DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


nema kruha od Kazahstanaca ukoliko interes nije Amera ili Britanaca.[emo_beztona]

Jučer je u Budimpešti pod američkim patronatom potpisan trilateralni ugovor ili MoU između Ukrajine Mađarske i Hrvatske o energetskoj sigurnosti, a što podrazumjeva LNG terminal u Omišlju!
Organizirali Ameri u velikoj tajnosti pa se malo zna o detaljima.


Čujem da je Giaccometi opet nešto govorio na radiju… navodno se sad čeka 30.06.

Ne komentiram ništa.

jel to pada na ponedjeljak? Ako ne, onda ništa, zna se da se odluke donose u ponedjeljak ili onaj tamo petak… tako je to u dioku/dini


Dali je on zaista toliko naivan ili radi za neciji interes?

pretpostavljam da je ovo retoricko pitanje…



Dali je on zaista toliko naivan ili radi za neciji interes?

pretpostavljam da je ovo retoricko pitanje…
[/quote]
Nakon tri godine “umalo evo samo sto nije” vec bi se i gospa ukazala…[emo_vrtimise]

“Valja sačekati do 30. lipnja.”

Po tko zna koji puta ista priča samo se datumi mjenjaju. Žrtve ove komedije su radnici kojima je predviđena isplata svih zaostalih plaća, ali kad – ne zna se. A u međuvremenu uredno moraju plaćati troškove života… ne mogu reći da će platit ali kad – ne zna se… No ipak radujte se radnici ako je vjerovati Giacomettijevim riječima možda jednog dana ipak bude isplata zaostalih plaća!?

“The sides reached an agreement concerning the advisability of boosting gas shipments to Ukraine through the territory of Hungary and signing a Ukrainian-Hungarian-Croatian declaration on a project to construct an Adriatic gas corridor as soon as possible,” the ministry said.

Vaš link …[/url]

Šteta bi bilo Dinu Petrokemiju prodavati prije no što se ne odrede strateške mogućnosti koje pruža LNG terminal.

mangupe,
već sada te može biti sram jer što si ti poduzimao osim kritika sindikatu na ovom forumu. Tko tebe plaća?
Ministri, a da ne kažem Uprave dine su se mijenjale kao na pokretnoj traci, a sindikat je konstantno nešto pokušavao i ako se izbjegne stečaj, i mi dobijemo plaće možemo zahvaliti dragom Bogu i sindikatu. Naravno može se desiti i potop samo da li je baš sindikat najveći krivac ako do toga dođe ????
Pitam se da li si zaista toliko naivan ili ti je jedini cilj nekoga diskreditirati?

ma o kakvim ti sindikatima pričaš? sindikati su potpuno beskorisni i svrha su sami sebi. Cilj im je održavati status Q – ne talasaj (po zamisli uprave), a glavni akteri su sigurno nagrađeni za to. Pazi sindikati… tri godine firma ne radi, brdo plaća neisplaćeno a ti tu glorificiraš sindikate. Zašto? Očigledno si jedan u sindikalnom vrhu koji je na platom spisku.


mangupe,
već sada te može biti sram jer što si ti poduzimao osim kritika sindikatu na ovom forumu. Tko tebe plaća?
Ministri, a da ne kažem Uprave dine su se mijenjale kao na pokretnoj traci, a sindikat je konstantno nešto pokušavao i ako se izbjegne stečaj, i mi dobijemo plaće možemo zahvaliti dragom Bogu i sindikatu. Naravno može se desiti i potop samo da li je baš sindikat najveći krivac ako do toga dođe ????
Pitam se da li si zaista toliko naivan ili ti je jedini cilj nekoga diskreditirati?

Nitko me ne placa, evo vec tri godine! Sindikat se sam diskreditira narucenim clancima u novinama koji jednostavno ne drze vodu. Na svim sindikalnim akcijama ukljucujuci gluvarenje po Zagrebu predposle zime aktivno sam ucestvovao. Sad mi ti reci, s obzirom da si zadovoljna radom sindikata tko tebe placa? I reci mi kako je ovo status qou stanje bolje od stecaja i po cemu se razlikuje??? Mislim tri godine cekamo bit ce bolje, a pitam se moze li biti gore? [emo_zloban]

Mister, mangup
pitam se ima li išta u lijepoj našoj smisla.
Odavno nemam ništa sa sindikatima ali moram priznati da mi nisu logični vaši konstantni napadi na sindikate, a o pravim krivcima ni “a ni be”. Ne spominjete, ježića, dolezila, … (namjerno napisano sa malim slovom!) jer čak kada ste i anonimni pod linkom, respektirate ili cijenite njihov lik i djelo.
Napadima na sindikate cilj je skrenuti pozornost sa pravih krivaca za agoniju radnika, ali to i tako više nije važno.

June 19th, 2014
Ukraine at centre of secret regional energy summit in Budapest
Vaš link …[/url]

Izgleda da je pao konačan dogovor oko LNG terminala?


Mister, mangup
pitam se ima li išta u lijepoj našoj smisla.
Odavno nemam ništa sa sindikatima ali moram priznati da mi nisu logični vaši konstantni napadi na sindikate, a o pravim krivcima ni "a ni be". Ne spominjete, ježića, dolezila, … (namjerno napisano sa malim slovom!) jer čak kada ste i anonimni pod linkom, respektirate ili cijenite njihov lik i djelo.
Napadima na sindikate cilj je skrenuti pozornost sa pravih krivaca za agoniju radnika, ali to i tako više nije važno

o ježiću, dolezilu i političkoj mafiji oko njih se tu dosta pisalo, ne vidim šta se tu više ima pisati

a kada ti izjaviš da ako se izbjegne stečaj i isplate plaće to može pripisati zaslugama sindikata, onda ispadaš smješan, jer na koji se to točan način može pripisati kao zasluge sindikata?

ja znam da je tu sindikat manje/više bespomoćan i beskoristan, ali da firma 3 godine ne radi, a plaća ne znam koliko vam duguju, a već se bar godinu dana ne rade nikakve sindikalne akcije, to mi baš nije jasno tj. to mi upućuje na povezanost sindikata i uprave. Mislim da je to svima jasno. Osim tebi. Tj jest i tebi je, ali dok ide lova – ne talasaj.

New Report

Close