DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Da – to je taj Pejnović!
I dali su ponudu – to je izjavio i Čačić a vidi se i u odluci Vlade!
Minimalno 30m eura!
I šta se dogodilo – Pejnović sada tvrdi da VLASNICI nisu prihvatili ponudu.
Jer ih očito je nije zaovoljila.
Izabrali su drugu opciju.

koju ti maštu imaš, toga nema nigdje. fascinantno, razmisli o pisanju krimića. ili bajki.
[/quote]

Vlasnici su odlučivali onako kako su oni mislili da je najbolje,
Vaš link …

Nikakav vlasnik nego VLASNICI!
A tko su VLASNICI ili kolika je njihova MOĆ ……..

Prihvacena je psn za kijac http://www.fina.hr…s tim da je jedini koji su bili protiv vjerovnici koji predstavljaju tijela drzavne uprave.!?. Toliko o tome za g pejnovica da je psn za dioki kriv netko drugi a ne drzava.
Jos jedan cvor raspleten..sad jos da doznamo odluku vts po pitanju dine i to je to..sljedeca info moze biti jedino preuzimanje ili likvidacija. Oklade se uskoro zatvaraju.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Nema tu oklada forumašu lucijan.

Zna se najveći problem 08.04. i dalje će biti dioničara DIOK-ija ali više neće biti na burzi. To je sigurno, a sve ostalo kroz 4-5 godina kad završi stečaj u kome se opet neće namiriti niti 30% vjerovnika.

E pa Đuro ima tešku ruku.

Daleko je jos 08.04 kolega. A ako se nista do tad pozitivno ne desi ..nista strasno za dionicare…nazalost steta je veca za drustvo..a mi koji ostanemo u dionici…pridruzit cemo je u grupu dosadasnjih “perijanica” hr ekonomije..poput croatia line…transadrije…itd..itd…

Pozdrav

svi smo mi Crobex




Da – to je taj Pejnović!
I dali su ponudu – to je izjavio i Čačić a vidi se i u odluci Vlade!
Minimalno 30m eura!
I šta se dogodilo – Pejnović sada tvrdi da VLASNICI nisu prihvatili ponudu.
Jer ih očito je nije zaovoljila.
Izabrali su drugu opciju.

koju ti maštu imaš, toga nema nigdje. fascinantno, razmisli o pisanju krimića. ili bajki.
[/quote]

Vlasnici su odlučivali onako kako su oni mislili da je najbolje,
Vaš link …

Nikakav vlasnik nego VLASNICI!
A tko su VLASNICI ili kolika je njihova MOĆ ……..
[/quote]

Vaš link …

Studija na TUĐEM zemljištu!
2 spremnika nadzemna plus luka – koja je opet za sada naša – plus infrastruktura koja je tu opet i još naša…..
Odriješite kesu i sve OK!

“2 spremnika nadzemna plus luka – koja je opet za sada naša – plus infrastruktura koja je tu opet i još naša…..”

Razumijem ovu studiju utjecaja na okoliš UNP postrojenja ali ne razumijem posvojnu zamjenicu ‘naša’ koju ste uporabili dva puta?

Dobro je pitanje što je čije, u stečajnoj masi ne postoji pojam ‘naše’ već sve ide na bubanj namirenja vjerovnika.. i ne znam tko su ‘oni’, a tko ste vi Sava i što je to ‘naše’ a što ‘vaše’ i u čije ime uopće govorite?

Možda govorite u ime potpuno propale tvrtke, kriminalno nesposobne uprave, ‘bolesnog’ vlasnika ili samodostatnih preostalih ocvalih sindikalista ili jadnika – radnika Dioki-ja koji sa odvjetnikom potražuju svoja prava i plaće od prethodno spomenutih?

[b]Jebeš forum koji Savu nema! Maske su napokon pale: Hasta la vista Dioki![/b] [i]"uljepšavaš svoje stanje al’ ne možeš da me zezneš jer hakersko imam znanje"[/i]

Priča je gotova samo je pitanje jedno ????

