DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Očigledno je da registrirane djelatnosti, ne moraju se potpuno poklapati sa stanjem na terenu.

Stvarno mi nije jasno kaj se ovo događa sa ovom dionicom.Neki dan promet pola milje ,a sad opet šmrklji.
To kaj meni nije jasno još me ne zabrinjava ,ali nisam baš siguran ni da neke kolege sa foruma koji mi se inaće čine dobro upućeni kuže baš trenutno stanje.Vidim čak da je i optimizam splasnuo.[pray]

kolega šljaker, strpljen – spašen.
uopće me ne brine ovaj dio mojeg portfelja.
da su mi sve dionice perspektivne ko ova, pjevao bih danas od sreće.[cool]
iskreno, totalno mi je svejedno pada li dioki ili raste na ovim prometima i u ovoj fazi burze.

hate red


Stvarno mi nije jasno kaj se ovo događa sa ovom dionicom.Neki dan promet pola milje ,a sad opet šmrklji.
To kaj meni nije jasno još me ne zabrinjava ,ali nisam baš siguran ni da neke kolege sa foruma koji mi se inaće čine dobro upućeni kuže baš trenutno stanje.Vidim čak da je i optimizam splasnuo.[pray]

…idući tjedan dobijam živi cash za još nekih 200 komada…pa ću ponovo stati na bedem ukoliko ne odleti do tada…
…vidiš…nekima ova situacija savršeno odgovara…
…zato nemoj brinuti…sve je savršeno normalno…jedino smo mi Hrvati malo nestrpljivi…
…mi bi sve odmah…sada…istog trena…čim prije…
…treba biti strpljen…na brzinu se samo muhe love…

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...

@šljajker

DIOKI je jedna od najstabilnijih dionica na tržitu. Don’t panic.
Preporuka. Ne gledati dioki svaki dan. [thumbsup]

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

Da ne mislim kako dioki nema budućnost već bih se davno rijesio dionica ko i vecina mojih bivših kolega sa kojima sam radio.Veći su mi problem ljudi koji vode firmu i njihova transparentnost.Morate priznati da je malo čudno da nema većih ulaza a donošenje odluke je pred vratima. Dobra preporuka ” ne gledati dioki svaki dan”
samo je to malo teže kad moraš stalno bit na racunalu. Sad kad dođe teksaški kauboj odma smo sigurniji.

Mizerija od prometa. Pozitivan signal predstavlja prodaja samo 10 kom. po bidu.


Mizerija od prometa. Pozitivan signal predstavlja prodaja samo 10 kom. po bidu.

Nadam se da ćemo uskoro na istim količinama imati dvostruki promet!

Znam samo da je naređeno s vrha DIOKI-a da se ubrzaju studije za okoliš za koageneraciju sa rafinerijom Sisak.O lng-u niti riječi za sada,ali i ovo je dobar znak.[proud]

pixma


OPORTUNIST: ” Mizerija od prometa. Pozitivan signal predstavlja prodaja samo 10 kom. po bidu. ” Nadam se da ćemo uskoro na istim količinama imati dvostruki promet!

E moj Sava!

Što li si ti rekao u ovoj rečenici??? [lol] [lol] [lol]

La vita e bella!


sava: ” OPORTUNIST: ” Mizerija od prometa. Pozitivan signal predstavlja prodaja samo 10 kom. po bidu. ” Nadam se da ćemo uskoro na istim količinama imati dvostruki promet! ” E moj Sava! Što li si ti rekao u ovoj rečenici??? [lol] [lol] [lol]

Šta ti nije jasno u toj prostoproširenoj rečenici!

sava je rekao da ćemo uskoro na istom broju dionica, recimo 10, imati dvostruki promet.
ili da će cijena po dionici biti dvostruko veća.
blizu tisuću kuna.
do kraja godine
[cool]

hate red

New Report

Close