DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


bisakovi
svaki dionicar Diokija isto je vlasnik Dine

Nije više!
Pozdrav


Ljudi, vidimo se sutra u 10!

Ne nasjedajte na raznorazne priče o dogovoru s ZGB bankom. U cijeloj priči najvažnija je HYPO banka.

Hypo se izvukao iz svega, a to se vidi i po ovršnoj ispravi ili sklopljenoj PSN Dina Petrokemije – ništa ne potražuju od Dine Petrokemije a njihova potraživanja su sada na Kijac, Ćuf, Piros i Dioki u iznosu od oko 1,3 milijarde kuna.
Tako je i s Diokijem – me potražuju NIŠTA – sve je na Dina Petrokemiji, Kijcu, Pirosu i Ćufu i to oko 260m kuna.

Meni se čini dakle da Hypo preuzima neoperativnu imovinu na koju inače ima založna prava.

Uostalom sutra će se dosta toga saznati kakav je rasplet.

Nitko više ne vjeruje u te priče za malu djecu, osim ako se, kojim nesretnim slučajem, neki totalno zeleni i neupućen špekulant baš u ovom času pojavi na ZSE, a nije upoznat s cijelim slučajem i rasplozen za malo kockanja sa svojim parama…..e, ako se cilja na takve, onda priznajem da postoje male šanse da se netko i upeca, ali stvarno ne vidim kakva korist od toga, jer je jako teško da će u ovakvoj općoj besparici upecati baš neku veliku ribu, koja će mu posluziti za iskrcaj.

Ajde lipo se svi odmorite do sutra.. sutra ćemo sve znat nadam se…
dal ima il nema ponude.. koliko se vjerovnika javilo i kolika su potraživanja, pa možda ćemo saznat hoće li i dina u stečaj ili možda dioki iz stečaja.. pa ćemo onda na kraj dana vidit cijenu diokia na kunu il na 10kn a do tad uživajte…

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Da vidimo…. što bi danas moglo biti dobra isprika za nemogućnost ulaska investitora (za kojeg jos javnost nema nikakvih dokaza da postoji).

Hmmm, na primjer situacija u Ukraini? Demos fond -> ABCDstanci -> Rusi…. Eto opravdanja.

Nadajmo se da sam u krivu.

Pa Miki, kamo je nestao tvoj vječiti optimizam? Nemaš vjere u respektabilnu tvrtku sa 1000 funti na računu? To im je dovoljno za povratne avionske karte, za sve zaposlene koliko ih imaju.

savu za predsjednika!

http://www.energetika-net.com/vijesti/energetsko-gospodarstvo/rociste-za-dioki-18441

jos 43 minute do objave ponude.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Možda je sve već odrađeno…….
Hernadi skinut s tjeralice……….

Glede ponude….poslije Ukrajine ponuda može samo s Zapada!
Ali to je već odavno jasno.


Pa Miki, kamo je nestao tvoj vječiti optimizam? Nemaš vjere u respektabilnu tvrtku sa 1000 funti na računu? To im je dovoljno za povratne avionske karte, za sve zaposlene koliko ih imaju.

Hebiga … optimizam je ispario sa godinama. Sada me nekako hvata staračka skepsa. Ali nadajmo se da sam u krivu.

Glede ponude….poslije Ukrajine ponuda može samo s Zapada!
Ali to je već odavno jasno.

Nazalost mi smo toliko nebitni da zapad nama može diktirati tko može ulagati kod nas, ali sam Zapad u Hrvatsku neće uložiti niti centa. Mi smo njima potrebni samo da se imaju gdje okupati u čistom moru … i to je to.

Odakle sad ovaj link za Devon na energetika.com? I još k’ tomu fali jedno “w”. Eto koliko treba vjerovati novinarima. Proguglali “Devon”, pa tko prvi. A možda je taj pravi, ipak je Zoka sad tamo 🙂

savu za predsjednika!

http://www.novilist.hr/Vijesti/Gospodarstvo/Umjesto-Cermaka-u-Dinu-ulaze-Kazahstanci

Kako su se predstavili stečajnoj upraviteljici Diokija Mariji Vujčić Turkulin, u hrvatskom projektu Dina petrokemija oni zastupaju svog glavnog dioničara Kazakh Oil Trans World Group, najveću kazahstansku grupu u privatnom vlasništvu u naftnom i plinskom sektoru.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

New Report

Close