DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

sad je upravo suprotno stanje od jutros.. kupnja se povlaći a na prodaji do 6kn ima 23000 komada jel se to netko priprema za iskrcaj u slučaju vijesti???

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

radnici dioki-a, kolege
ubrzo (poslije dobivanja obračuna svih potraživanja) krećemo u borbu za naplatu svojih novaca! vrlo dobro znamo što je sve diokijeva (naša) imovina!

Evo nama jos jednog petka… vjerujete jos da ponuda postoji i da je poslana na zse jos proslog tjedna?

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Ovdje je “sezona kiselih krastavaca” sve do famoznog sastanka 4.ožujka! A i za taj sastanak nemam nekih očekivanja, jer će vjerojatno na prvom sastanku samo odrediti termin slijedećeg. 🙂

@optimist1
http://radio.hrt.hr/radio-rijeka/clanak/britanski-fond-devon-dao-ponudu-za-dinu/37561/


Ovdje je "sezona kiselih krastavaca" sve do famoznog sastanka 4.ožujka! A i za taj sastanak nemam nekih očekivanja, jer će vjerojatno na prvom sastanku samo odrediti termin slijedećeg. 🙂

Kakva smo zemlja, mislim da je tvoja vizija gotovo sigurna oklada. [emo_smijesak]


@optimist1
http://radio.hrt.hr/radio-rijeka/clanak/britanski-fond-devon-dao-ponudu-za-dinu/37561/


jel netko vidio tu ponudu [emo_zloban]


ovo je kamen spoticanja zg pogon, zasto bi dina opstala ako zg ode u staro zeljezo?

A zašto nebi DINA opstala? Po onome ako meni krepa krava neka krepa i susjedu?

vidjeli su ponudu svojim očima sava i lacoste…ponuda je više nego korektna…ne znam šta više čekaju ovi gore…investitor je pred vratima…gdi je objava gospodo?


vidjeli su ponudu svojim očima sava i lacoste…ponuda je više nego korektna…ne znam šta više čekaju ovi gore…investitor je pred vratima…gdi je objava gospodo?

Ja mislim da se i dioki i dina nekome namjestaju i to ne od danas.. zasto drzava suti ako ponda postoji.. a sutjeli su i kod ponude za koju se pisalo u vecernjem…ako je ponuda poslana na zse i ako nije objavljena znaci da je to stopirao netko odozgora.. ti lacsta saberi sve telinkove i sve sta znas pa posalji na uskok sta ih saljes tu nama pa ih pitaj ko tu kolo vodi?

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

@optimist1

i meni se čini da je tako…da se to nekom namješta!

Bome, cca 7000 komada po bidu u jednom šutu nije mala stvar.

New Report

Close