DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da je psn diokia prosao vlasnik bi postao crodux…ovako moze bilo tko.
Vlada s jedne strane igra igru “spasitelja” i ponasa se kao da je njeno zemljiste…provodi javne rasprave preko plinacra…dogovara sastanke s qatarom i usa ambasadorima….sutra se miki sastaje sa ruskim zamjenikom premijera…tema?..tko zna..ukrajna “gori” rusima treba alternativni pravac za plin…s druge strane “investitori” ..”fondovi”…”spekulanti”..tko zna tko sve ne zeli takodjer doci do tog zemljista i dine jer strateski slicnog takvog nema nigdje u ovom dijelu svijeta…Tako da sto prije krene stecajni postupak i prodaja imovine to bolje …ne zaboravite da je i imovina kijca “ociscena” od hipoteka i spremna za prodaju…Na kraju svega moguci scenario je da se sva “neoperativna” imovina proda…dugovi vecim dijelom vrate i ponovno pokrene proizvodnja u zg pogonu…a isto tako da sve ostane “livada”…rizik je na nama koji imamo dionicu kako ce se sve to “raspetljat”…

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Kako bilo da bilo kolega Miro potencijalni investitor spreman je na isplatu barem jedne place radnicima dine…takve “privilegije” nemaju ni radnici ciji je vlasnik drzava a trenutno i rade.
Navlacenje..?..ozbiljnost ?…nije na nama da ocijenjujemo

Pozdrav

svi smo mi Crobex

evo ga
http://radio.hrt.hr/radio-rijeka/clanak/kazahstanci-zele-dinu-ceka-se-rjesenje-za-dioki/39144/

vid'la žaba...

Kazahstanci žele Dinu, čeka se rješenje za Dioki
Autor: Ranko Stojanac

Objavljeno: 13:53

Još nema konkretnog dogovora o preuzimanju omišaljske Dine, ali potencijalni investitor iz Kazahstana spreman je radnicima, kao znak dobre volje, isplatiti jednu od petnaest zaostalih plaća.

Nakon razgovora predstavnika uprave Dine Petrokemije u Omišlju s mogućim budućim ulagačem iz Kazahstana, još nema konkretnog dogovora oko preuzimanja Dine te pokretanja i širenja proizvodnje. Potencijalni investitori čekaju okončanje sudskog postupka za stečaj Diokija, zakazanog za 4. ožujka.

Kako doznajemo, Kazahstanci su najozbiljnije zainteresirani za kupnju Dine, a kao znak dobre volje spremni su radnicima, koji potražuju petnaest zaostalih plaća, na traženje sindikata isplatiti jednu plaću.


http://radio.hrt.hr/radio-rijeka/clanak/kazahstanci-zele-dinu-ceka-se-rjesenje-za-dioki/39144/

rješenje za DIOKI je poznato – zove se stečaj! [emo_palacd]

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!



http://radio.hrt.hr/radio-rijeka/clanak/kazahstanci-zele-dinu-ceka-se-rjesenje-za-dioki/39144/

rješenje za DIOKI je poznato – zove se stečaj! [emo_palacd]
[/quote]

Ne bi se onda zvalo RJEŠNJE nego bi se zvalo stečaj,da je tako kako pišeš…!!!

U istim vjestima vam je kolega objavljeno kako je turisticka tvrtka jadranka iz crikvenice sa danasnjim danom izasla iz stecajnog postupka…radnicima isplacene sve place i zaostaci te ista nastavlja sa poslovanjem…Nije stecaj “crna rupa”

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Ne bi se onda zvalo RJEŠNJE nego bi se zvalo stečaj,da je tako kako pišeš…!!!

pa i zove se STEČAJ!
znaš li kako se zove firma čije si dionice nedavno kupovao?
Dioki d.d. u stečaju“!

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

To nitko ne osporava…zato i je cijena 4 do 5 kuna a nominalna vrijednost 240 !!

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Apsurd je da je država Fižuliću oprostila 51 milijun kuna a ovdje su glasali protiv PSN. Znači moraš biti totalni gubitaš bez imovine i dug će ti se oprostiti, a ovdje gdje postoje neki uslovi za pokretanje proizvodnje, gdje ima i dosta imovine pošalješ u stečaj. Lud – zbunjenog![emo_vrtimise]


…Na kraju svega moguci scenario je da se sva "neoperativna" imovina proda…dugovi vecim dijelom vrate i” ponovno pokrene proizvodnja u zg pogonu..”.

Pozdrav

ovo je kamen spoticanja zg pogon, zasto bi dina opstala ako zg ode u staro zeljezo?

kupnja se sramežljivo popunjava dok prodaja isto tako nestaje.. jeli došlo stvarno već vrijeme da se ta ponuda stavi na zse ili njen demantij ako nije istinita.. ovo sve skupa i cijela burza nema smisla.. govori se o nekoj transparentnosti a i ovdje i na puno ostalih dionica se igraju neke igre.. pa onda nek se sve dionice presele trgovati na MTP i super.. čemu pravila burze ako ih nitko ne poštuje!!

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

New Report

Close