DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Tekst govori o Dini tj da je PSN Dine AD ACTA!

A tebi to ne paše pa na temelju nekih činjenica iz teksta donosiš totalno krivi zaključak i polemiziraš o svom zaključku.

Tekst govori da:

a) nema ponude za Dinu
b) nema poništenja stečaja DIOK-a

To što vi ne znate čitati jest drugi par čarapa.

Ovdje je najveća misterija hoće li dionica DIOK-R-A doći do nule ili do ništa, u sljedeća tri mjeseca. Moguće je i jedno i drugo. Prvo da na burzi dođe do nule cjenovno, a potom da dođe do ništa kada se delistira.

Onda će dioničari DIOK-R-A imati problem: Kako objasniti drugima da nula i ništa ne znači isto, iako će imati oboje: I nulu i ništa.

Ugodan vikend


I nulu i ništa.

Ugodan vikend


Nula i ništa su 2 nule ( 00 ) a ovo I je 1 ispred dvije nule!


Još nema konkretnog dogovora o preuzimanju omišaljske Dine, ali potencijalni investitor iz Kazahstana spreman je radnicima, kao znak dobre volje, isplatiti jednu od petnaest zaostalih plaća.I sindikalisti di je ta plača?Mozda samo meni nije sjela ili ?

jeste li dobili kakav odgovor od sindikata?



Još nema konkretnog dogovora o preuzimanju omišaljske Dine, ali potencijalni investitor iz Kazahstana spreman je radnicima, kao znak dobre volje, isplatiti jednu od petnaest zaostalih plaća.I sindikalisti di je ta plača?Mozda samo meni nije sjela ili ?

jeste li dobili kakav odgovor od sindikata?
[/quote]Jesmo to da nas i dalje besramno lažu i lagat ce i dalje,opet je ovaj partner neki Jezicev igrac sada se ceka treci mjesec nakon kojeg se naravno nece desiti nista itd…itd….samo mi nije jasno kako se moze tako javno preko medija lagati a da nitko za to ne odgovara

Kako nema veze sa postojecim dionicarima diokia?? Dioki je vlasnik DINE i tu prica prestaje jer sve sto se dogodi u dini to izravno utjece na dioki..




Još nema konkretnog dogovora o preuzimanju omišaljske Dine, ali potencijalni investitor iz Kazahstana spreman je radnicima, kao znak dobre volje, isplatiti jednu od petnaest zaostalih plaća.I sindikalisti di je ta plača?Mozda samo meni nije sjela ili ?

jeste li dobili kakav odgovor od sindikata?
[/quote]Jesmo to da nas i dalje besramno lažu i lagat ce i dalje,opet je ovaj partner neki Jezicev igrac sada se ceka treci mjesec nakon kojeg se naravno nece desiti nista itd…itd….samo mi nije jasno kako se moze tako javno preko medija lagati a da nitko za to ne odgovara
[/quote]

nije nikome jasno jer su to sluzbene izjave za koje se nakraju saznalo da su lazne i krenule su od sluzbenih osoba.. ali za trenutnu situaciju ne mislim da je lazna i mislim da bi ponuda trebala brzo doc a i ta prva placa u znak dobre volje ali treba pricekati polovicu drugog mjeseca dok se sve ne rjesi jer nece investitori u 15 dana samo uc u dinu,podjelit place i krenit sa proizvodnjom sljedeci dan.. to su postrojena koja trebaju proc veliki broj ispitivanja i pregleda i tek onda se moze poceti pregovarati

A do tada (za dva mjeseca) će se firma delistirati, a dioničarima ostaje da dionice prodaju putem oglasnika.

Vjerovnici Diokija odlučuju i o sudbini Dine

I šta reć na sve to nego da se psn za dinu i dioki nije smio voditi odvojeno jer dina i tako bez diokia ne može ništa! i sad vjerovnici diokia odlučuju o dini, dal to ima smisla? Ako odluče pozitivno za dinu onda znači da bi se i rezultat psn za dioki trebao mjenjati ???

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

ovo stvarno nema smisla.. ako je sada dina u stecajnoj masi kako se onda mogla pokrenuti PSN i prihvacanje iste?


I šta reć na sve to nego da se psn za dinu i dioki nije smio voditi odvojeno jer dina i tako bez diokia ne može ništa! i sad vjerovnici diokia odlučuju o dini, dal to ima smisla? Ako odluče pozitivno za dinu onda znači da bi se i rezultat psn za dioki trebao mjenjati ???

Osim Dine Petrokemije tu su i Ćuf doo, Kijac dd i Piros doo!

Isključujući ove kompanije iz priče stiče se krivi dojam o Diokijevoj imovinu u koju svakako treba ubrojati i 700.000m2 zemljišta na Žitnjaku.

I naravno – podvući debelom crtom – najveći vjerovnici Diokija su upravo komapnije Ćuf, Piros, Kijac i Dina Petrokemija s preko 30% ukupnih potraživanja.



I šta reć na sve to nego da se psn za dinu i dioki nije smio voditi odvojeno jer dina i tako bez diokia ne može ništa! i sad vjerovnici diokia odlučuju o dini, dal to ima smisla? Ako odluče pozitivno za dinu onda znači da bi se i rezultat psn za dioki trebao mjenjati ???

Osim Dine Petrokemije tu su i Ćuf doo, Kijac dd i Piros doo!

Isključujući ove kompanije iz priče stiče se krivi dojam o Diokijevoj imovinu u koju svakako treba ubrojati i 700.000m2 zemljišta na Žitnjaku.

I naravno – podvući debelom crtom – najveći vjerovnici Diokija su upravo komapnije Ćuf, Piros, Kijac i Dina Petrokemija s preko 30% ukupnih potraživanja.
[/quote]

znači vjerovnici diokia odlučuju o dini a najveći vjerovnik diokia je dina, e onda ima još manje smisla!!

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

New Report

Close