DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Oglasna ploča

Ministarstvo graditeljstva i prostornoga uređenja

Javni poziv za uvid u spis predmeta za izdavanje lokacijske dozvole za zahvat : „Prihvatni terminal za ukapljeni prirodni plin na otoku Krku“ na području Općine Omišalj, u Primorsko-goranskoj županiji, po zahtjevu tvrtke LNG HRVATSKA d.o.o. iz Zagreba, Savska cesta 88 A

Javni poziv
UP/I-350-05/14-01/81
531-06-1-1-1-14-6
14.07.2014.
21.07.2014.

prema ovome zemljiste za izgradnju LNG-a ne pripada ni diokiu ni dini nego državnoj tvrtci LNG Hrvatska d.o.o. .. nesto se cudno tu dogada ili je zemljiste vec izvlasteno..



Pa ako LNG Hrvatska pregovara o 18,5% udjela u Ćuf doo koje je u vlasništvu Dina Petrokemije nije ništa čudno što se sve radi potajno i kriomice a istovremeno se ne krše propisi.
Dina Petrokemija nije u obvezi išta objavljivati.
Ostatak udjela u Ćuf doo dakle biti će rezervirano za multinacionalke!

Sava LNG Hrvatska nema kaj razgovarati s Dinom.

Samo s Diokijem kao vlasnikom Dine.

naročito sada kad je Dioki u stečaju a DINA nije.

A DINA duguje ogromne novce (doslovno) Diokiju.

Što se tiče direktora LNG Hrvatska treba ga odmah prijaviti zbog kaznenog djela.

On ne smje tražiti lokacijsku dozvolu za izgradnju nečega na tuđem zemljištu.

Za takve muljatore je zatvor.

jedino ako je LNG Hrvatska postala vlasnik zemljišta, a to jedino može potvrditi zemljišnim izvatkom.

Ako je tako onda republika Hrvatska uplatila novce za tu zemlju.

onda znači da radnici mogu doći po svoje novce, jer je Dioki u stečaju i oni imaju prednost pred isplatom Hype banke.

Kad Hrvatska Vlada baš žele da izgledaju kao i.dioti pred cijelom Europom i svijetu neka im bude.

Uopće mije važno tko je u Vladi (HDZ, HNS, SDP……ORAH).

Kad Su Vlada oni predstavljaju Hrvatsku državu, a svi se sjećamo obećanja ministra Čačića, pa Linića, pa Vrdoljaka.

Tu me je @Mister upozorio da moram paziti gdje ulažem svoje novce.

Hej ljudi, s najviših položaja ove zemlje bilo je rečeno da će se pokrenuti proizvodnja u Diokiju, ako ništa drugo zbog radnih mjesta i BDPa.

Ako Hrvati, hrvatski ulagači ne mogu vjerovati svojoj Hrvatskoj Vladi onda kome bi trebao vjerovati.

Zbog takvog ponašanje naših institucija NEMAMO niti ćemo IMATI ulagače.

Pa tu se krše osnovni zakoni i prava i to od Vlasti koja ih je donijela.

I onda pričaju o pravnoj državi i povjerenju u institucije ove države.

Banana država u kojoj očito građane smatraju za majmune i ovce.

E pa neće više ići to tako.

Lp

inače ako treba još toliko novaca potrošiti da LNG mikad ne iznikne na Krku, potrošiti će se.

i nije da nekog žalim, gospodin Vrdoljak i HEP 8država) mogla je preuzeti firmu i postati većinski vlasnik

Mogli su onda raditi što su htjeli i to sam im predložio.

Ali oni bi tukli k….m, a nemaju muda.
[/quote]

ako je zemljište otkupljeno ,onda niti dioki nije više u stečaju.

samo znam da zemljiste vise nije diokijevo.. isto tako znam da je drzava trebala platiti nesto za to

Baš me zanima sutrašnje priopćenje vlade,Milanovića i Vrdoljaka ,

mislim da je punat u pravu.
vlada će Hypu dati u zamjeni nešto drugo i tako su dobili što žele.

p.s.
dug Dine (Diokija) se smanjio za čini mi se 22ME.Nije loše.

@koski
ako je zemljište otkupljeno i ostala potraživanja, onda nema više razloga za stečaj diokia,

lacoste,
na žalost dug je pevelik da bi nešto promijenila ta prodaja.
možda punat zna nešto više kada kaže da su Kazahstabci otišli.
a možda i sava zna nešto više kada kombinira sa Amerima.
u svakom slučaju činjenica da je Dina ili Dioki izašla u susret Vladi sa zemljištem mora, vlada u budužnosti nagraditi.Je.. ga stari, moramo biti strpljivi ali otpetljat će se to…[emo_smijesak]

@koski
naj manji pproblem-vlada HR isplati dioničare po nominali u ponedjeljak i neka grade NLG terminal

Bilo to rusi ili ameri.

No i te stalne priče da Kazahstanci hoćei kupit pa odlaze, to je za mene ponašanje u skladu sa njihovim mentalitetom,oni vole pregovarati i dramatizirati
tako da ja mislim da su oni zainteresirani i kada kažu da su odustali.

lacoste,
Hypo je imao pod hipotekom to zemljište i on ga je očigledno zamijenio sa nekretninom Vlade.Tako je isplaćen dug prema Hypu.Nema tu novaca za dioničare ni bilo koga.

Ta zenlja na Ćufu može se prodati za dobar novac.A sve dok se ne saznaju pojedinosti i prava cijena Lng zemljišta možemo samo nagađati.no zbat ćemo uskoro.

New Report

Close