DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dina je uvijek bila profitabilna LDPE je proizvodio dnevno ponavljam dnevno vrijednost polietilena 400 tisuca eura dnevno ako se to ne isplati onda neznam sta se isplati,a to sta ovi jezičevi igraci tvrde da je neprofitabilna naravno kad je uzimo na kamione para kako ce i bit

…..ajmo ljudi idu polako na ZAVOD ZA ZAPOŠLJAVANJE!.Pa mislim da je vrijeme da i mi ostali napustimo brod koji je odavno pokraden , potonuo i nece se nikad rijesiti jer bi stradale necije glave ,a ne tu svi laprdate bez veze i prepucavate se oko necega sto nepostoji i nece vise nikada postojati…..[emo_palacd]

Toliko ste bili profitabilni da ste od silnog profita sada upućeni na Zavod za zapošljavanje…
Ježiću je i Dioki i Dina bila crna rupa u koju je duboko zavukao ruku, koliko je para zamračeno, to nikada nećemo saznati…

Situacija danas…
http://www.index.hr/vijesti/clanak/svatko-ima-svoju-cijenu/761910.aspx

[b]Jebeš forum koji Savu nema! Maske su napokon pale: Hasta la vista Dioki![/b] [i]"uljepšavaš svoje stanje al’ ne možeš da me zezneš jer hakersko imam znanje"[/i]

Svatko ima svoju cijenu pa i YUKOS!
Hodorkovsky i dioničari dobili presudu od 50 milijardi dolara.

Po Ruskom modelu domaća i strana politika se poigrala s Diokijem.

Gazprom : Yukos Oil investors win $50bn payout

Vaš link …[/url]


Hodorkovsky i dioničari dobili presudu od 50 milijardi dolara.

i kakve to ima veze s “Dioki d.d.-u stečaju” ?? [emo_zacudjen]

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje



Hodorkovsky i dioničari dobili presudu od 50 milijardi dolara.

i kakve to ima veze s "Dioki d.d.-u stečaju" ?? [emo_zacudjen]
[/quote]

Sava hoće reći da bi svi sad najradije da se sve zaboravi.

Ali, neće.

Mene ne zanima što se radilo prije, već od kada sam ušao u Dioki.

U nekim mnogim sam dosta uporan, tvrdoglav čak.

Što se tiče prava i pravde, sada osim naših sudova postoje i Europski koji su očito nadležni.

Tako da nečija zamisao kaj je bilo, bilo je.

Idemo dalje ………..

Neće proći bez borbe.

Lp[emo_smijesak]

[b]black magic[/b]


Toliko ste bili profitabilni da ste od silnog profita sada upućeni na Zavod za zapošljavanje…
Ježiću je i Dioki i Dina bila crna rupa u koju je duboko zavukao ruku, koliko je para zamračeno, to nikada nećemo saznati…

Situacija danas…
http://www.index.hr/vijesti/clanak/svatko-ima-svoju-cijenu/761910.aspx

To je posve točno.

Baš zbog profita koji je izvukao, to pokazuje koliko je ovo profitabilna grana industrije.

Malo se previše govori o LNG terminalu, a on za sam DIOKI nije od neke važnosti.

Osim što će ministar Vrdoljak imati problema da dođe do zemljišta.

To je u redu, pošto je on glasao protiv predstečajne nagodbe.

Naime, da bi mogao dobiti i jedan EURO iz fondova, sve mora biti pravno čisto na čestici gdje će se graditi.

Na to mogu samo grohotom se smijati HA, HA, HA, HA, HA.

Zaboravite LNG terminal, uostalom stručnjaci su se već javili da LNG preskup i bolje je kupovati plin od Rusa, ako će nam ga moći dostaviti.

I ako nam ne puknu sankcije (EU), već ove zime.

Lp[emo_smijesak]

[b]black magic[/b]

Stečajnim upraviteljima odgovara da se stečaj razvlači jer tako više dobivaju za sebe, sudovi kao ni nitko drugi ih ne kontrolira, tako da stečaji mogu trajati i desetljećem. Stečajem u Hrvatskoj firma ide papa, u ovom slučaju naj više stradati će radnici, jer su svi okrenuli glavu od njih, a mnogi bi imali što reći, tu posebno mislim na Vlade, DORH i USKOK. Mislim da Vladu još MOŽDA ovdje interesira zemljište, radnici i proizvodnja sigurno ne. Tako da završiti će kao i mnogo drugdje stihijski.



Hodorkovsky i dioničari dobili presudu od 50 milijardi dolara.

i kakve to ima veze s "Dioki d.d.-u stečaju" ?? [emo_zacudjen]
[/quote]

Yukos ne postoji 10-ak godina – razmontiran voljom Rusije!
No ostao je pravni spor koji je sada završio s presudom od 50 milijardi dolara.

Vrlo slično s Diokijem u stečaju – ne će završiti kako se planiralo i za to postoje itekakvi argumenti i dokumenti koji su i javno publicirani.

Neće to završiti u Hrvatskoj jer nismo bedasti da ne znamo što je uzrok i tko se želio domoći diokija.

Šta su mislili – daće kriminalizacijom RJ doći do Diokija???

Jadno, jadno……

a tješi se savo, jeditno to ti je i preostalo….

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje


lacoste,
prije jedno tjedan dana kada se razgovaralo o prodaji Ine sa Molom.nemam link.

Koski pitao je SAVU [emo_namigusa] dobro SAva koliko ti nickova imas?[emo_namigusa]

Kak’ je tebe moj Savek zelo! Joj joj joj

zaprudjanec

New Report

Close