DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


tko to izlazi sa 70.000 komada (?!?!) na 6,13 kn??? [emo_ooooo][emo_zacudjen][emo_ooooo][emo_vrtimise]

Dodali ste jednu nulu vise kolega…ako se ne varam bas je vama u potpisu upozorenje da se “navlakace” kazni…ne pretjerujte i ne likujte na tome da dioki propadne i svi izgube novce.
Izlazi netko tko je za jeftinije kupio i njegova stvar. Mozda bas kolega Miro ?:)

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Evo me pa nisam ja nigdje otišao ali šišanje je na djelu.

Pa niko ne zna da ako upišete DEVON FUND na googlu nećete dobit NIŠTA.

E sad možda ima i neki fond sa više od biljardu dolara kapitala ali znate po kojem sistemu oni rade.

NAŽALOST NISTE PROČITALI DA JE PONUDA ZA DINU A NE DIOKI.
A vidite taj drugi je u stečaju, taj drugi se delistira taj drugi će nestati a što nebi malo opet odigrali jelda, pa zato kladionice i služe.

Jedno je sigurno a to je:

07.04. cijena 10 lipa

08.04. cijena na njušalu nepoznata.

Nije dobro.[emo_palacd]

E pa Đuro ima tešku ruku.

@optimist

Ako je ponuda bolja no što je ponuda za Petrokemiju lako se izvuče zaključak što će to značiti za dioničare Diokija.

No ne ispuštaj iz vida da se na Omišlju crta nova energetska karta dobrog dijela Europe. I da je odluka glede svega bitnog DONESENA!
Vidi se po činjenici da je Vlada podigla tužbu protiv MOL-a, na što je Dioki upozorio prije 3,5 godine.
I vidi se po činjenici da Rusi žele ulagati u Mađarski energetski sektor – nuklearke od 12 milijardi eura!
Eto toliko je važna lokacija i projekti na Omišlju.



tko to izlazi sa 70.000 komada (?!?!) na 6,13 kn??? [emo_ooooo][emo_zacudjen][emo_ooooo][emo_vrtimise]

Dodali ste jednu nulu vise kolega…ako se ne varam bas je vama u potpisu upozorenje da se "navlakace" kazni…ne pretjerujte i ne likujte na tome da dioki propadne i svi izgube novce.
Izlazi netko tko je za jeftinije kupio i njegova stvar. Mozda bas kolega Miro ?:)

Pozdrav
[/quote]

ništa ja nisam dodao, nalog je 7000H, a kad je prvih 7000 komada kupljeno, odmah se vidjelo novih 7000H što svakog realnog navodi na zaključak da se doista radi o 70.000 dionica koje netko želi prodati…ali ti slobodno testiraj i poskidaj cijelu količinu ako imaš čime [emo_smijeh] [emo_vrtimise]

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

ne pratim, šta se dešava oko DIOKI-ja ? hvala .. ponuda, čija ?

Cookie Monster

@miro

Pa bolju ponudu je dala Vlada za Ćuf doo nego što je dobila za Petrokemiju.
A o ovoj za Dinu da i ne govorim.

A posljedica realizacije nešto od ovoga je i sliepcu jasna – nema nikakvog stečaja!
I uopće ne sumnjam da će se vjerovnici itekako boriti da do realizacije dođe.
A među vjerovnicima je i 35% potraživanja kompanija iz Dioki Grupe!


ne pratim, šta se dešava oko DIOKI-ja ? hvala .. ponuda, čija ?

http://radio.hrt.hr/radio-rijeka/cla…za-dinu/37561/

Britanski fond Devon dao ponudu za Dinu

Dina Petrokemija iz Omišlja dobila je ponudu za preuzimanje njezinih dugova, povećanje temeljnog kapitala, te pokretanje i širenje proizvodnje od britanskoga fonda Devon, potvrdio je direktor Dine Fabio Giacometti, dodavši da su problem rokovi u kojima se ponuda može ostvariti

Rokovi su vezani uz stečaj zagrebačkog Diokija i ne ovise o željama uprave, zaposlenika ili brzini odgovaranja na ponudu koja se upravo razmatra. Fabio Giacometti vjeruje da je ponuda Devona ozbiljna jer su spremni dati novčanu garanciju.

Svi dosadašnji ulagači garanciju su tražili od nas, rekao je direktor Dine i dodao da je garancija dva milijuna eura, a vrijednost investicije penje se na 25 milijuna u prvoj fazi obnove proizvodnje. Naravno da je zanimljivo tko su zapravo ulagači unutar fonda registriranog u Londonu, međutim direktor ističe njihovu molbu da se s imenima ne izlazi u javnost dok se ne riješi stečaj Diokija.

Trenutna uprava s ulagačima radi na tome da dobiju pozajmicu za isplatu petnaest zaostalih plaća radnicima Dine. Pokretanje proizvodnje također ovisi o stečaju Diokija, a to ovisi o pravnicima, zaključio je Giacometti. S direktorom Dine Fabiom Giacomettijem razgovarala je Lea Domijan Fišter:

Napokon da je i lokalna samouprava shvatila da je to napredak za opcinu..

Pozitivan stav Mirele Ahmetović prema izgradnji LNG terminala podrazumijeva njegovu izgradnju isključivo u granicama postojeće petrokemijske industrije, te zapošljavanje lokalnog stanovništva, a izgradnja plinske mreže bi mogla pogodovati razvoju čitavog niza gospodarskih djelatnosti

Uskoro javno izlaganje

Spomenimo i kako će otočani sve o planiranom projektu, kao i njegovim mogućim uticajima na okoliš, moći »iz prve ruke« od anagžiranih stručnjaka čuti na skorašnjem javnom izlaganju Studije koje će se u omišaljskoj Općinskoj vijećnici održati u utorak, 4. veljače 2014. godine s početkom od 17 sati.

http://novine.novilist.hr/default.asp?WCI=Rubrike&WCU=285A2859286328592863285A28582859285C28632897289C289728632863285E2861285A285F285B285D28632863286328592863W

Btw kolega goblyn to sto je skriven nalog od 7000 ne znaci da se iza krije 70 000 ( koliko god vi to smatrali realnim)..Dugo ste na burzi da to ne bi znali.

Pozdrav

svi smo mi Crobex


ne pratim, šta se dešava oko DIOKI-ja ? hvala .. ponuda, čija ?

Qatar – LNG – Dina – USA LNG – nafta – plin – Azerbaijan – plinovodi -IAP…..
Vjerujem da se odlučilo da se krene….

mediteran kakav je nekad bio

Cookie Monster

TOP-10
http://www.mojedionice.com/trg/IzvDionicariPromjene.aspx?sifSim=DIOK-R-A

Maknuo se onaj skriveni sto je mucio kolegu goblyna ali sad imamo “izlozenih” 13 088 po 5.40 . Lako moguce da je isti prodavatelj.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

New Report

Close