DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


@optimist1
http://radio.hrt.hr/radio-rijeka/ep/…ktualno/53159/

Odluka fonda o isplati jedne place u srijedu…javna obavjest u ponedjeljak 10.02.

http://radio.hrt.hr/radio-rijeka/aod/danas-aktualno/53159/

radi link

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

šta znači ovo u ‘stečaju’?

使用を信頼し、あなた自身の能力の


šta znači ovo u 'stečaju'?

misliš o isplatama plaća danas,i javnoj objavi u ponedjeljak.

ne, mislim na objavu o stečaju i delistiranju.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Direktorica Kijac dd zamolila Nagodbeno vijeće RI01 da NAPOKON dostavi dokumentaciju Trgovačkom sudu kako bi se mogla sklopiti PSN.

Kada čitam takve stvari svaki puta mi na pamet padne APSURDISTAN – da moliš nekoga da pošalje nešto što je morao po Zakonu dostaviti.

No idemo dalje – Holding tj sve kompanije iz Dioki grupe funkcioniraju neovisno o pokrenutom stečaju a one su preko 80% imovine grupe.


Direktorica Kijac dd zamolila Nagodbeno vijeće RI01 da NAPOKON dostavi dokumentaciju Trgovačkom sudu kako bi se mogla sklopiti PSN.

Kada čitam takve stvari svaki puta mi na pamet padne APSURDISTAN – da moliš nekoga da pošalje nešto što je morao po Zakonu dostaviti.

No idemo dalje – Holding tj sve kompanije iz Dioki grupe funkcioniraju neovisno o pokrenutom stečaju a one su preko 80% imovine grupe.

sve očitije je da se sve koči.. i od strane vlade i od zse i od suda.. velika mučka je upitanju,, –

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


… Holding tj sve kompanije iz Dioki grupe funkcioniraju neovisno o pokrenutom stečaju a one su preko 80% imovine grupe.

A sto to funkcionira?? Sto te sve kompanije rade? Da li radnici primaju placu??

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Koliko puta moramo ponavljat da je delisting 04.04.2014..

3. Zadnji dan trgovine dionicama navedenim u točki 1. ovog Rješenja je 04. travnja 2014. godine.

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/d88nwQhNde47K2S2i4ubqg==.doc

Do tad…?

Pozdrav

svi smo mi Crobex



… Holding tj sve kompanije iz Dioki grupe funkcioniraju neovisno o pokrenutom stečaju a one su preko 80% imovine grupe.

A sto to funkcionira?? Sto te sve kompanije rade? Da li radnici primaju placu??
[/quote]

Prema prijedlogu PSN za Kijac dd Uprava i još neki su se odrekli oko 60% potraživanja. Obzirom da su bili 3/4 vjerovnici NISU se morali odreći ni lipe pa bi PSN opet prošla.

Zašto bi se odricali potraživanja ako će kompanija u stečaj – njihova je procjena više no očito dijametralno suprotna!
Vjeruju u pozitivan ishod!

eto prođe i srijeda…….. ! a ništa čekat čemo ponediljak! pa tako u krug…

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Darko Krpan, Emil Mandekić, Inga Grgić, Ilinka Lisonek, Leo Dolezil, Mirjana Tomašković, Neli Bezjak odrekli se 70% potraživanja na Kijac dd!

Zašto ako su mogli proći i s 100% naplatom – kakvu poruku šalju?

Samo dio iz danasnjeg clanka u nl a odnosi se na javnu raspravu…

“Naglašavajući činjenicu da će, odluči li tako Zagreb, do gradnje terminala najvjerojatnije doći htjeli to oni ili ne, otočani su priliku da ih se čuje iskoristili i za propitkivanje izrađivača Studije, ali i predstvnika nositelja projekta Mladena Antunovića, direktora tvrtke LNG Hrvatska, o mogućim, navodno nevelikim rizicima koje po okoliš i ljude u njegovu susjedstvu donosi terminal. Iz istupa većine Omišljana i Njivičana koji su, uzgred rečeno, prije javnog izlaganja očito vrlo studiozno proučili Studiju, dalo se naslutiti kako aktualni projekt kao i u nj uklopljena tehnološka rješenja drže daleko boljim, sigurnijima i prihvatljivijima u odnosu na ranije predlagana rješenja koja su im prezentirana u napuštenom projektu energetskog konzorcija Adria LNG.

http://novine.novilist.hr/default.asp?WCI=Rubrike&WCU=285E2863285A2863285A28582859285C28632897289C289728632863285E2861285C285E285A285928632863286328592863E

LNG Hrvatska i njen direktor “prodaju” nesto sta jos nisu ni kupili…Ponasaju se kao da su imovinska pitanja rijesena… I onda se pitamo zasto drzava..hanfa…zse..koli vec ne reagira na najave ponuda za kupnju dine. Pa ne zele da itko drugi dodje do tog “kolaca”.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

New Report

Close