DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@koski
moguće je ukinuti zahtjev za pokrenuti stečajni postupak ,
Preda se zahtjev(prigovor-žalba) ,jer su se pojavile ponude ,investitori ,i pristigla je konkretna ponuda.
U kojoj se otkupljuju dugovi DINE,izdaje garancija od 2 milijuna eura, ulaže u pokretanje proizvodnje i njeno širenje 26 milijuna eura, a koliko vidim iz teksta ako je istinito i čermak je sa njima ,osoba koja je sudjelovala u PSN i dogovorila veliki dio otpisa dugova .

DIOKI po ovome nema razloga za stečaj.

bez nagovora na kupnju ili prodaju.

lacoste,
pa znamo tko je spržio Dioki u PSN-u.Država koja je i stvorila PSN.Dioki je tretiran od nje kao crna ovca.Kada bi se g.Ježić i Tajno društvo koje mu je za male novce predalo Dioki dogovoeili sve bi se ubrzalo-čini mi se da je tu zapelo pa smo slijedom toga i mi na čekanju.

Gluposti,samo da bi ljudi imali o cemu pricati,ko i svi dosadasnji partneri a mi i dalje bez plači hmmmm


Gluposti,samo da bi ljudi imali o cemu pricati,ko i svi dosadasnji partneri a mi i dalje bez plači hmmmm

a tko će ga znati, piše da je službeno stigla ponuda, piše čak i ime fonda tako da ne vjerujem da bi se netko usudio tako bezočno manipulirati pa pretpostavljam da je ponuda doista i došla [emo_beztona]

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje


Gluposti,samo da bi ljudi imali o cemu pricati,ko i svi dosadasnji partneri a mi i dalje bez plači hmmmm

Zašto ne odete pred Vladu i HNS da vam objasne situaciju zašto nisu glasali za PSN ,mogli ste plaće dobiti prije 6 mjeseci.

Negdje od 18 minute prilog u vezi pristigle ponude…Ukratko..investitor Devon trading and finance…u veljaci spreman uplatit 220 mil kuna..podignut proizvodnju sa 300 000 t na 1 500 000 t …sa danasnji 340 radnika doc na 1500 i ukupno ulozit u dinu 1,3 mlrd eura…Na kraju se i Grcic ocitovao o tom…samo zse jos ne trazi sluzbeno ocitovanje uprave

http://www.rtl.hr/rtl-sada/magazini/rtl-danas/43733/

Pozdrav

svi smo mi Crobex



Britanski fond Devon dao ponudu za Dinu

Dina Petrokemija iz Omišlja dobila je ponudu za preuzimanje njezinih dugova, povećanje temeljnog kapitala, te pokretanje i širenje proizvodnje od britanskoga fonda Devon, potvrdio je direktor Dine Fabio Giacometti, dodavši da su problem rokovi u kojima se ponuda može ostvariti.

Rokovi su vezani uz stečaj zagrebačkog Diokija i ne ovise o željama uprave, zaposlenika ili brzini odgovaranja na ponudu koja se upravo razmatra. Fabio Giacometti vjeruje da je ponuda Devona ozbiljna jer su spremni dati novčanu garanciju.

Svi dosadašnji ulagači garanciju su tražili od nas, rekao je direktor Dine i dodao da je garancija dva milijuna eura, a vrijednost investicije penje se na 25 milijuna u prvoj fazi obnove proizvodnje. Naravno da je zanimljivo tko su zapravo ulagači unutar fonda registriranog u Londonu, međutim direktor ističe njihovu molbu da se s imenima ne izlazi u javnost dok se ne riješi stečaj Diokija.

Trenutna uprava s ulagačima radi na tome da dobiju pozajmicu za isplatu petnaest zaostalih plaća radnicima Dine. Pokretanje proizvodnje također ovisi o stečaju Diokija, a to ovisi o pravnicima, zaključio je Giacometti. S direktorom Dine Fabiom Giacomettijem razgovarala je Lea Domijan Fišter:

http://radio.hrt.hr/radio-rijeka/clanak/britanski-fond-devon-dao-ponudu-za-dinu/37561/

Pozdrav

znači treba pod hitno podnesti zahtjev za ukidanje stečaja diokia kako bi ulagači mogli uči u dinu i kako bi dina mogla početi raditi…
[/quote]

PITANJE ?

ŠTA MISLIŠ ZAŠTO SU ZA DIOKI I DINU RAĐENE DVIJE ODVOJENE PSN ?
ZAŠTO JE DIOKI ZAVRŠIO U STEČAJU ?

To ne znači da Dina neće završiti isto , ako Slavko i ekipa odbiju ovu ponudu.


Negdje od 18 minute prilog u vezi pristigle ponude…Ukratko..investitor Devon trading and finance…u veljaci spreman uplatit 220 mil kuna..podignut proizvodnju sa 300 000 t na 1 500 000 t …sa danasnji 340 radnika doc na 1500 i ukupno ulozit u dinu 1,3 mlrd eura…Na kraju se i Grcic ocitovao o tom…samo zse jos ne trazi sluzbeno ocitovanje uprave

http://www.rtl.hr/rtl-sada/magazini/rtl-danas/43733/

Pozdrav

al nakon svega i ako to sve bude tako kako kažu ne znamo šta će biti točno sa dioničarima diokia!

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

a šta se može Hrvatska je zemlja pravde i zakona.. i tu se ništa ne može sve se mora poštovati kao što se i uvijek poštuju zakoni.. tako oko stečaja se ništa ne može promjeniti.. Ja mislim da ovaj grcic pojma nema o toj ponudi, mislim da ga je pitanje o dini malo iznenadilo..

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

praktično u jednom danu dionica je pala sa 26 kuna na 4 i ta akcija je bila valjda realna. reakcija je bila ovo tavorenje i kupovanje budzašto.ne vjerujem da će u jednom danu dionica toliko i porasti ali samo se postavlja pitanje dana kada hoće i koliko će koštati i to će biti finale.AKCIJA-REAKCIJA-FINALIZACIJA.
p.s. ovo nije nagovor na kupnju već moje razmišljanje i priželjkivanje-odlučite sami o svojim parama!

Zašto ne odete pred Vladu i HNS da vam objasne situaciju zašto nisu glasali za PSN ,mogli ste plaće dobiti prije 6 mjeseci.

dobro jesl ti pratis medije? bili su x puta na demonstracijama pa tako i ispred vlade i sta su dobili? k… u usta.


Ja mislim da ovaj grcic pojma nema o toj ponudi, mislim da ga je pitanje o dini malo iznenadilo..

grcic? ja osobno mislim da nije siguran ni kak se zove a gdje sta drugo. klaun na kvadrat

New Report

Close