DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ukraine Looking to Import LNG from Croatia

Vaš link …[/url]

????
E da nam je onaj Kan iz Lamjane stečajni!


Čujem da je Giaccometi opet nešto govorio na radiju… navodno se sad čeka 30.06.

Ne komentiram ništa.


Eto docekasmo i 30.06 …mislim 2014, 2015 ili 2017???[emo_zloban]



Čujem da je Giaccometi opet nešto govorio na radiju… navodno se sad čeka 30.06.

Ne komentiram ništa.


Eto docekasmo i 30.06 …mislim 2014, 2015 ili 2017???[emo_zloban]
[/quote]

znači Godot nije stigao? a tko bi to rekao…




Čujem da je Giaccometi opet nešto govorio na radiju… navodno se sad čeka 30.06.

Ne komentiram ništa.


Eto docekasmo i 30.06 …mislim 2014, 2015 ili 2017???[emo_zloban]
[/quote]

znači Godot nije stigao? a tko bi to rekao…
[/quote]

Pa nije 30.06. petak.

[b]black magic[/b]

Danas je 30.06. ……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………


Danas je 30.06. ……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

bit ce u novinama od petka obavjest o novom strateskom partneru [emo_bijesan]

Danas je 30.06. ………………………………………….

Kud ćeš s novim, vidiš da se bore i sa hrpom starih! Svi se tuku za Dioki i Dinu, već mjesecima. Samo nam fali još jedan novi koji će zavlačit idučih godinu dana. I onaj na ročištu u siječnju je bio 100% siguran, sve je bilo gotovo, samo se čeka naše ročište. Prošlo je 6 mjeseci a mi smo tu gdje jesmo, da ne kažem gdje, a partner je kao i svi do sada nestao bez traga. Baš me zanima dokle se može ista priča prodavat raji?


Kud ćeš s novim, vidiš da se bore i sa hrpom starih! Svi se tuku za Dioki i Dinu, već mjesecima. Samo nam fali još jedan novi koji će zavlačit idučih godinu dana. I onaj na ročištu u siječnju je bio 100% siguran, sve je bilo gotovo, samo se čeka naše ročište. Prošlo je 6 mjeseci a mi smo tu gdje jesmo, da ne kažem gdje, a partner je kao i svi do sada nestao bez traga. Baš me zanima dokle se može ista priča prodavat raji?

kao što vidiš – u nedogled.

Hochstein je rekao kako se na sastanku razgovaralo i o gradnji LNG terminala na Krku te da je ponudio pomoć u realizaciji toga projekta, ali i suradnji Hrvatske sa susjedima kao strateškim partnerima u energetskim projektima kako bi se osigurali potpuni benefiti za cijelu regiju.[/b]


Kud ćeš s novim, vidiš da se bore i sa hrpom starih! Svi se tuku za Dioki i Dinu, već mjesecima. Samo nam fali još jedan novi koji će zavlačit idučih godinu dana. I onaj na ročištu u siječnju je bio 100% siguran, sve je bilo gotovo, samo se čeka naše ročište. Prošlo je 6 mjeseci a mi smo tu gdje jesmo, da ne kažem gdje, a partner je kao i svi do sada nestao bez traga. Baš me zanima dokle se može ista priča prodavat raji?

neka već jednom objave pristigle ponude za DIOKI-DINA-LNG, što se čeka …

http://liderpress.hr/biznis-i-politika/hrvatska/vlada-blokira-ulazak-ruskih-naftnih-kompanija-u-inu/



Kud ćeš s novim, vidiš da se bore i sa hrpom starih! Svi se tuku za Dioki i Dinu, već mjesecima. Samo nam fali još jedan novi koji će zavlačit idučih godinu dana. I onaj na ročištu u siječnju je bio 100% siguran, sve je bilo gotovo, samo se čeka naše ročište. Prošlo je 6 mjeseci a mi smo tu gdje jesmo, da ne kažem gdje, a partner je kao i svi do sada nestao bez traga. Baš me zanima dokle se može ista priča prodavat raji?

neka već jednom objave pristigle ponude za DIOKI-DINA-LNG, što se čeka …

http://liderpress.hr/biznis-i-politika/hrvatska/vlada-blokira-ulazak-ruskih-naftnih-kompanija-u-inu/

[/quote]

A tko tu šta smije bez RJ – ili se to meni samo čini?
Dioki Holding a AG se žalio na presudu da vrati 5m eura jer je očito da je po švicarskom pravosudju to bio čist posao i nema osnove za nikakav povrat.
Dakle radi se o medjunarodnom sporu – tko će snositi posljedice?

A sada se i sudac razbolio – čovjek skužio da tu nema materijala pa diže sidro da se ne blamira i sebe i pravosuđe!!!!

Mi smo dakle taoci nečega što ne znamo što je!

New Report

Close