DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kud ces transparentnije? Kazani navodno nude ( dokument nisam vidio) potuno zbrinjavanje Zg lokacije ukljucujuci otpremnine radnicima, u dini zaostale 22 place i pokretanje proizvodnje, sto u danasnje vrijeme zvuci ko znanstvena fantaskika. Ako je ponuda zaista takva nije mi jasno sto stecajna ceka? Bolje se ni u ludilu nebi mogla udati[emo_vrtimise]

daj nemoj pisati ovakve stvari, ovdje se vrte cifre od 200-300 milijuna eura, a ti tu neku siću spominješ, Bez veze rušiš cijenu…


daj nemoj pisati ovakve stvari, ovdje se vrte cifre od 200-300 milijuna eura, a ti tu neku siću spominješ, Bez veze rušiš cijenu…

Mangup ruši svojim postom cijenu čega?

Dionice ili investitorskog ulaganja? [emo_smijeh][emo_zloban][emo_kuna][emo_euro][emo_namigusa]

ako tako stoje stvari, jasno mi je zašto se g.Ježić,kao najveći vlasnik tome opire.Budemo vidjeli što će se riješiti.

Oglasna ploča

Ministarstvo graditeljstva i prostornoga uređenja

Javni poziv za uvid u spis predmeta za izdavanje lokacijske dozvole za zahvat : „Prihvatni terminal za ukapljeni prirodni plin na otoku Krku“ na području Općine Omišalj, u Primorsko-goranskoj županiji, po zahtjevu tvrtke LNG HRVATSKA d.o.o. iz Zagreba, Savska cesta 88 A

Javni poziv
UP/I-350-05/14-01/81
531-06-1-1-1-14-6
14.07.2014.
21.07.2014.

Vaš link …


ako tako stoje stvari, jasno mi je zašto se g.Ježić,kao najveći vlasnik tome opire.Budemo vidjeli što će se riješiti.

Meni tek stvari s doticnim gospodinom nisu jasne, mislim ostavio je deponirane dionice u vrijednosti 5 milja [emo_euro] kod Hanzekovica i to firme nad kojom je proglasen stecaj, znaci nije ostavio nista , a to je kao obecao Turudicu vratiti jer je to zapravo Sanaderovo mito od MOLA [emo_vrtimise][emo_vrtimise][emo_vrtimise][emo_vrtimise] E sad kako da vuk bude sit a koza cijela??? To prolazi samo u bajkama[emo_plazi]



ako tako stoje stvari, jasno mi je zašto se g.Ježić,kao najveći vlasnik tome opire.Budemo vidjeli što će se riješiti.

Meni tek stvari s doticnim gospodinom nisu jasne, mislim ostavio je deponirane dionice u vrijednosti 5 milja [emo_euro] kod Hanzekovica i to firme nad kojom je proglasen stecaj, znaci nije ostavio nista , a to je kao obecao Turudicu vratiti jer je to zapravo Sanaderovo mito od MOLA [emo_vrtimise][emo_vrtimise][emo_vrtimise][emo_vrtimise] E sad kako da vuk bude sit a koza cijela??? To prolazi samo u bajkama[emo_plazi]
[/quote]

Pogledaj cjenu dionica u to vrjeme ,pa izračunaj,što tu nije jasno.




ako tako stoje stvari, jasno mi je zašto se g.Ježić,kao najveći vlasnik tome opire.Budemo vidjeli što će se riješiti.

Meni tek stvari s doticnim gospodinom nisu jasne, mislim ostavio je deponirane dionice u vrijednosti 5 milja [emo_euro] kod Hanzekovica i to firme nad kojom je proglasen stecaj, znaci nije ostavio nista , a to je kao obecao Turudicu vratiti jer je to zapravo Sanaderovo mito od MOLA [emo_vrtimise][emo_vrtimise][emo_vrtimise][emo_vrtimise] E sad kako da vuk bude sit a koza cijela??? To prolazi samo u bajkama[emo_plazi]
[/quote]

Pogledaj cjenu dionica u to vrjeme ,pa izračunaj,što tu nije jasno.

[/quote]
Pogledaj cijenu sada! Jednaka je stanju moga novcanika nakon tri(3) godine bespuca povijesne zbiljnosti!

imam osjećaj da će Kazahstanci dokapitalizirati Dinu preko Diokija u predstečajnoj nagodbi i dobiti 60 posto vlasništva.
Sve ostalo će moći otkupiti vremenom.
Teško da će je moći kupiti sada 100 procent-bilo bi to prejeftino.

Ma kakvi Kazakhstanci…….
Lokacijska za LNG terminal se piše, a onda….tko može i smije doći na taj geostrateški prostor?

sava,
hoćeš li reči Ameri?Zašto ne Khazahstanci?Što njima fali?

@koski

Čime Kazakhstanci namjeravaju štiti svoje i naše – lijepim riječima?
Vidiš i sada kako Njemci prodaju EU zbog vlastitog interesa u Rusiji – i nas bi ispili u čaši vode.
Malo je sve to čudno ali i nije – Njemačka regiju zove Balkan i u njoj je i Srbija naravno, no Englezi su prešli na termin Jadranska regija i u njoj nema Srbije?

sava,
-čemu onda svi ti silni pregovori sa Kazahstancima?nemaju li oni,uostalom sjedište u Londonu?
-kakvu autonomiju u odlučivanju ima Dina(Dioki) i njegovi vlasnici ako je geopolitika značajnija? Pa naš interes je jedino da oživi proizvodnja u Dini.Ako ne oživi ode sve u p.m.
-ne povezuješ li previše budući LNG sa Dinom?

New Report

Close