KO ĆE OSTATI DIONIČAR 08.04. ?????

A neko mora a dobro se zna koja će cijena biti zadnji dan ( vidi VLDS ) 10 lipa okruglo.

E pa Đuro ima tešku ruku.


"2 spremnika nadzemna plus luka – koja je opet za sada naša – plus infrastruktura koja je tu opet i još naša….."

Razumijem ovu studiju utjecaja na okoliš UNP postrojenja ali ne razumijem posvojnu zamjenicu 'naša' koju ste uporabili dva puta?

Dobro je pitanje što je čije, u stečajnoj masi ne postoji pojam 'naše' već sve ide na bubanj namirenja vjerovnika.. i ne znam tko su 'oni', a tko ste vi Sava i što je to 'naše' a što 'vaše' i u čije ime uopće govorite?

Možda govorite u ime potpuno propale tvrtke, kriminalno nesposobne uprave, 'bolesnog' vlasnika ili samodostatnih preostalih ocvalih sindikalista ili jadnika – radnika Dioki-ja koji sa odvjetnikom potražuju svoja prava i plaće od prethodno spomenutih?

Za početak nauči što je to UNP a što je LNG.

Glede priče o STEČAJNOJ masi preporučio bih ti da si downloadaš DCF analizu samo za Luku Sepen.
Uz DISCOUNT RATE od 5% za 20 godina uz neto prihod od 5 milijuna eura ( to je za 50-ak uplovljavanja iako u studiji idu 2x tjedno ) Net Present Value koncesije je 56 milijuna eura!

I niti Ćuf a niti Dina petrokemija nisu u STEČAJU!

Dakle sama ta koncesija je vrijednija no dug koji Dioki ima prema svojim vjerovnicima!!!!

zanimljivo je kad se uzmu sve te izjave posljednjih mjeseci.. država se neće mješati u dioki jer je to privatna firma… a slušamo samo izjave političara koji svi znaju za ponude i sve šta se u diokiu događa a to nije njihova briga..
znači psn za kijac opet nije prihvačena od strane državnih firmi.. kakva se tu igra igra..

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

“Za početak nauči što je to UNP a što je LNG”

Vidim da Vama Sava jako dobro ide, savladali ste sve kratice, ali i dalje imate minus. Minus, minus, minus. Gubitak pa opet gubitak iznova. Pushiona. Točka. Pametnom dosta!

[b]Jebeš forum koji Savu nema! Maske su napokon pale: Hasta la vista Dioki![/b] [i]"uljepšavaš svoje stanje al’ ne možeš da me zezneš jer hakersko imam znanje"[/i]


Studija na TUĐEM zemljištu!
2 spremnika nadzemna plus luka – koja je opet za sada naša – plus infrastruktura koja je tu opet i još naša…..
Odriješite kesu i sve OK!

Zašto bi odriješili kesu kad mogu izvlastiti zemljište? To vam je kao s onim nesretnicima čije su kuće na trasi autoceste. Bokčija se nada milijunima, a država im otkupi zemljište po cijeni poljoprivrednog.



Studija na TUĐEM zemljištu!
2 spremnika nadzemna plus luka – koja je opet za sada naša – plus infrastruktura koja je tu opet i još naša…..
Odriješite kesu i sve OK!

Zašto bi odriješili kesu kad mogu izvlastiti zemljište? To vam je kao s onim nesretnicima čije su kuće na trasi autoceste. Bokčija se nada milijunima, a država im otkupi zemljište po cijeni poljoprivrednog.
[/quote]

Ne uzimaju to oni Diokiju nego VJEROVNICIMA Diokija!
Zemljište plus Luka Sepen to je nekih 85 milijuna eura.
Zauzvrat vlasnik terminala može imati zajamčeni prihod od 600 milijuna kuna godišnje uz mizernu naknadu od 0,5lp/kWh – kapacitet je LNG terminala projektirani 120 milijardi kWh/godišnje.

New Report

Close