DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.energetika-net.com/vijesti/plin/omisaljska-nacelnica-trazi-plinofikaciju-krka-18175

ako DINA prodaju za cifre koje se navode, mogu li time zatvoriti većinu dugova DIOKI d.d.?

yeosol

da nebude zabune da sam kupio samo na dnu, trgujem tamo od 70-80 kn s diokijem, i nemam običaj se tu hvalisat i k…. , ni drukat, nego samo ukazat nekad na neke nerealne kurč..te drukove pojedinaca i pokušat ukazat nekima da ako su imali muda kupovat po 20,30,50, neka imaju i sad i probat spasit dio svojih novaca. Moj problem je kad me prebrika udarim čisto kockarski ( ok pogledam naravno malo grafiće ) pa mi se i vrati dobrim.
Dioki me izvukao kada sam još duboko duboko bio uvjeren da če ga spasit i kupovao ga ko sumanut od 10-14 kn ali sam i prodao od 25-30 čisto zbog boljih prilika , a ispalo je da sam super prošao , pa što ga nebi sad kupovao, a pišem malo više jel stvarno pojedinci previše ser.. ovdje
I da poslušajte ono što vam malo malo Đejms , inverter i još nekolcina ovdje kažu, prodajte kupujte prodajte kupujte, možda djeluju nekada bahato ali stvarno vam dobro savjetuju, trebalo je meni isto da mi dodje iz dupeta u glavu

lp

pepe7

Kako se ovdje brzo mijenja slika…..

Malo prije se udaralo na pozitivnu blokadu u 5,64, a sad je ne mozes više prodati po bidu više od cca 3000 komada do negativne…..

I podrška od 30000kom na 3kn za pripomoć pri iskrcaju…..[emo_smijeh]

zanimljivo opet od strane ZSE da su razvrstali izdavatelja Dioki d.d. u segment promatranja zbog neprovjerenih medijskih napisa a nisu tražili očitovanje diokia o istom??

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

samo vi napucavajte DIOKI, ali neće ni to dovieka- još maksimalno 2 mjeseca,osim ako se nešto drastično ne promijeni

možete brisati nick,ali ne možete obrisati ISTINU!


http://www.energetika-net.com/vijesti/plin/omisaljska-nacelnica-trazi-plinofikaciju-krka-18175

Pametna mala – za EU parlament!
Šteta što je Krk – Gradnja DELISTIRANA …………NEMA JE NA zse – ŠTETA!
Kupili sve kamenolome u okolici!

da nebude zabune da sam kupio samo na dnu, trgujem tamo od 70-80 kn s diokijem, i nemam običaj se tu hvalisat i k…. , ni drukat, nego samo ukazat nekad na neke nerealne kurč..te drukove pojedinaca i pokušat ukazat nekima da ako su imali muda kupovat po 20,30,50, neka imaju i sad i probat spasit dio svojih novaca. Moj problem je kad me prebrika udarim čisto kockarski ( ok pogledam naravno malo grafiće ) pa mi se i vrati dobrim.
Dioki me izvukao kada sam još duboko duboko bio uvjeren da če ga spasit i kupovao ga ko sumanut od 10-14 kn ali sam i prodao od 25-30 čisto zbog boljih prilika , a ispalo je da sam super prošao , pa što ga nebi sad kupovao, a pišem malo više jel stvarno pojedinci previše ser.. ovdje
I da poslušajte ono što vam malo malo Đejms , inverter i još nekolcina ovdje kažu, prodajte kupujte prodajte kupujte, možda djeluju nekada bahato ali stvarno vam dobro savjetuju, trebalo je meni isto da mi dodje iz dupeta u glavu

Sve to stoji. Bio sam i ja razmišljao jučer opet ući (ne s previše novaca) kako bi umanjio svoj gubitak na Diokiju, ali valjda mi je već pomalo i muka od Diokija, to mi je n-ta vezana pogreška ovdje. [emo_smijesak] Moram priznati da iznenađuje ovolika podrška današnjem valiću, očekivao sam manji odaziv (trenutno je preko 120k na kupnji, što se nije dogodilo od posljednjeg velikog pada nakon onog nevjerojatnog uzleta na 15-20 kuna).

Onaj tko ima dobre živce i takav posao da može određeno vrijeme posvetiti praćenju kretanja cijene, ovdje je u nekoliko navrata mogao dobro zaraditi. Jednako tako, ovdje su se već u nekoliko navrata i izgubili solidni novci. Da bi neki dobro prošli neki drugi moraju izgubiti.

Evo nove potpore na 2 kune…..[emo_palacd]


zanimljivo opet od strane ZSE da su razvrstali izdavatelja Dioki d.d. u segment promatranja zbog neprovjerenih medijskih napisa a nisu tražili očitovanje diokia o istom??

Na rtl dnevniku se jasno vidi dopis upucen upravi dine gdje je naveden i g dolezil. To nije medijski neprovjerena informacija vec cijenovno osjetljiva informacija koju je zse morala potvrdit ali morala je ona puno toga pa nije. Nazlost oni su samo slika i prilika ljudi koji vode ovu drzavu ..njihova odgovornost i profesionalnost zavrasava na osobnom interesu.

Manje bitna stvar…kolega 20 000 dionica je na kupnji iznad danasnje najnize.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Prodaja poprilično nabujala…..

Slijedi li popunjavanje jutrošnjih gapova na cca 4,35 i 3,73 ?



zanimljivo opet od strane ZSE da su razvrstali izdavatelja Dioki d.d. u segment promatranja zbog neprovjerenih medijskih napisa a nisu tražili očitovanje diokia o istom??

Na rtl dnevniku se jasno vidi dopis upucen upravi dine gdje je naveden i g dolezil. To nije medijski neprovjerena informacija vec cijenovno osjetljiva informacija koju je zse morala potvrdit ali morala je ona puno toga pa nije. Nazlost oni su samo slika i prilika ljudi koji vode ovu drzavu ..njihova odgovornost i profesionalnost zavrasava na osobnom interesu.

Pozdrav
[/quote]

Ako su je stavili u segment promatranja onda su poslali i upit za ponudu,sačekajmo objavu materijalnih činjenica iz ponude .

investitor Devon trading and finance…u veljaci spreman uplatit 220 mil kuna..podignut proizvodnju sa 300 000 t na 1 500 000 t …sa danasnji 340 radnika doc na 1500 i ukupno ulozit u dinu 1,3 mlrd eura

http://www.rtl.hr/rtl-sada/magazini/rtl-danas/43733/ [rtl.hr]

New Report

Close