DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zašto ako su mogli proći i s 100% naplatom – kakvu poruku šalju?

da su jako dobro nagrađeni za svoje dosadašnje “odrađivanje posla” pa im ovo i nije ključno.


Samo dio iz danasnjeg clanka u nl a odnosi se na javnu raspravu…

"Naglašavajući činjenicu da će, odluči li tako Zagreb, do gradnje terminala najvjerojatnije doći htjeli to oni ili ne, otočani su priliku da ih se čuje iskoristili i za propitkivanje izrađivača Studije, ali i predstvnika nositelja projekta Mladena Antunovića, direktora tvrtke LNG Hrvatska, o mogućim, navodno nevelikim rizicima koje po okoliš i ljude u njegovu susjedstvu donosi terminal. Iz istupa većine Omišljana i Njivičana koji su, uzgred rečeno, prije javnog izlaganja očito vrlo studiozno proučili Studiju, dalo se naslutiti kako aktualni projekt kao i u nj uklopljena tehnološka rješenja drže daleko boljim, sigurnijima i prihvatljivijima u odnosu na ranije predlagana rješenja koja su im prezentirana u napuštenom projektu energetskog konzorcija Adria LNG.

http://novine.novilist.hr/default.asp?WCI=Rubrike&WCU=285E2863285A2863285A28582859285C28632897289C289728632863285E2861285C285E285A285928632863286328592863E

LNG Hrvatska i njen direktor "prodaju" nesto sta jos nisu ni kupili…Ponasaju se kao da su imovinska pitanja rijesena… I onda se pitamo zasto drzava..hanfa…zse..koli vec ne reagira na najave ponuda za kupnju dine. Pa ne zele da itko drugi dodje do tog "kolaca".

Pozdrav

a ja govorim nešto se tu na veliko mučka.. a čim se toliko skriva vjerovatno je opet puno toga tu ne zakonito… a isplivat će sve to na vidilo dosta je više lopovluka u ovoj državi..

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

A koji je razlog onda kolega da tijela javne uprave i td u vecinskom vlasnistvu drzave glasaju 100% protiv psn kijca ?
Samo da podsjetim…
Utvrdjeni dug kijca prema hepu: 3000 kn, hrvatskim šumam 94 kn !!…opcini omisalj 602 kn…ponikvama krk 814 kn..ministarstvu financija 24 644 kn…sda 7900 kn..Cifre od kojih sigurno “boli glava” i strasno bi bilo drzavi i njenim satelitima odrec se 70%.
Isto tako utvrdjen tijela javne uprave i td u vlasnistvu drzave prema kijcu je 39 606 kn !!

Pozdrav

svi smo mi Crobex


A koji je razlog onda kolega da tijela javne uprave i td u vecinskom vlasnistvu drzave glasaju 100% protiv psn kijca ?
Samo da podsjetim…
Utvrdjeni dug kijca prema hepu: 3000 kn, hrvatskim šumam 94 kn !!…opcini omisalj 602 kn…ponikvama krk 814 kn..ministarstvu financija 24 644 kn…sda 7900 kn..Cifre od kojih sigurno "boli glava" i strasno bi bilo drzavi i njenim satelitima odrec se 70%.
Isto tako utvrdjen tijela javne uprave i td u vlasnistvu drzave prema kijcu je 39 606 kn !!

Pozdrav

PSN-om Kijac dd predviđeno je da Tijela javne uprave i poduzeća u državnom vlasništvu naplate potraživanja 100%!!!!!!!
I glasovali su PROTIV!
Budući da DORH nije podigao niti jednu prijavu PROTIV ovakvog postupka a morao je jer se direktno šteti republici RH, zašto mora po službenoj dužnosti podignuti prijave jasno je odakle vjetar puše!

E sada zbroji tko je sjedio u MFIN i direktno je vezan za PSN-ove i čiji je osobni prijatel……

Možda FINA zbog toga nije niti proslijedila spis u Trgovački sud…..da se ne vidi bezobrazluk jer bi i u tom slučaju sudac morao podnijeti prijavu protiv Tijela javne uprave……

a ja govorim nešto se tu na veliko mučka.. a čim se toliko skriva vjerovatno je opet puno toga tu ne zakonito… a isplivat će sve to na vidilo dosta je više lopovluka u ovoj državi..

mučka se tu već godinama pa i duže. nije to ništa novo. Krajnji cilj je očigledno elegantno izdvojiti dinu i dati je nekom pogodnom, zavrtiti jos jedan krug od par godina gdje će se opet dobro napuniti đepovi odabranih i onda može u staro željezo. to je sva mudrost.


a ja govorim nešto se tu na veliko mučka.. a čim se toliko skriva vjerovatno je opet puno toga tu ne zakonito… a isplivat će sve to na vidilo dosta je više lopovluka u ovoj državi..

mučka se tu već godinama pa i duže. nije to ništa novo. Krajnji cilj je očigledno elegantno izdvojiti dinu i dati je nekom pogodnom, zavrtiti jos jedan krug od par godina gdje će se opet dobro napuniti đepovi odabranih i onda može u staro željezo. to je sva mudrost.
[/quote]

Previše je tu upetljanih a da se na koncu ne otkrije tko je GLAVA!

Evo samo primjer Kijac dd – FINA ne dostavlja dokumentaciju u trgovački sud – zašto?

Možda zato što je dužnost suca trgovačkog suda UPOZORITI DORH na ŠTETNO glasovanje od strane Tijela javne vlasti i državnih poduzeća?

I? Što je s tom pozajmicom radnicima koja je trebala biti dana od strane fonda kao znak dobre volje i ozbiljnih namjera. Srijeda je vidim prošla…


I? Što je s tom pozajmicom radnicima koja je trebala biti dana od strane fonda kao znak dobre volje i ozbiljnih namjera. Srijeda je vidim prošla…

CyberMiki, pa kako nisi dobio obavijest od sindikata !? Poslali su svim radnicima dopis na mail, obavijestili su sve medije po tom pitanju i jos su sazvali tiskovnu konferenciju povodom toga… Sta bi mi bez naseg sindikata, bili bi gladni i zedni… Malo ironije ne skodi… Pozdrav

Zakonski rok za potvrde o radničkim potraživanja je najmanje 8 dana prije ročišta 4.3.2014. što znači najkasnije 24.2.2014. Do tada ćemo morati otići u Dioki potpisati potvrde. Neslužbeno, možemo početi dolaziti od idućeg tjedna. Također, svi bivši radnici kojima je u 2013. isplaćeno 80% plaće za srpanj 2012. će dobiti i novu potvrdu za prijavu poreza za 2013. godinu te svi oni koju su uz ovu djelomičnu isplatu jedne stare plaće primali naknadu s burze, mirovinu i sl. moraju ispuniti poreznu prijavu za 2013. Država bi nam trebala isplatiti povrat poreza, a zatim to potraživati od Diokija u stečaju.
Mole se bivši radnici da u što većem broju na ročište

Nekako imam filing da u ponedjeljak neće biti izlazak investitora u javnost.

[emo_ljut]


Nekako imam filing da u ponedjeljak neće biti izlazak investitora u javnost.

[emo_ljut]


zar bi to bilo nešto novo[emo_zloban]

ne znam jeste primjetili u top 10 je opet novo ime… vidit ćemo kakve će sriće biti…

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

New Report

Close