DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

I meni sve ovo miriše na borbu oko Dine između Ježa iza kojeg najvjerojatnije stoje ‘Kazahstanci’ i Vlade koja vjerojatno ima nekog svog pulena pa joj prva opcija ne štima.
Tajno društvo koje mu je Dioki prodalo ,vrlo jeftino, se htjelo i hoće riješiti J.-to se vidi već duže vremena da oni nisu zadovoljni njime- on je čak izjavljivao prije 2 god. da će vratiti većinu dionica što očigledno nije.Vidjeti ćemo da li J. ima snage i moći da ostvari svoje ciljeve, jer očigledno, neprestalno mu podmeću klipove a samim tim što Diokijem šefuje čovjek koji je više na brisanom prostoru nego stvarnom položaju vlasti i odlučivanja- stvari oko Diokija se otežu do besmisla i ne rješavaju i tako patimo svi a najviše radnici.Žalosno,žalosno.



I? Što je s tom pozajmicom radnicima koja je trebala biti dana od strane fonda kao znak dobre volje i ozbiljnih namjera. Srijeda je vidim prošla…

CyberMiki, pa kako nisi dobio obavijest od sindikata !? Poslali su svim radnicima dopis na mail, obavijestili su sve medije po tom pitanju i jos su sazvali tiskovnu konferenciju povodom toga… Sta bi mi bez naseg sindikata, bili bi gladni i zedni… Malo ironije ne skodi… Pozdrav
[/quote]

Jadan smo mi narod , a to se može vidjeti iz ovoga teksta . Uvjek je bilo lakše pljunuti pokraj sebe jer tko će pljunuti u vis … Nitko ne spominje min. Financija i min. Gospodarstva , a više se ni ti Ježić ne spominje. Dokle god bude bilo takvih jadnika koji nisu spremni ništa učiniti nego samo optuživati druge ljude koji nešto pokušavaju stvari neće biti bolje.


I meni sve ovo miriše na borbu oko Dine između Ježa iza kojeg najvjerojatnije stoje 'Kazahstanci' i Vlade koja vjerojatno ima nekog svog pulena pa joj prva opcija ne štima.

još malo pa će i ovaj show biti gotov, niti 2 mjeseca nisu ostala do delistiranja dionice “Dioki d.d. u stečaju”

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!


I meni sve ovo miriše na borbu oko Dine između Ježa iza kojeg najvjerojatnije stoje 'Kazahstanci' i Vlade koja vjerojatno ima nekog svog pulena pa joj prva opcija ne štima.
Tajno društvo koje mu je Dioki prodalo ,vrlo jeftino, se htjelo i hoće riješiti J.-to se vidi već duže vremena da oni nisu zadovoljni njime- on je čak izjavljivao prije 2 god. da će vratiti većinu dionica što očigledno nije.Vidjeti ćemo da li J. ima snage i moći da ostvari svoje ciljeve, jer očigledno, neprestalno mu podmeću klipove a samim tim što Diokijem šefuje čovjek koji je više na brisanom prostoru nego stvarnom položaju vlasti i odlučivanja- stvari oko Diokija se otežu do besmisla i ne rješavaju i tako patimo svi a najviše radnici.Žalosno,žalosno.

Pa to i je najtužnije što njih nije briga za proizvodnju i za radnike i što će od toga država sutra imati koristi.. To su sve politička natezanje i ko će stavit nekakvu proviziju u džepić… pa dosta je vidit da niko ne misli o tome kako se riješit deficita u proračunu nego se iz mjeseca u mjesec za vraćanje kredita podižu novi.. Briga njih i tako neće više biti na vlasti kad ih bude trebalo vraćat a sebe će do tad osigurat za 3 života.. Biti će uglavnom zanimljivo gledat kako će se sve ovo rasplitat i koji će biti najveći borci za kupnju stečajne mase ako do toga dođe…

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Dok su prošle godine, u kasnu zimu i proljeće svi mediji kao npr Jutarnji,Večernji,Htv pisali o Diokiju ove godine kada se pojavljuju ‘Kazahstanci’ sa 1,2 miljarde eura potencijalnih investicija što bi bilo jedno od najvećih ulaganja u ‘regionu‘, svi osim riječkih medija šute ko zaliveni-kao da se to ne tiče privrede,države,ljudi-za ne vjerovati koja smo mi špelunka i kakav mentalni sklop prevladava u toj rupi u kojoj se po zapovjesti pali i gasi svjetlo!.oh demokracijo!

Ma ljudi moji, dali ste vi svjesni da je i sam Ježić digao ruke od svojeg vlasništva i ove trakavice.. Razumijem ja Vas. Nada umire posljenja…


I meni sve ovo miriše na borbu oko Dine između Ježa iza kojeg najvjerojatnije stoje 'Kazahstanci' i Vlade koja vjerojatno ima nekog svog pulena pa joj prva opcija ne štima.
Tajno društvo koje mu je Dioki prodalo ,vrlo jeftino, se htjelo i hoće riješiti J.-to se vidi već duže vremena da oni nisu zadovoljni njime- on je čak izjavljivao prije 2 god. da će vratiti većinu dionica što očigledno nije.Vidjeti ćemo da li J. ima snage i moći da ostvari svoje ciljeve, jer očigledno, neprestalno mu podmeću klipove a samim tim što Diokijem šefuje čovjek koji je više na brisanom prostoru nego stvarnom položaju vlasti i odlučivanja- stvari oko Diokija se otežu do besmisla i ne rješavaju i tako patimo svi a najviše radnici.Žalosno,žalosno.

Neka se ,,šljive” svi skupa[emo_zloban]prokleti bezkičmenjaci[emo_zloban]

Na vecernjim vjestima NoveTV su izjavili da vise nema odugovlacenja sa investicijama, a ako do toga i bude doslo slijede kazne. Se to odnosi i na Dioki?


Na vecernjim vjestima NoveTV su izjavili da vise nema odugovlacenja sa investicijama, a ako do toga i bude doslo slijede kazne. Se to odnosi i na Dioki?

Ne,Dioki više ne postoji kolega!!!
Postoji Dioki u stečaju koji će biti uskoro delistiran.
Pozdrav


Ma ljudi moji, dali ste vi svjesni da je i sam Ježić digao ruke od svojeg vlasništva i ove trakavice.. Razumijem ja Vas. Nada umire posljenja…

Da je RJ digao ruke – ha, ha, ha, – de nam nacrtaj kako to izgleda!
U prospektu Diokija imaš lijepo napisano – Matica je Dioki Holding AG – ONA odgovara za sve – a tamo i dalje RJ stoluje – u Švicarskoj je sjedište Matice i od tamo se UPRAVLJA!


Na vecernjim vjestima NoveTV su izjavili da vise nema odugovlacenja sa investicijama, a ako do toga i bude doslo slijede kazne. Se to odnosi i na Dioki?

Ne! Dioki-u mogu jedino ubrzati delisting i stečajni postupak!

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

Zelis reci da nema zainteresiranih investitora?

New Report

Close