DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sory za članak,malo sam nervozannnnnnnnnnnnnnnn[bye]

pixma

Vidim da su neki postali malo nervozni,dal to znaći da lng baš i nije tako siguran?[cry]

Poželjno je još samo malo strpljenja, sve će sjesti na svoje mjesto.Nekoliko zadnjih postova asocira me na onaj pjesmuljak “proljeće je ,a u meni nemir…”

Poštovani kolege,
uvijek, ali uvijek ima ekipe koja je prisiljena iz tko zna kojih razloga prodavati. Nakon zadnjih prometa kad se kupaovalo nekoliko stotina komada po asku, uvijek će se naći netko tko prodaje neku siću po bidu.
Zato ne biti nervozan. Sa smiješkom promatrati sadašnje stanje i od gore navedenih pacijenata dokupiti (ako se ima čime).
Rasplet situacije definitivno ide u našu korist i to vrlo, vrlo skoro. [thumbsup]


…tako ugodnim tonom si ovo napisao da sam skoro zaspao…
…a i stanje je takvo da mi se ništa drugo i ne radi…

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...

DIOKI nastupio na sajmu Interplastica 2008 u Moskvi

Između 29. siječnja i 02. veljače 2008. u Moskvi je održan 16. međunarodni sajam industrije plastike i gume “Interplastica 2008” na kojem je nastupio i DIOKI. Ove godine je zabilježeno 580 izlagača iz 29 zemalja te 24.000 posjetitelja. DIOKI je prezentirao svoj proizvodni program i razvojne planove, s ciljem postizanja prepoznatljivosti i stvaranja poslovnih kontakata na dinamičnom ruskom tržištu velikog potencijala. Niz prerađivača pokazao je interes za suradnju, posebno za polietilene niske gustoće DINALEN i OKITEN.

3/2008. Prema RUSIJI se okrećemo,zato i stiže etilen iz Irana.[lol] [lol]


tu neko nekom gura, di je objava, mamicu im, krvi ću im se napit

…možda se ne objavljuje jer je netko bitan zakasnio na ukrcaj…pa treba ponovo spustiti ljestve prema dolje…
…ajme…do kad ćemo čekati te pospance što kasne…

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...

Zašto je vlasništvo nad Ćuf doo prebačeno s Dine dd na talijansku podružnicu Diokija, na Adriaoil SpA?

sava

OPORTUNIST, 02.04.2008. u 14:51
Zašto je vlasništvo nad Ćuf doo prebačeno s Dine dd na talijansku podružnicu Diokija, na Adriaoil SpA?

Jedna od teorija to interpretira na način, da je u daljnjem tijeku pregovora sa Adria LNG kozorcijem oko daljnje prodaje( najma zemljišta) u Omišlju, to jednostavnije realizirati sa pozicije Milana nego Krka.


sava
sava, 02.04.2008. u 15:00
Zašto je vlasništvo nad Ćuf doo prebačeno s Dine dd na talijansku podružnicu Diokija, na Adriaoil SpA?
Jedna od teorija to interpretira na način, da je u daljnjem tijeku pregovora sa Adria LNG kozorcijem oko daljnje prodaje( najma zemljišta) u Omišlju, to jednostavnije realizirati sa pozicije Milana nego Krka.
[/quote]

To je ono kad si ti pisao exluzivu o prodaji zemlje.
Ovdje je “prodata” firma Ćuf doo Adriaoilu Spa koji je u vlasništvu Dioki dd.
Ćuf doo je bio u vlasništvu Dina dd.
A u vlasništvu Dina dd ostao je Piros doo, samo ne znam s kojim nekretninama, iako ima 3x više nekretnina od Ćuf doo, sudeći prema visini temeljnog kapitala.

Sve nekretnine (zemljište) vezane za Omišalj u sastavu su Ćuf d.o.o.,dok Piros d.o.o. ne posjeduje nekretnine, već mu je temeljnji kapital vezan na buduće industrijsko postrojenje (piroliza).


Sve nekretnine (zemljište) vezane za Omišalj u sastavu su Ćuf d.o.o.,dok Piros d.o.o. ne posjeduje nekretnine, već mu je temeljnji kapital vezan na buduće industrijsko postrojenje (piroliza).

Ne mogu to nikako povezati!

SUBJEKT 080565678 PIROS, D.O.O.

PREDMET POSLOVANJA

NKD Djelatnost
* poslovanje vlastitim nekretninama
* iznajmljivanje vlastitih nekretnina
* poslovanje nekretninama uz naplatu ili po ugovoru
* savjetovanje u vezi s poslovanjem i upravljanjem
* kupnja i prodaja robe
* obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
* proizvodnja proizvoda od gume i plastike

New Report

Close