DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Prime Minister Meets US and Croatian Ambassadors
23/01/2014

The Prime Minister and Minister of Interior HE Sheikh Abdullah bin Nasser bin Khalifa Al Thani met separately US Ambassador to Qatar HE Susan L. Ziadeh and Croatian Ambassador HE Tomislav Bosnjak.

During the meetings, means of cooperation in the issues of common interest and ways to develop them were discussed.

Suradnja na zajedničkim projektima za Hrvatsku znači Omišalj!


što kaže NAJNOVIJI Zakon o štečaju?
Može li se poništiti odluka ili je to samo za Imunološki'

Imunološki zavod nema nikakvih dodirnih točaka sa Diokiem! DIOKI je bio u PSN koja je propala i automatski je podnijet zahtjev za stečaj koji je prihvaćen od strane suda, dok za Imunološki sud nije prihvatio jer nije bilo niti razloga!
Srećom uskoro ide delisting DIOKI-a pa više nećemo čitati ovakve bedastoće!

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

i jel se sastanči ? ima kakav info? ja ne znam koliko treba da se na zse objavi ponuda koju je dioki poslao.. sigurno nisu u upravi dioka imali za žurno poslati pismo pa će malo potrajat.. a šta se može .. opet čemo čekat petak!

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


Prime Minister Meets US and Croatian Ambassadors
23/01/2014

The Prime Minister and Minister of Interior HE Sheikh Abdullah bin Nasser bin Khalifa Al Thani met separately US Ambassador to Qatar HE Susan L. Ziadeh and Croatian Ambassador HE Tomislav Bosnjak.

During the meetings, means of cooperation in the issues of common interest and ways to develop them were discussed.

Suradnja na zajedničkim projektima za Hrvatsku znači Omišalj!

Savo! Ako u Kvarner upolovi QEEN MARY to ne znaci da cemo postati monarhija!

zar je već novi val ulagačkog entuzijazma nestao?

Calic petar.podebljao poziciju…neki ispali iz top 10 drugi upali a neki ostali u top 10 i dalje….znaci ima dosta onih koji podebljavaju pozicije!zanimljivo


Evo, stigla ponuda na zse. Jedini problem je što je napisana nevidljivom tintom pa ju je malo teže za pročitati…

Možda je na arapskom!

Prime Minister Meets US and Croatian Ambassadors
23/01/2014

The Prime Minister and Minister of Interior HE Sheikh Abdullah bin Nasser bin Khalifa Al Thani met separately US Ambassador to Qatar HE Susan L. Ziadeh and Croatian Ambassador HE Tomislav Bosnjak.

During the meetings, means of cooperation in the issues of common interest and ways to develop them were discussed.

Suradnja na zajedničkim projektima za Hrvatsku znači Omišalj!

Hmmm…zanimljivo puce nalog s kupnje ko kokica od 1771kom!

Po info sa upravo zavrsenih vijesti na radio rijeci …kazahstanski investitor ceka da se odrzi rociste za dioki pocetkom ozujka a kao znak dobre volje spreman je isplati jednu placu radnicima dine…

Gospodo iz vlade imate investitora na vratima…sta cekate sa provjerom i “ugoscavanjem” istog…Zar svaki dan netko u hrvatskoj tako nesto nudi pa nemate vremana za organizirat sastanak..provjerit ozbiljnost….Ili vam netko mrsi racune u vezi vasih planova ?

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Ili vam netko mrsi racune u vezi vasih planova ?

Pozdrav


Meni se nekak cini da je ovo…


Po info sa upravo zavrsenih vijesti na radio rijeci …kazahstanski investitor ceka da se odrzi rociste za dioki pocetkom ozujka a kao znak dobre volje spreman je isplati jednu placu radnicima dine…

Gospodo iz vlade imate investitora na vratima…sta cekate sa provjerom i "ugoscavanjem" istog…Zar svaki dan netko u hrvatskoj tako nesto nudi pa nemate vremana za organizirat sastanak..provjerit ozbiljnost….Ili vam netko mrsi racune u vezi vasih planova ?

Pozdrav


Arapsko pismo i rukopis…..
Pomršeni računi svakako !


…kazahstanski investitor ceka da se odrzi rociste za dioki pocetkom ozujka

tako je, čeka se stečajno ročište za DIOKI da se proda stečajna imovina DINA u stečajnom postupku DIOKI-a…točno kako i treba biti, to i jest cilj stečajnog postupka nad DIOKI-em nakon propale PSN!

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

New Report

Close