimise][emo_vrtimise]



još nema odgovora od radnika ,tko im uplaćuje novce i ime agencije???

nema nikakve agencije a nema ni plaća…
[/quote]

Hvala na informaciji.

Znači Uprava Dine krši zakon.

Zanimljivo kako su se mnogi forumaši obrušili na mene.

Makar se ne bi čudio da neki dobivaju uplate na račun, a neki ne.

Umjesto da prijave svoju ljubljenu Upravu zbog neisplate plaća.

Očito im ne trebaju plaće.

Ja bi zamolio da se javi neko iz Zagreba.

Da li na burzi dobivate naknadu?
Kada očekujete isplatu svojih otpremnina i zaostalih plaća?
Sve što se proda, treba ići Vama u isplatu jer ste u stečaju.

Zbog čega se prvo ne prodaju zemljišta na Krku, a prodaju se proizvodna postrojenja?

Vidim da se “pošteni ljudi Primorci” nisu previše uzbudili kad Vas je HEP (država) i Zagrebački HOLDING poslali u stečaj.

Bar da su jedan dan štrajkali u potpori kolegama u Zagrebu.

Ne, oni delaju (pošteno rade) pa nemaju vremena za to.

I primaju plaće za to, pa su u dvije godine (kažu da im se duguje 22 plaće) štrajkali koliko dana?
Stavite x kod toćnog odgovora.

1 dan
1 mjesec
2 mjeseca
dvije godine?

Štrajk!

To Vam je ono kad na posao dolazite u svom trošku (inače i ja na posao dolazim u svojem trošku kao i svi zaposleni u ovoj zemlji) ali ne radite, već prosvjedujete i borite se za svoja prava kod poslodavca.

I da, ne bi vjerovali, za to Vam ne daju plaću.

Lp

[b]black magic[/b]



još nema odgovora od radnika ,tko im uplaćuje novce i ime agencije???

nema nikakve agencije a nema ni plaća…
[/quote]

i što čekate ???


Da lacoste agencija je vlasnistvo Diokia[emo_bijesan] I samo od tebe ce otkupiti pozamasan paket dionica koje jos uvijek posjedujes[emo_vrtimise][emo_vrtimise]

ne znam zašto uopće gubite vrijeme sa lacoste10? zar vam spammerska mrtvačka glava uz njegov nick nije dovoljan znak o kakvoj osobi se radi? [emo_zacudjen]

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

U današnjem Jutarnjem list ima velika reportaža o Kazahstanu i njegovoj ekonomskom,naftnom, plinskom i rudnom bogatstvu.
Ne znam, ne bih stavio ruku u vatru,ali možda ipak,dođe do dogovora oko kupovine Dine.[emo_palacg]

…i tako je Lula shvatio da tu nešto ipak nije po zakonu. Uz dužno poštovanje, mislim da je on jedan od onih koji su nekad kupili dionice u nadi da će dobro zaraditi, a sad kad je konačno shvatio da je to jedna velika pušiona, sad mu je jasno da tu nešto možda i nije “po zakonu”. Industrijski pogon vjerojatno nebi prepoznao ni da ga ugrize za nogu….
I sve bi to bilo , ajde, ok kad nebi pametovao , patronizirao i bahatio se bez potrebe.

lacoste10….051..lula….buzde…..!
nemogu vjerovati….kakvi ljudi….na kojoj planeti vi zivite…!!!!
agencija…..DINAMARIN…[emo_beztona]Vaš link …

New Report

Close