DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kada uskoro ,danas ili sutra , što se čeka sa priopćenjem.


lacoste,
Hypo je imao pod hipotekom to zemljište i on ga je očigledno zamijenio sa nekretninom Vlade.Tako je isplaćen dug prema Hypu.Nema tu novaca za dioničare ni bilo koga.

Pa nije Hypo agencija za nekretnine, već banka.

Kao banka ima neke odgovornosti prema svojim vlasnicima i dioničarima.

Znači u neku zamjenu zemljišta ne vjerujem.

Mislim da u Vladi nitko nije lud da bi se bavio tako sumnjivim poslovima.

Sjetimo se samo zamjena zemljišta kod g. Bandića u Zagrebu ili g. Jakovčića u Istri.

makar to je Hypo, pa se nikad ne zna.[emo_smijeh]

Ali to je nevažno.

Od kada je Dioki u stečaju, sva dugovanja idu u stečajnu masu.

Ne može se nekom vjerovniku pogodavati.

A u stečaju imaju prednost radnici.

Znači to bi bilo direktno kršenje stečajnog postupka, a na to bi se stečajna upraviteljica javila po sili zakona ili bi se morale neke druge službe javiti.

Tako da ne vjerujem o ovu bajku o zamjeni zemljišta.

Lp

[b]black magic[/b]



@koski

naj manji pproblem-vlada HR isplati dioničare po nominali u ponedjeljak i neka grade NLG terminal

Bilo to rusi ili ameri.


Boze Lacoste sto si naporan cijena dionice DIOK=0

lula,
neznam toćno što se događa i kako je LNG zatražio lokacijsku ali negdje mi se vrti u glavi da sam jednom prigodom čuo ili pročitao o zamjeni.l.p.

Znači Ministar Vrdoljak i njegove bajke da će država izvlastiti vlasnika zbog važnosti projekta su bile g.luposti.

Po ovome što pišete država je već bila vlasnik, znači da može izvlastiti samog sebe.

Zanimljivo kako se ovako važne stvari dogovaraju bez prisutnosti javnosti, a vidim da su i novinari dobili naredbe da više ne pišu o Diokiju, šeicima i piratima.

Od kada je DIOKI u stečaju ova transakcija koju spominjete nije zakonski moguća, a o tome bi stečajna upraviteljica morala obavijestiti vjerovnike…

a nije……….

Tako da mislim da je ovo patka.

Naprosto su gospoda mimo zakona, bez vlasništva nad zemljom zatražila lokacijsku dozvolu što je suprotno zakonima ove zemlje.

A ovo ostalo su priče za malu djecu.

Ja se slažem da država može izvlastiti bilo koga, ali prvo to mora napraviti.
Postoji procedura za to, a izvlašteno zemljište mora platiti.

Sudski vještak može lagano usporediti cijene zemljišta s onom u italiji za LNG.

Lp

[b]black magic[/b]

još nema nikakva priopćenja od strane vlde, Milanovića i Vrdoljaka???

koji su brojevi zemljišnih dijelova za potencijalni lng da vidimo kaj piše u gruntovnici,ako piše hipoteka mora i promjena tj bilo kakva zabilježba


koji su brojevi zemljišnih dijelova za potencijalni lng da vidimo kaj piše u gruntovnici,ako piše hipoteka mora i promjena tj bilo kakva zabilježba

vrijeme im je da objave, ili će ih dorh priupitati koje su čestice.

Da da, Dorh ih malo malo nešto priupita! Ode to sve u zastaru i propast! Tresla se brda rodilo se niš!

zaprudjanec

U Požurnici piše da su 3 kompanije u igri – KasakhOil, Rosnjeft i EEG-Energy Environmental Group za Američkog partnera.


U Požurnici piše da su 3 kompanije u igri – KasakhOil, Rosnjeft i EEG-Energy Environmental Group za Američkog partnera.

u kojoj požurnici i prema kome..
??

može link.

pozurnici?

New Report

Close