DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@ Miro

izgleda da si pobrkao DIOKI s PTKM, Đurom ili dalekovodom.

Kod nas je cijena stabilna, a nekretnine svaki dan skuplje.

Pa ni na ZSE ne daju obavijest kada dionica uđe u negativnu blokadu.

[b]black magic[/b]


Kak se to liječi, kad su ga vidli u Oki-ju prije 2 tjedna?

u oki dolazi na rehabilitaciju…

Inače ode plin u KINU.

a gospoda iz Vlade neka se zapitaju zbog čega će Kinezi početi gasiti termoelektrane na ugljen

Vaš link …

Dok naši filozofiraju, drugi potpisuje sporazume s Rusima.

Inače, nama amerikanci nešto prebacuju da ne bi smjeli Rusima omogućiti kupnju INE i LNG na Krku.

A Mađari(američki saveznici) su dobili južni tok i nuklearke od Rusa.

Uništili INU i dobili tržište. O Ininim pumpama u Srbiji da ne govorim.

Tak da ….

[b]black magic[/b]


http://www.vecernji.hr/crna-kronika/jezic-se-jos-uvijek-lijeci-u-svicarskoj-sudenje-njemu-sanaderu-i-mravku-pocinje-u-srpnju-939754

Ne bi me čudilo da se ispisao iz državljanstva i hodaokolo s made in Suisse putovnicm!
Vrlo delikatna situacija – Dioki Holding AG se žalio na presudu da mora vratiti novce, onih 5m eura iz presude Sanaderu!
Vrlo, vrlo, vrlo…………u najmanju ruku delikatno za DORH!

morati će se rasčistiti situacija,ako je vjerovati neslužbenim pričama po metropoli-Gazprom je predao ponudu za DIOKI-NLG-INA.

bez nagovora na kupnju ili prodaju .

Kakva kupnja i prodaja? Delistirana je prije više od mjesec dana.


morati će se rasčistiti situacija,ako je vjerovati neslužbenim pričama po metropoli-Gazprom je predao ponudu za DIOKI-NLG-INA.

bez nagovora na kupnju ili prodaju .

i da je kojim slucajom to istina, mozes si mislit kak bi se to dalo rusima

Što radi naša stećajna upraviteljica? Zar ona nakon 6 mjeseci ustoličenja ne bi trebala podnjeti nekakav izvještaj Viječu povjerenika o tome što radi, što se događa, što je prodala i najvažnije GDJE SU NOVCI?

Za što daje lovu Lovroviću?

Nemojte mi zamjeriti, ali ipak se bojim da moja lova ne ode Paveliću za njegovu plaču!

@dioki
pa da, radnici imaju svog predstavnika. valjda je on informiran o događajima, azerima (ili kazahstancima, više ni ne znam -jer kao trebala je pregovarati s njima), lovi itd ?? Ili bar bi trebao gnjaviti stecajnu pa da sazna nesto.

Dakle, trebaš pitati tog predstavnika radnika.

Stečajna je podijelila svu lovu “onima koji su ostali”, koliko znam, sve im je isplaćeno od kad su u stečaju. Čak su dobili i one 3 “otpremnine” od države. Nama ostalima…da ne kažem kaj!


Što radi naša stećajna upraviteljica? Zar ona nakon 6 mjeseci ustoličenja ne bi trebala podnjeti nekakav izvještaj Viječu povjerenika o tome što radi, što se događa, što je prodala i najvažnije GDJE SU NOVCI?

Za što daje lovu Lovroviću?

Nemojte mi zamjeriti, ali ipak se bojim da moja lova ne ode Paveliću za njegovu plaču!

Šta bi mogla raditi stečajna upraviteljica u firmi u kojoj je 99% imovine založeno a založni vjerovnik je Hypo Group Alpe Adria – odgovor je skoro pa NIŠTA bez odobrenja Hypoa.

Dalje – Ježić je iz Švice uložio žalbu na dio presude u slučaju Sanader – MOL, a u ime Dioki Holding AG pa sama ta činjenica da je uložena žalba, a morao je jer Švicarci u navedenom poslu nisu našli elemenata nezakonitosti jer je na taj iznos potpisan Ugovor i ovjeren u Švicarskoj, ima i političke reperkusije….

Nadajmo se da će s Hypom otići i Dioki novom vlasniku!


Stečajna je podijelila svu lovu "onima koji su ostali", koliko znam, sve im je isplaćeno od kad su u stečaju. Čak su dobili i one 3 "otpremnine" od države. Nama ostalima…da ne kažem kaj!


molim imenom i prezimenom tko je to ostao i koliko je love dobio, jer ovakva izjava ima svoju tezinu , a inace je razina radio mileve s Dolca.

New Report

Close