DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Maknuo se onaj skriveni sto je mucio kolegu goblyna ali sad imamo "izlozenih" 13 088 po 5.40 . Lako moguce da je isti prodavatelj.

Pozdrav

ispada da je cijeli ovaj rast napravljen da on može izaći na višoj cijeni ?

kako god evo ga na 5 i dobro je u prvom naletu pociscen. U svakom slucaju vidjet ce se kome ova cijena odgovara.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Kolega kupovna cijena je za 50 % veca od jucerasnje..o cemu vi pricate. Netko je iz prvih 10 odlucio izac i sve u redu. Ako je kunu zaradio to je za 20..30 tisuca vise od ulozenog i zasto panika. Ili vam je opet zao sto niste iskoristili ovaj rast.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

sad na 5 kn izgledno prodaje netko pri vrhu top 10, po principu “daj što daš” dok još ima kupnje [emo_ooooo]

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

evo mireeee, fala upalo pola jos malo ak se spusti i to je to , ovaj na 6,13 nije imao strpljenja pa se malo spustio ( na to sam i računao ) i sad polakše mislim da nece to samo tak puno jos dole. netko ko kupuje mu mrsi račune pa mu s blokadama spušta i izaziva paniku

pepe7

cudni su ljudi.. mogli su malo prije iskociti na 6 pa nisu sad izlaze na4.. ako to ne izlaze ovi koji su jutros kupovali na 6 jer su mislili da ce odmah na 20 poletit…


@tomo7
jesi opet uletio.. bit ce još valova 😉

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Pa nije baš malo spustio, sretnici koji su kupili na 6.15 sad mogu prodati po 4.60 a to je GUBITAK od SAMO 35% u par sati.

NIJE LOŠE ZAR NE ????

Pa jel sad vidite da se priča uvijek ponavlja.

Za gubitke se obratite savi, lacosti i ekipi. Možda dobijete kakvu nagradu.[emo_palacd]

E pa Đuro ima tešku ruku.


Maknuo se onaj skriveni sto je mucio kolegu goblyna ali sad imamo "izlozenih" 13 088 po 5.40 . Lako moguce da je isti prodavatelj.

Pozdrav

izletio je neko iz top5.. moguće da se čalić zadovoljio zaradom! uzeo je 10k eura i on zadovoljan!

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

@tomo7:

Nije lako potrefiti kupiti dionice na apsolutnom minimumu (tvoj je prosjek bio 2.80 kuna, a niže od toga nikad se nisu prodavale) i uspjeti ih prodati danas iznad 6 kuna. Mnogi baš to pokušavaju, ali samo rijetki uspiju.

http://www.zse.hr/default.aspx?id=49071

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

optimist napisao sam vec da jesam i to s onim zarađenim somićem eura, s drugom polovicom nadobudno cekam niže ali izgleda šipak , al ok bit će za pogurat prema gore

pepe7

Kakvo čišćenje ask-a!!!whtf!?!![emo_ooooo][emo_ooooo][emo_ooooo][emo_euro][emo_euro][emo_euro][emo_funta]

New Report

Close